Strona 6 z 284 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #51
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Grzanie kiery może wtedy by tak nie naparzało po łapach - teraz jest ciut za intensywne (ew brak mu regulacji, BTW, kolejny pomysł - może bym zrobił moduł obniżający grzanie kierownicy, jakiś regulowany naciśnięciami przycisku grzania?)
    Jak się nagrzeje to wystarczy wyłączyć i już ok, trzyma potem temp., więc myślę że zmiana mocy zbędna.
    ALE jakbyś dał radę dodać 4ty stopień grzania foteli (bo w przeciwieństwie do kiery wolno się nagrzewają) to bierę od razu )

    Liczę, że w facelifcie w końcu będzie guziczek od ESP.. I że da się zrobić retrofit do obecnej wersji.
    Pozdro,
    Bartas

  2. #52
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    Jak się nagrzeje to wystarczy wyłączyć i już ok, trzyma potem temp., więc myślę że zmiana mocy zbędna.
    tak robię, ale myślę że możnaby to ulepszyć automatem

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    ALE jakbyś dał radę dodać 4ty stopień grzania foteli (bo w przeciwieństwie do kiery wolno się nagrzewają) to bierę od razu )
    tu wiele nie zdziałam - wymiana mat na inne? w każdej poprzedniej alfie tak marnie to też działało

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    Liczę, że w facelifcie w końcu będzie guziczek od ESP..
    śmiem wątpić
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #53
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cześć, Mam zamiar kupić Giulię Business, z tym że potrzebuję rady. Ne wiem czy lepiej zamówić do produkcji w tym roku, jeśli tak to kiedy - kwestia czy będzie to już MY2020 (nie wiadomo czy będzie droższy), czy może pod koniec roku sprawdzać stock Alfy. Pierwsze rozwiązanie (produkcja) umożliwia zamówienie koloru jaki chcę (stromboli) i jakiś ładnych felg w łącznej cenie za auto około 140k (na marginesie irytuje mnie konieczność płacenia za felgi prawie 10k). Co do stocku to na razie nie widzę nic zbyt zachęcającego. Korzystne dla mojej firmy byłoby rozpoczęcie leasingu jeszcze w tym roku (choć to nie jest warunek konieczny). Rabaty na wersję Business do produkcji są praktycznie żadne w tej chwili (dobrze, że FCA daje leasing 100%, nie wiem jak będzie w 2020) a na stocku wątpię by coś się pojawiło skoro w PL sprzedaje się 200-300 Giulii rocznie. Co byście radzili?

  4. #54
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Poszukać na stocku wersji Super, która będzie miała wszystko to, na czym ci zależy, a z upustem >= 20% będzie kosztować 140k i ponegocjować z delearem
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  5. #55
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...21&oe=5DF8262E
    Trzymam kciuki, żeby podobnie wyglądała następna generacja... Z pełną gamą nadwozi od kombi po coupe... Piękna.

  6. #56
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie


    Piękna

  7. #57
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Tyle, że bazowa wersja super już na starcie, mimo ceny wyższej o 45 tys zł jest gorzej wyposażona niż wersja business Przerabiałem ten sam dylemat niedawno i wybrałem wersję business.

  8. #58
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Cześć, Mam zamiar kupić Giulię Business, z tym że potrzebuję rady. Ne wiem czy lepiej zamówić do produkcji w tym roku, jeśli tak to kiedy - kwestia czy będzie to już MY2020 (nie wiadomo czy będzie droższy), czy może pod koniec roku sprawdzać stock Alfy. Pierwsze rozwiązanie (produkcja) umożliwia zamówienie koloru jaki chcę (stromboli) i jakiś ładnych felg w łącznej cenie za auto około 140k (na marginesie irytuje mnie konieczność płacenia za felgi prawie 10k). Co do stocku to na razie nie widzę nic zbyt zachęcającego. Korzystne dla mojej firmy byłoby rozpoczęcie leasingu jeszcze w tym roku (choć to nie jest warunek konieczny). Rabaty na wersję Business do produkcji są praktycznie żadne w tej chwili (dobrze, że FCA daje leasing 100%, nie wiem jak będzie w 2020) a na stocku wątpię by coś się pojawiło skoro w PL sprzedaje się 200-300 Giulii rocznie. Co byście radzili?
    co do felg to CI poradzę weż na 16" a za znacznie mniejsze pieniądze kupisz sobie albo ori alfy 18" na alledrogo, albo jakieś MSW 82/PSW Dubai/MAK itp (2-3tyś) do tego opony jakie chcesz (niekoniecznie RF). Jest jeszcze kwestia zimy, albo na 16" założysz, albo 18" całoroczne (zależy gdzie mieszkasz/jeździsz i jak jeździsz, ewentualnie brać ori 17" i tam gumy zmienić a te nowe wystawic na sprzedaż od razu.

    wadą Business jest to że niektórych rzeczy nie da się zamówić trzeba dokupywać samemu - np nakładki na progi wewnętrzne z wstawką metalową Alfa Romeo zamiast plastikową wytłoczką. wielu opcji nie ma.

    Rabaty na wersję Business są "żadne" bo ona jest mocno zrabatowana na starcie - bodajże 38tyś prawie to nie dziw się że nic nie chcą zjęchać (ze stockowych idzie pewnie parę tyś jeszcze ruszyc, ale do produkcji to raczej 0 lub symbolicznie)

    co do tego kiedy zamawiać i kiedy będzie MY2020 i jak będzie z cenami to się nie wypowiem - za dużo niewiadomych i nie będzie jasnej jedynego najlepszego wyboru.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #59
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    .....jak dadzą wyższe ceny za MY2020, w sytuacji kiedy poprzednia wersja sprzedaje się tragicznie, to będzie strzał w stopę już totalny.

  10. #60
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    Nie wiem czy to jakaś opcja/wersja (nie kojarzę),
    czy jakiś stary wygląd świateł, który nie wszedł,
    czy może nowy wygląd świateł od lifta, który przypadkiem umieścili,
    czy może po prostu zabawy grafika,
    ale na instagrafie AR pojawił się filmik z takimi ledami
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Stelvio.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	29.8 KB
ID:	262202

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory