Strona 45 z 284 PierwszyPierwszy ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #441
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Ktoś tu puścił info, że dziś pojawi się konfigurator MY 2020 i siedzę w robocie i co chwila odświeżam stronę AR
    No jak przeprowadzasz tak zmasowany atak DOS, to będzie awaria i dziś nie będzie...

  2. #442
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    było info że pojawił się na włoskiej stronie. podejżewam że pierwsze wersje to jeszcze będą miały braki i błędy - polskiego konfiguratora to przez 2 lata nie potrafili doprowadzić do działania dobrego, łącznie z tym że potrafił akumulować cenę przy zmianach i docelowo zawyżał - od razu trzeba było lecieć we właściwy konfig.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    No jak przeprowadzasz tak zmasowany atak DOS, to będzie awaria i dziś nie będzie...
    haha
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #443
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Na stronie internetowej Alfy wyskakuje taki uśmiechnięty gość - Live Chat. Pytam kiedy będzie konfigurator. Nie wie. Czy przybliżony okres mógłby podać. Nie może, podobno miało być dzisiaj, ale nie ma. Czy może zadzwonić do mnie gdy będzie wiedział. Nie może.
    To jest BOK Alfy Czy oni też tak potem serwisują te auta (nie wiem, nie da się, nie mogę)?

  4. #444
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Taki grubszy uśmiechniety dobry jest, też właśnie mu napisałem o tym, że właśnie w Q nie ma hamulców na zdjęciach i już to zgłaszałem i dalej nie ma, to mi odpowiedział coś w stylu, no tak miało być, ale nie jest ten uśmiech też dodał

  5. #445
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    Ja pisałem bo dostałem takie info od salonu. Jak narazie wszystko się spełniło co powiedzieli więc spokojnie do końca dnia 11h zostało;-)

  6. #446
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Filmik o wnętrzu
    https://youtu.be/I7a6HzJB2kU

  7. #447
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Pogadaj sobie z gości z live chat. Nic nie wiedzą, nie mogą powiadomić telefonicznie ani mailowo zainteresowanego zamówieniem o niczym, tylko chat. Poprosiłem o chat gdy coś będzie wiadomo, gość się rozłączył Włoski konfigurator jest już od chyba ponad tygodnia...

    - - - Updated - - -

    Hehe to styl Mechanika Emocji

  8. #448
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    A teraz polski nie działa. Coś kombinują.

  9. #449
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    Tak z ciekawości sprawdzałem to większość jeszcze stare konfiguratory. Niemcy, Wielka Brytania, wszystko stare, więc czemu w Polsce miało by być szybciej? W jakimś kraju oprócz Włoch gdzieś jest już nowy w Europie?

  10. #450
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    No właśnie. Tak tworzy się legenda. Ktoś rzucił hasło że od dzisiaj nowy konfigurator - ale to się nie potwierdziło. Swoją drogą odwlekanie możliwości zamawiania to duży błąd Alfy, pokaźna część nabywców to przedsiębiorcy, którym zależy na rozpoczęciu leasingu/amortyzacji w tym roku. Chyba że myślą że wyczyszczą magazyny

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory