Strona 23 z 284 PierwszyPierwszy ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #221
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    No cóż...ja się cieszę bo chyba wybiorę coś ze stocku ale z punktu widzenia marki spodziewałem się mocnego uderzenia,żeby bardziej zwrócić uwagę nowych lub niezdecydowanych klientów.

  2. #222
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ja wiem, że zawsze zostaje niedosyt, ale ten niewielki lifting tak naprawdę poprawia większość rzeczy, które rzeczywiście nieco odstawały w stosunku do konkurencji

  3. #223
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Witam wszystkich to chyba mój I-szy post na tym forum.

    Mimo wszystko spodziewałem sie nowych świateł LED a marzyłem o AWD w wersji Q... a z innej beczki czy ktoś się orientuje czy w silniki V6 były jakieś poprawki od momentu wejscia do produkcji. Tzn czy były jakie choroby wieku dziecięcgo bo pewnie były ?... jakies typowe usterki? no i czy je poprawiono ?

  4. #224
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blady1 Zobacz post
    Witam wszystkich to chyba mój I-szy post na tym forum.

    Mimo wszystko spodziewałem sie nowych świateł LED a marzyłem o AWD w wersji Q... a z innej beczki czy ktoś się orientuje czy w silniki V6 były jakieś poprawki od momentu wejscia do produkcji. Tzn czy były jakie choroby wieku dziecięcgo bo pewnie były ?... jakies typowe usterki? no i czy je poprawiono ?
    byly, ale glownie polegajace na poprawkach technologii montazowej poszczegolnych komponentow
    awd... musieli by podniesc silnik z przodu o kilka.. lub nascie cm,
    brak sie zgodze
    ogolnie jednak raczej rozczarowanie.

    w

  5. #225
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    No cóż...ja się cieszę bo chyba wybiorę coś ze stocku ale z punktu widzenia marki spodziewałem się mocnego uderzenia
    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    ogolnie jednak raczej rozczarowanie.
    Mam takie pytanie, bo tak jak pisałem zawsze zostaje niedosyt, ale Panowie co według Was powinno być zmienione by jak piszecie nie było rozczarowania?
    Czy rzeczywiście po tych zmianach tak dużo jeszcze powinno być zmienione, ok lampy matrycowe, nie obraziłbym się, chociaż naprawdę te ksenony jak mam porównanie są ok, ale co jeszcze się spodziewaliście?

  6. #226
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,799

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Mam takie pytanie, bo tak jak pisałem zawsze zostaje niedosyt, ale Panowie co według Was powinno być zmienione by jak piszecie nie było rozczarowania?
    Czy rzeczywiście po tych zmianach tak dużo jeszcze powinno być zmienione, ok lampy matrycowe, nie obraziłbym się, chociaż naprawdę te ksenony jak mam porównanie są ok, ale co jeszcze się spodziewaliście?
    Głównie nowych wersji silnikowych - mniejszego silnika z manualem, dzięki czemu cena by trochę spadła oraz mocniejszej wersji niż 280KM, najlepiej w hybrydzie plug-in. Niektórzy śnili też o wersji kombi.

  7. #227
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Głównie nowych wersji silnikowych - mniejszego silnika z manualem, dzięki czemu cena by trochę spadła oraz mocniejszej wersji niż 280KM, najlepiej w hybrydzie plug-in. Niektórzy śnili też o wersji kombi.
    No tak, ok. No tylko było wiadomo, że to lekki lifting. Rzeczywiście rozszerzenie gamy silnikowej i nadwoziowej byłoby ok, ale nie tym razem niestety...

  8. #228
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was miał leasing z FCA? Jak jest z nimi w zakresie rozpoczęcia leasingu w tym roku a dostawą auta w roku następnym? U innych leasingodawców nie jest to problemem (jest to wręcz normalne -do ważności leasingu nie jest potrzebne wydanie auta, nie kwestionują tego żadne US) ale słyszałem że w FCA Leasing odmawiają. Dalej czekam na nowszy system "rozrywki" i sterowania systemem bo ten dotychczasowy w Giulii jest beznadziejny imo, ale priorytetem jest rozpoczęcie leasingu w tym roku. Zdesperowany pójdę po bmw 3 .

  9. #229
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    ja, ale nie musiałem takich tricków robić - umowę podpisywałem 2 dni przed odbiorem auta jak już przyszło do salonu i przygotowywali do wydania. najlepiej popytaj w FCA Leasing
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #230
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Też mam leasing w FCA, ale podobnie jak kolega epsonix nie musiałem tak robić, ogólnie z leasingiem wszystko ok jak na razie.
    Tak jak pisałeś miałem w przypadku leasingu w ING, zacząłem leasing znacznie wcześniej niż odebrałem samochód. Musisz zapytać w FCA

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory