Strona 74 z 284 PierwszyPierwszy ... 24646566676869707172737475767778798081828384124174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #731
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    to jest jakas zenada ze strony alfaromeo (mowie o wlochach nie o polskiej dystrybucji bo oni maja zwiazane rece), zamowienia mialy byc od 20 grudnia, jest 10 stycznia i nadal nic nie wiadomo, konfiguratora nie ma. Jak ta sprzedaz ma im sie poprawic skoro nie mozna samochodu kupic..

    ja czekam od konca sierpnia, zamowilem MY'2019, samochod przyszedl w listopadzie ale niezgodny z zamowieniem bo sie cos makaroniarzom poj...alo, nie odebralem i czekam na mozliwosc zamowienia nowego, bez samochodu od polowy pazdziernika ..

    moze ktos ma jakies przecieki odnosnie zamowien MY'2020?
    Ostatnio edytowane przez method ; 10-01-2020 o 10:41

  2. #732
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Nie narzekaj, źle się jeździ Jazzem?
    A tak poważnie to żenada

  3. #733
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    haha szczerze to nie najgorzej przynajmniej nie pada na glowe, ale jest jedna dziwna sprawa - wciskam gaz i nic sie nie dzieje ;P

  4. #734
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    strzegom
    Auto
    alfa romeo stelvio
    Postów
    68

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    to jest jakas zenada ze strony alfaromeo (mowie o wlochach nie o polskiej dystrybucji bo oni maja zwiazane rece), zamowienia mialy byc od 20 grudnia, jest 10 stycznia i nadal nic nie wiadomo, konfiguratora nie ma. Jak ta sprzedaz ma im sie poprawic skoro nie mozna samochodu kupic..

    ja czekam od konca sierpnia, zamowilem MY'2019, samochod przyszedl w listopadzie ale niezgodny z zamowieniem bo sie cos makaroniarzom poj...alo, nie odebralem i czekam na mozliwosc zamowienia nowego, bez samochodu od polowy pazdziernika ..

    moze ktos ma jakies przecieki odnosnie zamowien MY'2020?
    Część a co ci pochrzanili w zamówieniu że nie odebrałeś? Ja miałem podobnie ale jakoś się ugadalem.

  5. #735
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    wersje Giulia Business z konca 2019 wedlug zupdatowane'j siatki produktu mialy miec w standardzie duze ekrany - miedzy zegarami i na desce (taki zmiana w zwiazku ze zbizajaca sie zmiana infotainmentu w MY'20) ale moja przyszla z malymi ekranami i nie dalo sie tego zmienic

  6. #736
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti
    Postów
    28

    Domyślnie

    Status 10.pdfMam troche więcej informacji na temat swojego zamówienia, jest również cena za całość więc jak kogoś interesuje to podrzucam pdf z zamówieniem i przewidzianym terminem produkcji.

  7. #737
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    strzegom
    Auto
    alfa romeo stelvio
    Postów
    68

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    wersje Giulia Business z konca 2019 wedlug zupdatowane'j siatki produktu mialy miec w standardzie duze ekrany - miedzy zegarami i na desce (taki zmiana w zwiazku ze zbizajaca sie zmiana infotainmentu w MY'20) ale moja przyszla z malymi ekranami i nie dalo sie tego zmienic
    Ja zamawiałem stelvio pod koniec 2018 i zapłaciłem dodatkowo za duży wyświetlacz i mały między zegarami i też mi przyszła z małymi. Ale dostałem darmowe przeglądy na 5 lat i wyświetlacz sam zmieniłem więc się nie klucilem.

  8. #738
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Darmowe przeglady... co w nich jest? Sprawdź, a potem siedź w serwisie i patrz czy robią dokładnie to co Ci dali za darmo. Z mojej praktyki spoza AR wychodzi, że darmowy przegląd poza podstawami typu wymiana oleju, sprowadza się do odhaczania w na liście, że zrobiono... I tak klient nic nie jest w stanie siedzieć np. Czy mu wymienili darmowy filtr kabinowy...

  9. #739
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Najważniejsze ciekawostki:
    - zawieszenie zostało nieco przeprojektowane, podobno nie występuje już problem z 'harataniem/ząbkowaniem' opon przy manewrowaniu parkingowym
    To mnie zaskoczyłeś, ciekawe jaki ma to wpływ na trakcję przy skręcaniu. To potwierdzone czy gościowi z filmu się wydawało po prostu? Bo ta cecha w dużej mierze zależy też od opon.

  10. #740
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał jml Zobacz post
    To mnie zaskoczyłeś, ciekawe jaki ma to wpływ na trakcję przy skręcaniu. To potwierdzone czy gościowi z filmu się wydawało po prostu? Bo ta cecha w dużej mierze zależy też od opon.
    Dokładnie, u mnie na zimówkach praktycznie nie występuje. Na letnich rypie jak zły

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory