Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 181

Temat: Wymiana sprężyn w Veloce

  1. #151
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Tak.
    Ile siadł niżej, jaka różnica w jeździe i komforcie ?

  2. #152
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Ile siadł niżej, jaka różnica w jeździe i komforcie ?
    Głównie przod siadł. Komfort Jak dla mnie bez zmian. Jest bardziej twardo ale dla mnie bomba. Lepiej się prowadzi w zakrętach.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  3. #153
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Głównie przod siadł. Komfort Jak dla mnie bez zmian. Jest bardziej twardo ale dla mnie bomba. Lepiej się prowadzi w zakrętach.
    Ładne kilka cm. Chyba też zmienię ale dopiero jak dorwę gdzieś fotele sportowe kompletne bo teraz wypadłbym z siedziska

  4. #154
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    [MENTION=79678]kozak[/MENTION] eibach, czy coś innego?

    U mnie pro-kit siadł 1,5cm z przodu od razu po założeniu, później nie mierzyłem. Twardość się po czasie zmniejszyła i w tej chwili jest praktycznie tak miękko jak było (przynajmniej w odczuciu) - na co trzeba uważać bo auto bardziej siada przy zjeżdżaniu np z progów zwalniających

    Ale to koło dobrze wygląda po obniżeniu.

  5. #155
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    22

    Domyślnie

    Czy ktoś ćwiczył dołożenie jakis dystansów do spręzyn Eibach żeby nie było az tak nisko jak jest po ich zalozeniu? Tak z 15mm zeby wrocic? Wszystko jest super, prowadzenie, wyglad itd po wymianie, ale jednak czasem spodem przytrze i to niestety glownie ta skrzynka przekladniowa a to fajne nie jest.

  6. #156
    Użytkownik Świeżak Avatar daniel.gv280q4
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Nürburgring
    Auto
    Giulia Veloce 280q4
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Napisał doomin13 Zobacz post
    Czy ktoś ćwiczył dołożenie jakis dystansów do spręzyn Eibach żeby nie było az tak nisko jak jest po ich zalozeniu? Tak z 15mm zeby wrocic? Wszystko jest super, prowadzenie, wyglad itd po wymianie, ale jednak czasem spodem przytrze i to niestety glownie ta skrzynka przekladniowa a to fajne nie jest.
    Z tego co wiem to nie ma nic takiego na przednią oś. Na Eibach przejechałem już ponad 25000km i gdyby nie to że mieszam w Niemczech to szybko wymienił bym je na sprężyny od wersji bez Q4 z automatem. Nie wiem jak jest do konca ze sprężynami od ST-federn. Może nie siada przód tak samo jak z Eibach ale na pewno dzięki nim nie zyskasz 15mm. Może z 5

    Wysłane z mojego Mi MIX 3 przy użyciu Tapatalka

  7. #157
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    [MENTION=81519]doomin13[/MENTION] za 2mce nauczysz sie tak jezdzic ze nie przytrzesz
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #158
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    [MENTION=81519]doomin13[/MENTION] za 2mce nauczysz sie tak jezdzic ze nie przytrzesz
    Jeżdżę tak praktycznie prawie od początku, tj. od półtora roku i jakichś 26 tys. km. I sa momenty kiedy zadna technika wjezdzania/zjezdzania Ci nie pomoze, dlatego chce to troche poprawic a wlasciwie wrocic doobiecanych przez Eibacha 2,5cm zamiast prawie 4cm w rzeczywistosci.
    Ostatnio edytowane przez doomin13 ; 16-09-2020 o 18:09

  9. #159
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    aha, ja się tam nauczyłem choć na początku miałem dokładnie te same problemy ze zbyt obniżonym autem. czesem po prostu gdzieś się nawet nie pcham, innym razem widzę jak to przejechać a i prędkość jest 2km/h a nie np 20 jak inne auta. w takim razie dla Ciebie może ori sprężyny od RWD AT8?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #160
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Mogę sprzedać jak coś [emoji16]

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [159] Wymiana sprężyn
    Utworzone przez vojtas w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-12-2017, 09:03
  2. Wymiana sprężyn w Ti.
    Utworzone przez xander122 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-07-2016, 07:59
  3. [156] Wymiana sprężyn
    Utworzone przez Arek 146 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 18:00
  4. Wymiana sprężyn...
    Utworzone przez b-ski w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-07-2009, 10:57
  5. [156] Wymiana sprężyn
    Utworzone przez Paweł156 w dziale Hamulce i zawieszenie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 16-03-2008, 12:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory