Strona 46 z 284 PierwszyPierwszy ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #451
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    No właśnie. Tak tworzy się legenda. Ktoś rzucił hasło że od dzisiaj nowy konfigurator - ale to się nie potwierdziło. Swoją drogą odwlekanie możliwości zamawiania to duży błąd Alfy, pokaźna część nabywców to przedsiębiorcy, którym zależy na rozpoczęciu leasingu/amortyzacji w tym roku. Chyba że myślą że wyczyszczą magazyny
    Obawiam się , że faktycznie na to mogą liczyć. Luźna rozmowa z jednym z dealerów i dodatkowe rabaty aż się pchają na to co jest na placach. Chyba obawiają się, że większość osób jednak będzie wolała dopłacić do wersji 2020. Sam chyba poczekam z decyzją aż obejrzę na żywo jakieś poliftowe auto. Najwyżej pod koniec roku zrobię sobie wycieczkę do Włoch :-)

  2. #452
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Też myślę,że sztucznie odwleką moment pokazania nowego cennika, żeby sprzedać jak najwięcej stokowych aut.

  3. #453
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwid Zobacz post
    Ja pisałem bo dostałem takie info od salonu. Jak narazie wszystko się spełniło co powiedzieli więc spokojnie do końca dnia 11h zostało;-)
    Pozdrów ten salon ode mnie i powiedz że jadę do nich. Krzysiek Jarzyna ze Szczecina

  4. #454
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Pozdrów ten salon ode mnie i powiedz że jadę do nich. Krzysiek Jarzyna ze Szczecina
    nie ma sprawy, poczekam jeszcze i sam zadzwonię z ptaniem WTF?

  5. #455
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Przed chwilą sprawdziłem: Niemcy, Francja, GB, Czechy, Hiszpania, wszędzie stare konfiguratory

  6. #456
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Coś drgnęło w konfiguratorze! Zabrali tych nic-nie-wiedzących nic-nie-mogących wyskakujących gostków, zwanych Live Chat-em (chyba że oni pracują od 8mej). Także jeszcze z miesiąc, i będzie można zamawiać

  7. #457
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Także jeszcze z miesiąc, i będzie można zamawiać
    Niepoprawny optymista z Ciebie

  8. #458
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał morpik Zobacz post
    Obawiam się , że faktycznie na to mogą liczyć. Luźna rozmowa z jednym z dealerów i dodatkowe rabaty aż się pchają na to co jest na placach. Chyba obawiają się, że większość osób jednak będzie wolała dopłacić do wersji 2020. Sam chyba poczekam z decyzją aż obejrzę na żywo jakieś poliftowe auto. Najwyżej pod koniec roku zrobię sobie wycieczkę do Włoch :-)
    Może się okazać, że po Nowym Roku trzeba będzie dopłacić zarówno do nowych wersji na 2020 rok, jak i do auta ze stocku, bo do naliczenia kary dla producenta za przekraczanie emisji CO2 nie ma znaczenia data produkcji auta, tylko data jego rejestracji. Przy stawce 95 euro za każdy 1g CO2 powyżej normy, to mogą wyjść całkiem spore kwoty, które mogą chcieć przerzucić na klienta
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  9. #459
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Może się okazać, że po Nowym Roku trzeba będzie dopłacić zarówno do nowych wersji na 2020 rok, jak i do auta ze stocku, bo do naliczenia kary dla producenta za przekraczanie emisji CO2 nie ma znaczenia data produkcji auta, tylko data jego rejestracji. Przy stawce 95 euro za każdy 1g CO2 powyżej normy, to mogą wyjść całkiem spore kwoty, które mogą chcieć przerzucić na klienta
    Albo to rozłożą pomiędzy kupującego, a kogoś-tam. W każdym razie taniej raczej nie będzie. Dlatego uważam, że jeśli ktoś jest zdecydowany na egzemplarz przedliftowy, to lepiej to zrobić teraz.

  10. #460
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nie słyszałem o żadnych dopłatach, ale jak coś takiego nawet wchodzi w życie to dealerzy porejestrują po prostu te auta - w BB tak stale od lat robią - zarejestrowane 0km przebiegu, duży rabat.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory