Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Temat: Zakup 2 Alfa Romeo Stelvio.

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał smook1982 Zobacz post
    Witam ponownie.
    Panowie i Panie. Nie wiem czy ktoś z centrali albo salonów o których była mowa wyżej nie śledzi forum. Jestem po miłej rozmowie z Panią z jednego z salonów w Łodzi. Okazało się ze na 99% dostaniemy leasing na rocznik 2018. Nie będzie też problemu z pewną podmianą ( ale o tym napiszę już po ewentualnej finalizacji). Jedynie muszę dalej zaczekać na wycenę BMW 320i GT. Ale to już nie od Tej Osoby zależy a od kierownictwa ( podobno nie chcą 2 tak nowych aut w rozliczenie i nie leży im model GT?!). Zatem drodzy Państwo piszcie i dzielcie się spostrzeżeniami bo w kupie siła!!!!
    Miłego dnia
    Przemek
    Miałoby było żeby wyciagali wnioski trzymam kciuki żeby poszło dobrze po Twojej myśli

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał smook1982 Zobacz post
    Witam ponownie.
    Panowie i Panie. Nie wiem czy ktoś z centrali albo salonów o których była mowa wyżej nie śledzi forum. Jestem po miłej rozmowie z Panią z jednego z salonów w Łodzi. Okazało się ze na 99% dostaniemy leasing na rocznik 2018. Zatem drodzy Państwo piszcie i dzielcie się spostrzeżeniami bo w kupie siła!!!!
    Cytat Napisał grendziol Zobacz post
    Panowie, do zakupu tak wyjątkowego samochodu potrzeba wiele cierpliwości.(...).
    ... i czasem trzeba się pofatygować prawie na drugi koniec Polski. Nad obsługą klienta muszą jeszcze popracować, nie mniej jednak jak już się odbierze kluczyki i wsiądzie za kółko to wrażenia z jazdy rekompensują wszelkie niedogodności. U mnie pomimo niezłej obsługi w krakowskim salonie, korzystniejsza okazała się oferta z Bydgoszczy.

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Po prostu w Warszawie trzeba iść do Dukiewicza. Z resztą jak widać po doświadczeniach kolegów z innych miast (a nawet krajów) też warto się pofatygować
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    ... ostatecznie mailowo i telefonicznie ogarnąłem auto w Warszawie u Dukiewicza (Pan Maciej Biegański) - byłem zadowolony z obsługi i tam kupilem ...
    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Po prostu w Warszawie trzeba iść do Dukiewicza. Z resztą jak widać po doświadczeniach kolegów z innych miast (a nawet krajów) też warto się pofatygować
    Ja również podpisuję się pod rekomendacją kolegów [MENTION=77795]niegowic[/MENTION] i [MENTION=73165]azar[/MENTION] odnośnie wskazanego salonu i sprzedawcy - profesjonalnie, konkretnie i sympatycznie.
    A przede wszystkim słownie - co uzgodnione to wykonane w zadeklarowanym terminie.
    I bardzo korzystnie finansowo
    Stelvio zostało zamówione właśnie tutaj chociaż ja też mam bliżej do Łodzi
    Ponadto serwis u Dukiewicza jest również chwalony, w przeciwieństwie do łódzkich...

    Cytat Napisał smook1982 Zobacz post
    Dzięki za odpowiedzi.
    ... na Stelvio 2018r 9% i leasing 106%!!!! ...
    Jeśli nie pomyliłeś się w cyferkach to ta oferta jest mało atrakcyjna moim zdaniem...
    Zakładam że piszesz o wersji Business, na auto do produkcji 2019 jest do wyrwania rabat 3% i przysługuje leasing 100% (aktualnie oferta obowiązuje do końca czerwca więc należałoby bezzwłocznie przesłać wymagane dokumenty żeby FCA przyznało promesę leasingową, samo rozpatrzenie wniosku jest błyskawiczne, ale prawdopodobnie FCA wznowi ofertę leasingu 100% od lipca).
    Mnie też zależało na aucie z rocznika 2018. Spodziewałem się dobrej oferty, ale nic bardziej mylnego
    Ponadto na Stelvio w każdej wersji wyższej niż Business do produkcji 2019 dostaniesz zdecydowanie lepszy rabat niż 9% plus leasing 100% jak opisałem.
    Powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez Alfastic ; 27-06-2019 o 00:10

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Stelvio B-Tech 280KM
    Postów
    8

    Domyślnie

    ja zamówiłem i odebrałem 3 tygodnie temu stelvio z GEZETU w Zielonej Górze, mają jeszcze kilka fajnych sztuk z 2018r, B-Tech, Executives, czy wersję Super, polecam Pana Bartka Sliwińskiego, a co do serwisu , serwisujesz gdzie Ci wygodniej , a nie tam gdzie zakupiłeś auto
    Ostatnio edytowane przez dreyan ; 27-06-2019 o 07:37

  6. #16
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    BMW f30 320i
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfastic Zobacz post
    Jeśli nie pomyliłeś się w cyferkach to ta oferta jest mało atrakcyjna moim zdaniem...
    Zakładam że piszesz o wersji Business, na auto do produkcji 2019 jest do wyrwania rabat 3% i przysługuje leasing 100% (aktualnie oferta obowiązuje do końca czerwca więc należałoby bezzwłocznie przesłać wymagane dokumenty żeby FCA przyznało promesę leasingową, samo rozpatrzenie wniosku jest błyskawiczne, ale prawdopodobnie FCA wznowi ofertę leasingu 100% od lipca).
    Mnie też zależało na aucie z rocznika 2018. Spodziewałem się dobrej oferty, ale nic bardziej mylnego
    Ponadto na Stelvio w każdej wersji wyższej niż Business do produkcji 2019 dostaniesz zdecydowanie lepszy rabat niż 9% plus leasing 100% jak opisałem.
    Powodzenia!
    Właśnie o to się między innymi szarpiemy. Chcemy leasing 100% na rocznik 2018 i taki teraz mamy obiecany, do tego rabat na rocznik. Nie chce na razie rzucać dokładnych cyferek ale na Business ok 12% a na B-tech powyżej 20%. Dlatego też walczymy o 2018 ( na czasie nam nie zależy, ale już na finansach tak ).
    Wcześniej proponowali nam leasing 106% na 3 lata co przy wersji Business i rabacie na rocznik w żaden sposób się nie kalkuluje...
    Na ten moment jest bliżej niż dalej finalizacji, czekam na wycenę 2 auta i wtedy już usiądziemy definitywnie ustalić ceny transakcyjne)
    Pozdrawiam
    Przemek

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Auto
    myślami blisko Stelvio
    Postów
    5

    Domyślnie

    Panowie, a czy na Stelvio diesel przy zakupie nowego auta obowiązują podobne rabaty. Interesuje mnie B-tech 210 kucy?

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    92

    Domyślnie

    Stelvio diesel w każdej wersji mocy i wyposażenia jest rabatowany w niższych % ze względu na poj. skokową silnika (>2000cm3) dzięki której auto podlega w PL chorej stawce akcyzowej...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał dreyan Zobacz post
    ... a co do serwisu , serwisujesz gdzie Ci wygodniej , a nie tam gdzie zakupiłeś auto
    Oczywista sprawa kolego, dlatego napisałem "ponadto" bo traktuję dobry serwis w miejscu zakupu jako wartość dodaną (jeśli oczywiście zamierzam z niego korzystać).
    Zresztą uważam że najlepiej jest mieć all inclusive
    Pozdrawiam

  9. #19
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał smook1982 Zobacz post
    Właśnie o to się między innymi szarpiemy. Chcemy leasing 100% na rocznik 2018 i taki teraz mamy obiecany, do tego rabat na rocznik. Nie chce na razie rzucać dokładnych cyferek ale na Business ok 12% a na B-tech powyżej 20%. Dlatego też walczymy o 2018 ( na czasie nam nie zależy, ale już na finansach tak ).
    Wcześniej proponowali nam leasing 106% na 3 lata co przy wersji Business i rabacie na rocznik w żaden sposób się nie kalkuluje...
    Na ten moment jest bliżej niż dalej finalizacji, czekam na wycenę 2 auta i wtedy już usiądziemy definitywnie ustalić ceny transakcyjne)
    Pozdrawiam
    Przemek
    Tak wiem to są trudne dylematy. Kwestia jaką "rekompensatę" cenową akceptujesz za nowe auto ale rocznik 2018 w relacji do 2019. No i pozostaje jeszcze otwarte pytanie na ile specyfikacja wyposażeniowa auta stojącego w salonie jest "pod Ciebie".
    Jeśli jak piszesz na czasie nie zależy to jeszcze Ci trochę "namieszam" w głowie
    Jak szukałem pod siebie to auta stockowe najczęściej nie miały istotnych dla mnie elementów wyposażenia np. alarmu fabrycznego czy pakietu zimowego (uważam że grzane fotele to "must be" przy tapicerce skórzanej, przynajmniej przednie). Nie znam specyfikacji auta które negocjujesz ani Twoich oczekiwań, ale próbowałeś sobie poklikać w konfiguratorze Stelvio? Może być zaskoczenie. Wrzuć sobie w konfigurator specyfikację upatrzonego b-techa, dodaj co byś jeszcze chciał mieć, wyrzuć jeśli jakichś dodatków nie potrzebujesz, zrabatuj sobie i porównaj z ofertą jaką masz na b-tech 2018. Z ciekawostek, jeśli chcesz mieć pakiet zimowy w b-techu to dopłata do rekomendowanych na forum foteli sportowych wynosi jedynie 1900 zł (katalogowo, czyli przed rabatem), bo po dołożenie pakietu zimowego automatycznie dochodzi dopłata za elektryczne sterowanie foteli przednich, a w pakiecie z fotelami sportowymi masz już to wszystko zawarte.
    Do niczego nie namawiam ani nikogo nie zamierzam przekonywać, przedstawiam tylko moje wnioski z etapu poszukiwania Stelvio
    Pozdrawiam
    Andrzej

  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ja kupowałem w Warszawie u Bołtowicza, polecam kierownika salony Pana Krzystofa, jakby co mogę dać tel na priv.
    Potwierdzam.
    Planowałem auto do produkcji z Poznania, ale że auto musiało być na już, to padło na stock od Bołtowicza. Znakomita obsługa, żadnych problemów, wszystkie wyceny/dokumenty/umowy załatwiane w ciągu kilku minut. Bardzo fajne wydanie auta wraz z krótką prezentacją.
    Jak odebrałem auto i pojechałem do salonu w Poznaniu powiedzieć, że już nieaktualne, że wybrałem auto ze stocku. To nagle wszyscy obrażeni i nie chcą rozmawiać.

Podobne wątki

  1. Światła - technologia AFS w Alfa Romeo Giulia i Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 03-03-2023, 07:33
  2. Torby samochodowe zakup grupowy do giulii i stelvio
    Utworzone przez sebol75 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-02-2019, 23:01
  3. [Stelvio] Alfa Romeo SUV- (Stelvio) 2016...
    Utworzone przez Belfer w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1049
    Ostatni post / autor: 24-11-2018, 09:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory