Strona 69 z 284 PierwszyPierwszy ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #681
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    tak, tylko w D (i pewnie w R) słychać, ale u nas i tak dominują wydechy
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #682
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Mam to ustrojtwo, ale to tylko w D według mnie jest słyszalne i to jak się podkręci nieco, to co słyszał to był definitywnie Ragazzon
    Jak poznać czy jest ten system? W cenniku tylko dla Giuli Veloce oraz TI jest standardem. W pozostałych nie ma nawet opcji. W Stelvio w cenniku nie znalazłem.

  3. #683
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    No. I Rysiek to jest gość...

    PS szykuj kasę na aluminiowe nakładki pedałów

  4. #684
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał arturo132 Zobacz post
    Jak poznać czy jest ten system? W cenniku tylko dla Giuli Veloce oraz TI jest standardem. W pozostałych nie ma nawet opcji. W Stelvio w cenniku nie znalazłem.
    Ogólnie tego nie pamiętam żebym jakoś przy konfiguracji znalazł lub w opcjach wyposażenia. Najłatwiej się przekonać chyba dając na D i depcząc trochę. Słychać lekko przy wyższych obrotach taki obcy dźwięk

  5. #685
    Użytkownik Świeżak Avatar McStadt
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-Tech 280KM Pb MY2019
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Czy te białe (malowane) listwy na nadkolach i zderzak w kolorze, tak jak na tym nowym Stelvio z linku, to opcje za dopłatą?
    Pytam, bo w moich oczach wygląda to słabo..
    Moim zdaniem natomiast lakierowane listwy, zderzaki i nakładki błotników są opcją stylistyczną, której bardzo brakowało w konfiguratorze i podejrzewam, że nie jestem odosobniony w tej opinii, skoro producent zdecydował się wprowadzić ją do oferty wraz z liftingiem. Te czarne plastiki optycznie powiększają tzw. wheel gap, przez co nawet 20'' felgi wyglądają na mniejsze niż są w rzeczywistości. Ja sam zdecydowałem się na ich polakierowanie w kolor nadwozia i jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu.

  6. #686
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ogólnie tego nie pamiętam żebym jakoś przy konfiguracji znalazł lub w opcjach wyposażenia. Najłatwiej się przekonać chyba dając na D i depcząc trochę. Słychać lekko przy wyższych obrotach taki obcy dźwięk
    przy składaniu zamówienia na auto widziałem, nie dało się usunąć. można sprawdzić u dealera w ePerze swój VIN i listę opcji, ale samemu podczas jazdy jak najbardziej, tylko w trybie ręcznym skrzyni żeby nie przerzucił biegu i porównać tryby D i N przy takim samym wciśnięciu gazu/przyspieszaniu.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał McStadt Zobacz post
    Moim zdaniem natomiast lakierowane listwy, zderzaki i nakładki błotników są opcją stylistyczną, której bardzo brakowało w konfiguratorze i podejrzewam, że nie jestem odosobniony w tej opinii, skoro producent zdecydował się wprowadzić ją do oferty wraz z liftingiem. Te czarne plastiki optycznie powiększają tzw. wheel gap, przez co nawet 20'' felgi wyglądają na mniejsze niż są w rzeczywistości. Ja sam zdecydowałem się na ich polakierowanie w kolor nadwozia i jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu.
    zgadzam się z Tobą, niektórzy sami malowali w Stelvio. sam jakbym miał wybierać to wziąłbym mniejsze zło - lakierowane - właśnie ten wheel gap zmniejszyć bo w Stelvio samo czarne - wielkie opony/balony i wielka przerwa (zawias do obniżenia na dzień dobry, jest zestaw od H&R)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #687
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rysiek114 Zobacz post
    To może ja się pochwalę.

    W sumie to miała być 320i na którą chorowałem już od kilu lat, ale po jazdach próbnych wybrałem Giulie .
    Autem pomykam już od trzech tygodni.
    Przesiadłem się z Peugeota 308 1.6 120KM, tak więc różnica między tymi autami jest olbrzymia.
    Nie czekałem już na lifta, dostałem bardzo dobrą ofertę auta z salonu w kredycie prawdziwe 0%.
    Wersja Super benzyna 200KM

    Załącznik 265004Załącznik 265005

    Wkrótce dodam też w "Nasze Belle"
    Uważam,że nie wszystkie Ryśki to fajne chłopy ale Ty jesteś akurat po dobre stronie mocy! Duży szacunek,ze nie dałeś się zwabić marketingowi BMW i wybrałeś lepszy i ładniejszy samochód

    Napiszę Wam jak skonfigurowałem sobie Giulie w wersji Business MY 2020. Zadzwoniłem do salonu Automobile Torino w Lublinie skuszony ogłoszeniem z OLX, które tu ktos wcześniej zamieścił. Sympatyczny pan Paweł powiedział mi,ze możemy skonfigurować to co chce krok po kroku wymieniając przez mnie elementy wyposażenia lub na podstawie starej konfiguracji. Akurat miałem zrobiona konfigurację na włoskiej stronie nowego modelu i na polskiej stronie modelu 2019. Podałem numer i Pan dziś mi zadzwonił z ceną
    Wg tego co pan Paweł powiedział, do wersji Business nie można zamówić koloru Misano Blue oraz podwójnego wydechu(we Włoszech można podwójny wydech ale koloru też nie zamówicie). Co do felg to nie jest pewien czy 17 cali będzie w standardzie. Rozmowy jeszcze trwają (we Włoszech są 17)
    Podsumowując wersja Business, 200 koni, z podstawową felgą, kolorowanymi zaciskami, łopatkami, skórzanymi fotelami, czujnikami z tyłu, pakietem zimowym, ksenonami 35 W itd. wyszła mnie 163 tys brutto i po rabacie dostałem cene 155 tys. Możlliwość zamówienia od 10.01.
    Taka sam konfiguracja w 2019 na tę samą wersję ale w Misano Blue i z 16-ami, z 6.5 calową nawigacją i małym wyświetlaczem między zegarami wyszła mnie 161 czyli praktycznie to samo. Finalnie bardzie sie opłaca MY 2020.

  8. #688
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rysiek114 Zobacz post
    To może ja się pochwalę.

    W sumie to miała być 320i na którą chorowałem już od kilu lat, ale po jazdach próbnych wybrałem Giulie .
    Autem pomykam już od trzech tygodni.
    Przesiadłem się z Peugeota 308 1.6 120KM, tak więc różnica między tymi autami jest olbrzymia.
    Nie czekałem już na lifta, dostałem bardzo dobrą ofertę auta z salonu w kredycie prawdziwe 0%.
    Wersja Super benzyna 200KM

    Załącznik 265004Załącznik 265005

    Wkrótce dodam też w "Nasze Belle"
    Gratuluję świetnego wyboru! Giulia urywa d.pę

    [MENTION=42338]duke75[/MENTION] bardzo przyzwoicie to wygląda, chyba zdają sobie sprawę że przy tym wolumenie sprzedaży nie mogą wejść za wysoko z ceną.

    Pytanie jak się mają kwestie nowych norm spalania i od kiedy zaczną odciskać się na sprzedaży nowych Alf, której ciężko jest nadążyć za zmianami. Na pewno małe marki sporo tutaj stracą niestety...

  9. #689
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Uważam,że nie wszystkie Ryśki to fajne chłopy ale Ty jesteś akurat po dobre stronie mocy! Duży szacunek,ze nie dałeś się zwabić marketingowi BMW i wybrałeś lepszy i ładniejszy samochód

    Napiszę Wam jak skonfigurowałem sobie Giulie w wersji Business MY 2020. Zadzwoniłem do salonu Automobile Torino w Lublinie skuszony ogłoszeniem z OLX, które tu ktos wcześniej zamieścił. Sympatyczny pan Paweł powiedział mi,ze możemy skonfigurować to co chce krok po kroku wymieniając przez mnie elementy wyposażenia lub na podstawie starej konfiguracji. Akurat miałem zrobiona konfigurację na włoskiej stronie nowego modelu i na polskiej stronie modelu 2019. Podałem numer i Pan dziś mi zadzwonił z ceną
    Wg tego co pan Paweł powiedział, do wersji Business nie można zamówić koloru Misano Blue oraz podwójnego wydechu(we Włoszech można podwójny wydech ale koloru też nie zamówicie). Co do felg to nie jest pewien czy 17 cali będzie w standardzie. Rozmowy jeszcze trwają (we Włoszech są 17)
    Podsumowując wersja Business, 200 koni, z podstawową felgą, kolorowanymi zaciskami, łopatkami, skórzanymi fotelami, czujnikami z tyłu, pakietem zimowym, ksenonami 35 W itd. wyszła mnie 163 tys brutto i po rabacie dostałem cene 155 tys. Możlliwość zamówienia od 10.01.
    Taka sam konfiguracja w 2019 na tę samą wersję ale w Misano Blue i z 16-ami, z 6.5 calową nawigacją i małym wyświetlaczem między zegarami wyszła mnie 161 czyli praktycznie to samo. Finalnie bardzie sie opłaca MY 2020.
    gratulacje, teraz tylko oczekiwać na dostawę.
    jak już przyjdzie to zapraszam na zakupy do mojego sklepu po dezaktywator S&S.
    ciekawe czy w wersjach MY2020 coś pokombinują z SGW bo plotka głosi (od Lio) że ma być prędzej czy później nowy typ BCMa i SGW będzie w niego wbudowany - wtedy może już być kaplica z retrofitami.
    a do tych rzeczy na które zwróciłeś uwagę - do swojej dołożysz dokładkę zderzaka na 2 rury (chińczyk lub w końcu Ulter wyprodukuje swoją - prototyp widziałem jeszcze w 1 połowie zeszłego roku - fajny na podwójne rury), wydechów pod dostatkiem na rynku, felg też w przyzwoitych pieniądzach np PSW/MSW (tu sugeruje od razu opnki letnie nowe sprzedać komuś np do 159 akurat wiosna idzie to może się szybko sprzedadzą, felgi mniejsze na zimówki przeznaczysz a kupisz sobie coś fajnego na lato 18 czy 19) i będzie gitarka autko.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #690
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał McStadt Zobacz post
    Moim zdaniem natomiast lakierowane listwy, zderzaki i nakładki błotników są opcją stylistyczną, której bardzo brakowało w konfiguratorze i podejrzewam, że nie jestem odosobniony w tej opinii, skoro producent zdecydował się wprowadzić ją do oferty wraz z liftingiem. Te czarne plastiki optycznie powiększają tzw. wheel gap, przez co nawet 20'' felgi wyglądają na mniejsze niż są w rzeczywistości. Ja sam zdecydowałem się na ich polakierowanie w kolor nadwozia i jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu.
    Właśnie tych elementów stylistycznych również mi brakowało podczas konfiguracji, ale aktualnie Stelvio MY2020 dla:
    1. wersji Veloce ma w standardzie:
    - zestaw zewnętrznych elementów w kolorze nadwozia: nadkola, listwy progowe, dolna część zderzaka przedniego i tylnego, dolna osłona pod tylnym zderzakiem,
    - ciemne wykończenie dolnej części grill’a „V”, kołpaczków pomiędzy śrubami, ciemne wykończenie końcówek rur wydechowych
    2. wersji TI ma w standardzie:
    - zestaw zewnętrznych elementów w kolorze Dark Miron: nadkola, listwy progowe, dolna część zderzaka przedniego i tylnego
    - za dopłatą 1450 zł - zestaw zewnętrznych elementów w kolorze Vesuvio Grey: nadkola, listwy progowe,dolna część zderzaka przedniego i tylnego
    3. w wersji BUSINESS:
    - brak opcji

    No i w Stelvio wersji Veloce w standardzie 20" z felgami 74B a w wersji TI w standardzie 19" z felgami 6G7

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory