Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Temat: Prowadzenie Stelvio przy prędkościach autostradowych 160km/h +

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Spójrz kolego czym jeżdżę zanim zaczniesz coś o mnie pierdolic do mnie, czyli mam full opcja B-tech za 240k po rabatach, bo raczej sobie nie życzę wycieczek do mnie na moją persona. Jak chcesz obejrzeć na żywo co mam w garażu to zapraszam na priva a potem do mnie do chacjenda, na szklaneczka łychola zapraszam . 400k zł to mówiłem o QV, ale jak się podobnie prowadzi co mój, to raczej z nim na drzewo, a nie żeby się podniecać jaka to Alfa jest super.
    A gdzie ja coś na Ciebie pisze? Chcialem doprecyzować.. bo nie napisałeś że wersja Q 400k.. ja piszę przejedź się i zobaczysz że jest roznica.. tak naprawdę to będzie zupełnie inne auto..

    nie płacisz dodatkowo 200k tylko za silnik.. czyli rozumiem że masz adaptacyjne zawieszenie i testowales w pełnej sztywności i porównywałes że zmiękczonym trybem?

    Ja mówię za siebie, jeżdżę 1.5 roku i jestem bardzo zadowolony.. nie jestem wyznawca Alfy..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #22
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Nie bebe kontynuować tej rozmowy. Znam QV na WYLOT, choć nie jeździłem nim powyżej 200 na autostradzie. Mój jest niestabilny przy takich prędkościach, czy to do ciebie dociera?

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Nie bebe kontynuować tej rozmowy. Znam QV na WYLOT, choć nie jeździłem nim powyżej 200 na autostradzie. Mój jest niestabilny przy takich prędkościach, czy to do ciebie dociera?
    Masz B-tech 280.., jak nie jeździłeś Q powyżej 200 to nie możesz znać na wylot logiczna sprzeczność.. piszesz jakbys conajmniej jednym i drugim po torze tydzień jezdzil..

    Twój BTech.. jest niestabilny na jakiej podstawie oceniasz niestabilność Q.. może faktycznie jest niestabilne ale ja tego nie ocenie bez jazdy..

    Skoro piszą że VMax 285km/h i nie odlatuje a Ty czujesz niestabilność i rzucanie tyłem przy 200 u siebie to różnica chyba musi być..

    Stelvio Q powinno w takim razie latać

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Pewnie są lepsze filmiki tutaj akurat giulia Q ale stelvio ma podobnie https://youtu.be/FxNZp8TnynA

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #25
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    A skąd ty wiesz czym ja jeździłem. Czy Q, QV, a może VQ.
    Nie o tym jest ta dyskusja.
    Moje stelvio jest nie stabilne przy dużych prędkościach.
    Kto tak ma? Proszę o uwagi.
    Resztę bzdur zaczynam banowac w tym wątku .

  6. #26
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Sprawdź zbieżność.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 18-06-2019 o 07:12 Powód: Off Topic.

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał jahu Zobacz post
    Sprawdź zbieżność.

    PS poziom wypowiedzi 2 klasa podstawówki...
    Brawo zgadzam sie..

    Ja swoje spostrzeżenia opisałem dokladnie. U siebie podobnego problemu bez wiatru nie zauważyłem..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #28
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie

    Btech
    Do tej pory większość postów krytycznych wobec AR kwitowałeś tym ze u Ciebie wszystko działa, dealer jest zajebisty (euromobil), a problem jest z autorem

    Potem wypisywałes o swoich furach, e500 i innych żeby nikt nie wziął Cię za amatora.

    Pisałeś tez o „najlepiej prowadzącym suv na rynku” po czym budzisz się EKSPERCIE po roku jazdy ze Ci sie nie prowadzi powyżej 160.
    (nie zapominajmy ze full opcją za 240 K po rabatach)))
    Piszesz o zakupie Ferrari i jedocześnie twierdzisz z Q nie ma sensu

    Nie dziw się ze niektórzy uważają Cię za gimnazjalistę

    Co do prowadzenia - ja nie zauważyłem tego co piszesz - na trasie do Wro jechałem właśnie 160-180
    Przy tych prędkościach raczej nie zauważyłem problemu

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jack801 ; 18-06-2019 o 06:42

  9. #29
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Kilka razy się przejechałem po autobanach bez ograniczeń (22x albo i 23x na liczniku). Jeżdżę na 17" felgach i odpowiednich balonach.
    ZERO problemów ze stabilnością, jedzie jak po szynach. Owszem, trochę bardziej podatny na boczny wiatr od osobówki klasy średniej, ale fizyki nie oszukasz.
    Jeżeli już mam jakiś problem podczas takiej jazdy, to wysoka pozycja na siedzeniu kierowcy - trochę się kłóci ze sportowym kontekstem Ale SUV to SUV. Nie boję się krawężników, szutrówek i gruntówek...

  10. #30
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Czesto zasuwam ponad 200 bo pusta aultostrada do domu mnie prowadzi kolo Kempten. Dwa razy mialem podobne zjawisko ze czulem zdecydowana niestabilnosc. Powod byj jasny...mialem za duze cisn ienie w oponach. Warsztat mi zmienial z zimowych na letnie (i wczesniej odwrotnie) dopompowal zbyt wiele. Spuscilem przod do 2.4 a tyl do 2.5 i bylo dobrze. Mamm 20 calowki bo to FVE Stelvio. Takze zauwazylem ze nawet minimalny boczny wiatr powoduje ze auto juz "nie jak po szynach." Kilka lat temu mialem BMW X5 3l deisel i sportowe zawieszenie z 20 calowkami. Czym szybciej jechalem tym lepiej sie prowadzilo!!! Ale za to w miescie....plomby wypadaly!!! Nawet pies n ie chcial jezdcic.

Podobne wątki

  1. Engine failure przy wysokiej prędkości 160km/h
    Utworzone przez KeyZy w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-04-2019, 10:09
  2. [Giulietta] 1.4 TB 170 KM TCT - jakie obroty i spalanie chwilowe przy autostradowych 140 km/h?
    Utworzone przez marekm w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-12-2016, 14:59
  3. Kontrolka silnika przy 150-160km/h 2.4 JTD
    Utworzone przez Drst w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 01-06-2013, 21:44
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-02-2013, 20:51
  5. Drgania kierownicy przy 160km/h
    Utworzone przez darloss w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-06-2009, 21:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory