Strona 98 z 284 PierwszyPierwszy ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148198 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #971
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    bądźmy poważni
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #972
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał azitoshi Zobacz post
    Taki lekki offtop montował może ktoś 3 foteliki z tyłu dla dzieciaków ? Czy jednak muszę szukać czegoś większego co nie będzie mi się podobało.....
    azitoshi, chyba Cie Pan Bóg opuścił

  3. #973
    Użytkownik Świeżak Avatar Tomd
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał azitoshi Zobacz post
    Taki lekki offtop montował może ktoś 3 foteliki z tyłu dla dzieciaków ? Czy jednak muszę szukać czegoś większego co nie będzie mi się podobało.....
    Kumpel mówi że w Multipli się mieszczą

  4. #974
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    Moja żona jest maniakiem foteliki wym i to górnej półki. W mało jakim aucie wejdą tobie 3 markowe foteliki. Musisz np wypinać boczne odbojniki itp. Mając riftera który jest o wiele szerszy na kanapie niż np superb ledwo co wchodzą 3 foteliki i to dobierane z 6 możliwych typów. Zapomnij o lupinowych w ogóle.

  5. #975
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Ponoć mieli dziś (wtorek) awarię systemu liczącego oferty (to chyba dobrze..znak, że taki system istnieje ).
    Ponoć jutro (środa) powinni naprawić

  6. #976
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    nie mam jeszcze alfy
    Postów
    55

    Domyślnie

    Tylko klasyczne vany/mpv: s-max, galaxy, sharan, alhambra, c4 spacetourer (vel picasso).

  7. #977
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał azitoshi Zobacz post
    Taki lekki offtop montował może ktoś 3 foteliki z tyłu dla dzieciaków ? Czy jednak muszę szukać czegoś większego co nie będzie mi się podobało.....
    W Giulii ni ma szans, w Stelvio foteliki, które posiadam też się nie zmieściły.

    Generalna zasada jest taka, że 3 foteliki powinny zmieścić się w aucie typu VAN (ale w niektórych też się to nie udaje, najlepiej gdy VAN ma w drugim rzedzie 3 osobne fotele a nie kanapę). W SUVavch raczej się to nie uda.
    Przy 3 dzieci pozostaje opcja VAN.
    Lub SUV, który ma dodatkowy trzeci rząd siedzeń. Przy czym warto sprawdzać czy ma tam ISOFIXy i jak wygląda dostęp do ostatniego rzedu. W drugim rzędzie ISOFIXy są na miejscach zewnętrznych więc jeśli auto ma to mocowanie także w trzecim rzędzie to wtedy można jedno dziecko w środkowym i dwoje w ostatnim rzedzie. Bo drugi ISOFIX w środkowym musi być wolny do składania oparcia i dostania się do 3 rzedu siedzeń.

  8. #978
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    jeszcze nie mam
    Postów
    22

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za odpowiedź, tak przypuszczałem że nie ma szans zmieścić trzech fotelików - czyli sen o alfie na razie prysnął . Niestety.... będę musiał kupić coś pokroju 5008 tam są trzy fotele osobne w tyle.

  9. #979
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    5008 na codzień a alfę dla siebie - jeśli Cię stać to czemu nie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #980
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Ponoć mieli dziś (wtorek) awarię systemu liczącego oferty (to chyba dobrze..znak, że taki system istnieje ).
    Ponoć jutro (środa) powinni naprawić
    Ponoć

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory