Strona 67 z 284 PierwszyPierwszy ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #661
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    Dostałem info iż konfig ma działać 7-8 stycznia jak centrala wróci z urlopów.... - ta wiadomość znowu pogrąża Włochów i ich podejście do pracy w moich oczach.

  2. #662
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    No tak jest, taka natura, dla nas rażąca. Przykład z natury. Koledze popsuł się kiedy samochód we Włoszech, żeby nie było nie Alfa, laweta go zabrała dali samochód zastępczy. Po tygodniu skończył mu się wynajem zastępczego, a info o aucie w naprawie nie ma, zatem pojechał taksówka do serwisu gdzie zholowano niby samochód, bo nikt nie odbierał... Okazalo się że serwis zamknięty bo urlopy, ale auta nie ma. Szukanie gdzie jest samochód, poprzez ubezpieczenie w Polsce. Okazało się że laweta też zastała zamknięty serwis więc zawiozła do innego, ale już nawet nikt nie poinformował gdzie...

  3. #663
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    do mnie kompletnie nie przemawia to polakierowanie tych plastików w kolor nadwozia - samochód stracił na wyglądzie stał się optycznie wieeelkim klocem
    Jak to mawiają 'De gustibus non est disputandum'. Tutaj test w języku Goethego Stelvio 2020 w dieslu w opcji Sprint 190PS https://www.youtube.com/watch?v=RERSQh_Qej0&t=1231s

    Dzisiaj jechałem chwilę za Porsche Macan'em. Rury wydechowe to masakra, jedna nieudolnie zaślepiona a do drugiej wsadzona rurka wydechu jak w syrenie... a wrażenia dźwiękowe V8 kierowcy zapewniają pewnie głośniki w środku... cóż, takie czasy...

  4. #664
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    a wrażenia dźwiękowe V8 kierowcy zapewniają pewnie głośniki w środku... cóż, takie czasy...
    Ostatnio podwoziłem kolegę. Niedługo po ruszeniu, zapytał mnie czy od tego dźwięku wydechu mam głośnik? ...
    Odpowiedziałem, że nie, że od dźwięku wydechu mam wydech

  5. #665
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwid Zobacz post
    Dostałem info iż konfig ma działać 7-8 stycznia jak centrala wróci z urlopów.... - ta wiadomość znowu pogrąża Włochów i ich podejście do pracy w moich oczach.
    Proszę Cię...!! Mieliśmy my już kilka cynków z pierwszej ręki. Ja się wku… i kupiłem Giulie lekko używaną w stanie salonowym z gwarancją fabryczną. Jestem po przeglądzie w ASO i jutro odbieram. Ja to pół biedy bo zarobią na mnie w serwisie ale ile ludzi kupiło auta innych marek...
    Ostatnio edytowane przez duke75 ; 02-01-2020 o 12:26

  6. #666
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    ale ile ludzi kupiło auta innych marek...
    Ja też tego nie kumam, wprowadzają lifting, zamiast się spiąć, żeby na koniec roku zamówień nazbierać, ludzie kosztów szukają, sprzedaż siedzi, ale po co , na co, przecież jest ok, bez pośpiechu, spokojnie wrócimy po urlopach to się ogarnie

  7. #667
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Proszę Cię...!! Mieliśmy my już kilka cynków z pierwszej ręki. Ja się wku… i kupiłem Giulie lekko używaną w stanie salonowym z gwarancją fabryczną. Jestem po przeglądzie w ASO i jutro odbieram. Ja to pół biedy bo zarobią na mnie w serwisie ale ile ludzi kupiło auta innych marek...
    no niestety masz rację. zamknąłem kwartał w firmie i zakup przesuwam na kolejny. jednak te zmiany które mają wejść są dla mnie ważne i poczekam jak baran, przy okazji konfigurator M3 znam na pamieć przez ostatni miesiąc bo też o mały włos nie zmieniłem zdania.

  8. #668
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwid Zobacz post
    no niestety masz rację. zamknąłem kwartał w firmie i zakup przesuwam na kolejny. jednak te zmiany które mają wejść są dla mnie ważne i poczekam jak baran, przy okazji konfigurator M3 znam na pamieć przez ostatni miesiąc bo też o mały włos nie zmieniłem zdania.
    Konfigurator M3? Gdzie? A z ta Alfa to faktycznie jakas paranoja. Ja w tym roku chce kupic Stelvio Q ale z ta wersja to jeszcze dluzej musze czekac. Dodajac do tego kolo zloty to juz w ogole jak bede mial we wrzesniu to bedzie dobrze

  9. #669
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Spójrzcie na to z ich strony (południowców).
    W ich oczach, to my jesteśmy nienormalni... wieczna gonitwa, spinanie się, nerwy... po co? Ja tam im zazdroszczę takiego lightowego podejścia do życia

  10. #670
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Proszę Cię...!! Mieliśmy my już kilka cynków z pierwszej ręki. Ja się wku… i kupiłem Giulie lekko używaną w stanie salonowym z gwarancją fabryczną. Jestem po przeglądzie w ASO i jutro odbieram. Ja to pół biedy bo zarobią na mnie w serwisie ale ile ludzi kupiło auta innych marek...
    I jak, diesle czy benzyna? Ściągany czy krajowy ? Pochwal się

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory