Strona 5 z 284 PierwszyPierwszy 12345678910111213141555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #41
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Skąd bierzecie te zdjęcia?

    OK znalazłem, google images search działa, tylko 2 są:
    https://www.automoto.it/news/nuova-a...i-interni.html
    Ostatnio edytowane przez jml ; 11-09-2019 o 15:27

  2. #42
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Na pewno będzie nowa dźwignia skrzyni automatycznej
    To będzie pierwsza rzecz którą zamówię (pod warunkiem, że będzie pasować), bo ta obecna dźwignia jest strasznie źle spasowana...

  3. #43
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał lmilka Zobacz post
    To będzie pierwsza rzecz którą zamówię (pod warunkiem, że będzie pasować), bo ta obecna dźwignia jest strasznie źle spasowana...
    Jeżeli posiadasz łopatki to dźwigni używasz tylko i wyłącznie do biegu wstecznego, resztę przełączasz za pomocą łopatek - taki super patent w naszych Stelviakach/Guliach.

  4. #44
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Kierownica wydaje się grubsza, nie ma tych dokładek na dole i są fragmenty z peforowanej skóry. Jest jeszcze wstawka pomiędzy dolnymi ramionami, choć dziwnie to wygląda. W sumie jak ktoś chciałby update to lepiej dać sobie do obszycia obecną na wzór. Grzanie kiery może wtedy by tak nie naparzało po łapach - teraz jest ciut za intensywne (ew brak mu regulacji, BTW, kolejny pomysł - może bym zrobił moduł obniżający grzanie kierownicy, jakiś regulowany naciśnięciami przycisku grzania?)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #45
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Na pierwszy rzut oka widać, ze gałka zmiany biegów została poprawiona.
    Nie wiem co myśleć o nowej kierownicy, mnie akurat cienki wieniec i wstawki z tworzywa w dolnej części się podobały, ta nowa ma bardziej solidny ale tez ociężały widok. Mnie najbardziej interesuje, jak zmieni się konfigurator, ponieważ w podstawowych wersjach wielu dodatków nie można zamowic, inne wymagają dodatkowych opcji, które pompują cenę.
    Ostatnio edytowane przez Farfocel ; 11-09-2019 o 17:23

  6. #46
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał POl Zobacz post
    Jeżeli posiadasz łopatki to dźwigni używasz tylko i wyłącznie do biegu wstecznego, resztę przełączasz za pomocą łopatek - taki super patent w naszych Stelviakach/Guliach.
    No i dowiedziałem się czegoś nowego - za każdym razem jak zmieniałem bieg ze wstecznego na D to używałem dźwignie, nie przyszło mi do głowy sprawdzić łopatek...

  7. #47
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał lmilka Zobacz post
    No i dowiedziałem się czegoś nowego - za każdym razem jak zmieniałem bieg ze wstecznego na D to używałem dźwignie, nie przyszło mi do głowy sprawdzić łopatek...
    Podczas ruszania używasz również jedynie łopatki +, przy zatrzymaniu wystarczy wcisnąć przycisk uruchamiania i masz wyłączony silnik, parking i dodatkowo hamulec ręczny (o ile ustawiony w konfiguracji). Parking również możliwy poprzez naciśnięcie dwóch łopatek + i - jednocześnie - to wszystko jest w instrukcji o ile pamiętam.

  8. #48
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Jednocześnie + i - przełącza skrzynie w neutralny. Reszta była mi znana, dzięki raz jeszcze.

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

  9. #49
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Mnie najbardziej interesuje, jak zmieni się konfigurator, ponieważ w podstawowych wersjach wielu dodatków nie można zamowic, inne wymagają dodatkowych opcji, które pompują cenę.
    Prawdopodobnie w Stelvio nie będzie wersji Executive, co trochę mnie martwi bo uwzględniając kilka dodatków które mnie interesowały w przyzwoitej cenie można było prawie że zamknąć konfigurator. Chcąc mieć to samo wyposażenie z dodatkami dobranymi w wersji Super wychodziło mi dokładnie 10 tys drożej.

  10. #50
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    w 2018 na początku roku, super z dodatkami a executive kosztowały co do złotówki tyle samo, nawet czasem lepiej było brać super bo np gdy brało się inne felgi 19 niż te z executive bądź 20 , to wychodziło taniej o kilka tysięcy. może kapnęli się w FCA że coś jest nie halo z cenami? pytanie tylko czy wszystkich dodatków z executive ktoś chce, wtedy może jednak super? trzeba liczyć a też pytać o rabaty na jedną i drugą wersję.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory