Strona 9 z 284 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #81
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa 156-była, Stelvio B-Tech
    Postów
    19

    Domyślnie

    Ma ktoś wiedzę jak tam z cenami czy jak zamówi się po 15 października to ceny wzrosną? czy po liftingu ceny wzrosną.?

  2. #82
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał daro1906 Zobacz post
    A może wiadomo coś o zmianach zewnętrznych pojazdu np. światła (mijania, drogowe) - czy będą nadal tylko ksenonowe?, może jakieś zmiany mocy silnika?.
    Do tej pory o full LED ani o zmianach w silnikach nie mówiono. A im bliżej odsłony i im więcej wycieków tym mniejsza szansa, że akurat tutaj się coś zmieni.

  3. #83
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quadrifoglio156 Zobacz post
    Jeśli liczysz na pełne LEDy to jeszcze nie ten lifting
    Tak właśnie mi się wydaje, przecież razcej jakby mieli wprowadzić tą zmianę to w tych niby zamaskowanych modelach ze zmienionym infotainent tez już by były te zmiany.
    Tak w sumie to gdyby wprowadzili te zmiany o których słychać, dobre matrycowe Ledy z maskowaniem to już by naprawdę naprawdę nie byłoby się za bardzo do czego czepić, no może jeszcze grzana szyba czołowa i wentylacja foteli i to już naprawdę jak dla mnie wszystko

  4. #84
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    Jak tak miałem z Giulią właśnie: leasing podpisany i wpłata własna w starym roku, a auto dopiero w kwietniu kolejnego. Każdy ogarnięty dealer powinien to załatwić bez problemów.
    czy miałeś leasing w FCA czy zewnętrzny?

  5. #85
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał orixon Zobacz post
    Ma ktoś wiedzę jak tam z cenami czy jak zamówi się po 15 października to ceny wzrosną? czy po liftingu ceny wzrosną.?
    skąd mamy wiedzieć, pewnie nawet w FCA Poland nie ma konkretnych decyzji co do speców/cen/wyposażenia w danych wersjach.
    za mniej więcej to samo ile mogą zmienić się ceny +/-1%?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #86
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Co Wy z tymi full ledami, wytłumaczy mi ktoś że to nie jest bajer, a naprawdę potrzebna opcja? Mam ksenony 35W są świetne. Wentylowane fotele już prędzej, to rzecz która się przydaje.

    Wygląda na to że maks co można się spodziewać po liftingu wyciekło razem z tym filmikiem z USA. Wygląda to dobrze. Zmiany w konfiguratorach również - ciężko powiedzieć czy wpłynie to na cenę modelu ostatecznie i w którą stronę. Na pierwszy rzut oka lifting -> ciut drożej, aczkolwiek sprzedaż jest zła, być może przy bardziej "spakietowanym" konfiguratorze dobrze doposażone modele wyjdą w ostatecznym rozrachunku taniej

  7. #87
    Użytkownik Świeżak Avatar McStadt
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-Tech 280KM Pb MY2019
    Postów
    71

    Domyślnie

    Przewaga LEDów nad biksenonami wynika z mocniejszego strumienia światła i jego barwy bardziej zbliżonej do naturalnej, dłuższej żywotności oraz mozliwości zastosowania technologii matrycowej zwiększającej komfort użytkowania.
    Ostatnio edytowane przez McStadt ; 27-09-2019 o 10:01

  8. #88
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    czy miałeś leasing w FCA czy zewnętrzny?
    Santander miał lepszą ofertę od FCA, więc ich wybrałem. W obsłudze przez dealera niczym się to nie różniło - ja miałem tylko wybrać leasingodawcę.

    Cytat Napisał McStadt Zobacz post
    Przewaga LEDow nad biksenonami wynika z mocniejszego strumienia światła, barwy świata bardziej zbliżonej do naturalnej, dłuższej żywotności oraz mozliwości zastosowania technologii matrycowej zwiększającej komfort użytkowania.
    Pod warunkiem, że technologia jest dobrze opanowana Pamiętacie pierwsze Leony z LEDami? świeciły gorzej niż halogeny, ale chwyt marketingowy był - można było zamówić LEDy do kompakta!. Teraz po którejść generacji w końcu to działa. Wolę bardzo dobre ksenony, niż przeciętne ledy. Nie wiem, czy FCA ma doświadczenie w tej kwestii? W jakiejś innej marce mają LEDy?
    Pozdro,
    Bartas

  9. #89
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    . Nie wiem, czy FCA ma doświadczenie w tej kwestii? W jakiejś innej marce mają LEDy?
    W 500X LOL Serio serio

  10. #90
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Dla mnie lampy w Giulii są OK - te z bixenonami i ledowymi DRL, stanowią mocny atut wizualny.

    - - - Updated - - -

    Czy orientujecie się czy bixenony 25W z LED-ami to standard, czy w jakiejś wersji Giulii nie ma LED-owych DRL (tylko np. halogeny? I co będzie po faceliftingu? Z tego co widziałem kierunkowskazy przód/tył są również LED-owe - czy we wszystkich wersjach?

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory