Strona 13 z 284 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #121
    Użytkownik Świeżak Avatar milkes
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    lubuskie,dolnośląskie
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 jtdm
    Postów
    112

    Domyślnie

    na bank beda starali sie zunifikowac te ryjki we wszystkich modelach, ktore linie modelowa jak mozna sie domyslec zapoczatkuje Tonale. Takze tylko kwestia czasu na inne lampy w Giulii/Stelvio, przydaloby sie tez w Giulietcie.

  2. #122
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał milkes Zobacz post
    na bank beda starali sie zunifikowac te ryjki we wszystkich modelach, ktore linie modelowa jak mozna sie domyslec zapoczatkuje Tonale. Takze tylko kwestia czasu na inne lampy w Giulii/Stelvio, przydaloby sie tez w Giulietcie.
    wczoraj czytałem że giulietta może zostać zakończona w 2020, więc gdyby tak miało być to nie doczeka nowego ryjka. Lampy ledowe w giulii/stelvio są wg mnie do zrobienie bez problemu, nie trzeba do tego faceliftingu raczej. Patrząc na to że nawet do opla corsy można dokupić ledy matrycowe, to trochę wstyd że do alfy segmentu d nie można. A wg mnie ledy świecą lepiej, mam teraz porównanie audi biksenon skrętny, toyota zwykły led , i mercedes matryca, to nawet zwykły led świeci lepiej niż xsenon

  3. #123
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Głównie mam na myśli historię z Lancią, która wycofała się z naszego rynku. W moim przypadku było to w chwili gdy decydowałem się na zakup Lanci Ypsilon dla żony - zrezygnowaliśmy w ostatniej chwili, bo dziś bym miał pojazd wręcz niesprzedawalny. Teraz chcę kupić Stelvio ale nauczony doświadczeniem, mimo że pojazd mi się bardzo podoba wizualnie i technicznie, to gdzieś z tyłu głowy mam nasza historię z przed kilku lat.

    Kibicuje Alfie ale czytając o wynikach sprzedaży i ogólnym podejściu sprzedawców do klienta zaczynam mieć wątpliwości, czy nowe modele są w stanie istotnie ruszyć dynamikę sprzedaży bez liftingu samych sprzedających . Dziwie się, że mając tak dobry produkt sprzedający nie są w stanie zatrzymać klienta - ale o tym to może w innym wątku.

    Czekam niecierpliwie na model roku 2020 bo z opisu wydaje się, że wizualnie nie będzie miał istotnych zmian - co w pełni mi odpowiada, ale zostaną poprawione pierdołki które jeszcze bardziej poprawią funkcjonalność i to jest krok w dobrym kierunku - jak wyjdzie zobaczymy niebawem.

    Mam wrażenie, że przyszły rok 2020 będzie dobrym okresem dla klientów na uzyskanie ciekawych rabatów z uwagi na planowany duży lifting w 2021 roku i chęć pozbycia się przez producenta pojazdów w starym body.
    No to zrobiłeś krzywdę żonie,ze jej nie kupiłeś Ypsilona. Auto jest mega udane i bardzo ładne. Nie wiem skąd takie teorie,że jest czy byłoby niesprzedawalne?? Mój mechanik kilka lat temu chodził po salonach i chciał kupić Pandę ale po obejrzeniu Ypsilona nawet chwili się nie zastanawiał. Jest bardzo zadowolony i nie chcą go sprzedać (choć atakowałem). Moi teściowe też teraz chcieli kupić używanego Ypsilona w wersji Momo Design ale w Polsce nie było ich z silnikiem 1.2 z polskiego salonu a takiego szukali. Ypsilon cały czas świetnie sprzedaje się we Włoszech (chyba 2 miejsce w klasyfikacji generalnej) i moim zdaniem to wycofanie sprzedaży z innych rynków to tylko krok w tył,żeby w przysżości zrobić skok do przodu.

    Co do Alfy to jest optymistą jeśli chodzi o przyszłość. Muszą niestety pójść w elektrykę bo taki jest trand. Jestem mega najarany na Giulie i tylko czekam co pokażą,żeby nie zrobić falstartu

  4. #124
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar daro1906
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16 V Distinctive
    Postów
    650

    Domyślnie

    Mam nadzieję że po face liftingu wskazówki zegarów będą czerwone.

  5. #125
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    jedno ze zdjęć z z artykułu podlinkowanego w poście 116 pokazuje że nie są, przynajmniej w tym prototypie
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #126
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar daro1906
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16 V Distinctive
    Postów
    650

    Domyślnie

    A szkoda - ładniej by wyglądało.

  7. #127
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    wczoraj czytałem że giulietta może zostać zakończona w 2020, więc gdyby tak miało być to nie doczeka nowego ryjka. Lampy ledowe w giulii/stelvio są wg mnie do zrobienie bez problemu, nie trzeba do tego faceliftingu raczej. Patrząc na to że nawet do opla corsy można dokupić ledy matrycowe, to trochę wstyd że do alfy segmentu d nie można. A wg mnie ledy świecą lepiej, mam teraz porównanie audi biksenon skrętny, toyota zwykły led , i mercedes matryca, to nawet zwykły led świeci lepiej niż xsenon
    Ledy matrycowe sa znaczoca lepsze od kazdego xenonu. W touaregu nowym nikogo nie oslepiam.

  8. #128
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał daro1906 Zobacz post
    Mam nadzieję że po face liftingu wskazówki zegarów będą czerwone.
    W tym roku sprzedaz AR w EU jest nizsza o 50% od 2018 czyli za 1H2019 maja 29k szt. Albo wprowadza ledy matrycowe lub jeszcze lepiej laserowe lampy jak w BMW/Audi, virtualny kokpit i zero obrzydliwych analogow i do tego ultranowoczesny wielki infotainment ultra hires, wszystkie systemy asystujace wlacznie z hamowaniem przed zakretami, akt. Temp. Ma reagowac na znaki, podgrzewana szyba przednia, went. Fotele oraz cala reszte tego co ma passat (bo wszystko powyzsze od dawna ma) to wtedy moze nie padna za rok ale za 3 lata i jest szansa ze do konca leasingu bedzie komu serwisowac te padla, ktore teraz kupicie. Jak powyzszego nie wprowadza to sorry, ale to bedzie koniec. Zadne koniczynki ani fikusne zderzaki nie pomoga, bo ludzie chca dokladnie tego co opisalem wyzej i niczego mniej.

  9. #129
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    VW Passat B8 HL TSI 220 DSG
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Bo to nie jest duży lifting jaki producenci wprowadzają po 5-7 latach produkcji danego modelu tylko jedynie drobne zmiany przy okazji wprowadzenia do produkcji nowego roku modelowego 2020.
    Z doniesień prasowych wynika, że główny lifting jest planowany na 2021 rok, więc aktualnie nie oczekiwałbym jakiś spektakularnych zmian jeżeli chodzi o elementy karoserii czy istotnie przeprojektowane wnętrze.
    Sorry, ale po 5-7 latach wprowadza sie nowy model, zobacz konkurenta giulii passata. Zaraz bedzie B9 przy ktorym giulia nie bedzie wyglada jak archaizm przy b8 ale jak zabytek.

  10. #130
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Stelvio 2.0T
    Postów
    174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    W tym roku sprzedaz AR w EU jest nizsza o 50% od 2018 czyli za 1H2019 maja 29k szt. Albo wprowadza ledy matrycowe lub jeszcze lepiej laserowe lampy jak w BMW/Audi, virtualny kokpit i zero obrzydliwych analogow i do tego ultranowoczesny wielki infotainment ultra hires, wszystkie systemy asystujace wlacznie z hamowaniem przed zakretami, akt. Temp. Ma reagowac na znaki, podgrzewana szyba przednia, went. Fotele oraz cala reszte tego co ma passat (bo wszystko powyzsze od dawna ma) to wtedy moze nie padna za rok ale za 3 lata i jest szansa ze do konca leasingu bedzie komu serwisowac te padla, ktore teraz kupicie. Jak powyzszego nie wprowadza to sorry, ale to bedzie koniec. Zadne koniczynki ani fikusne zderzaki nie pomoga, bo ludzie chca dokladnie tego co opisalem wyzej i niczego mniej.
    To juz wtedy nie bedzie Alfa Romeo tylke bedzie Passat. Wtedy takiego samochodu nie kupie. Moza nie tylko dlatego, ze to nie bedzie juz ten sam klimat. Ale bardziej dlatego, ze jestem patriota i nie bede wspieral niemieckiego noekolonializmu. A tych co tak robia chetnie bym nazwal slowami na "c", "f", "i", itd. Ale tego nie zrobie, zeby moderatorzy sie nad twoim i moim wpisem zlitowali
    Ostatnio edytowane przez _arekm_ ; 04-10-2019 o 21:30
    Oś czasu: 147 2.0 TS Selespeed, 156 2.0 TS Sportwagon, 156 2.0 JTS, Giulietta 1.4 MA TCT, Giulia Super 2.0T, Stelvio Business 2.0T

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory