Strona 80 z 284 PierwszyPierwszy ... 30707172737475767778798081828384858687888990130180 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #791
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał azitoshi Zobacz post
    Jeszcze jedno pytanko odnośnie zamówienia wersji Business czy orientujecie się czy jest możliwość dostać leasing 100% ?
    Gdy ja się tym interesowałem to zarówno auta stockowe (nie wiem czy wszystkie), jak i do zamówienia, oferowane były z FCA leasing 100%

  2. #792
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    gdy ja się interesowałem (luty 2018) wtedy leasing 100% nie obejmował wersji Business, ale potem faktycznie ktoś pisał na forum że tak (druga połowa 2018?)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #793
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Jak dla mnie, fotele standardowe w B mają kiepskie trzymanie boczne.
    Jeżdżę od tygodnia Giuila Super i jestem zachwycony a fotele to jedyny minus jaki zauważyłem szczególnie w porównaniu do mojej 159 Ti.

  4. #794
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    No mamy poniedziałek, konfigurator jak na razie stary, no ale idąc tokiem myślenia FCA to mamy jeszcze dużo czasu do północy, a jeszcze nie wiadomo którego dnia i miesiąca

  5. #795
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Ja to już przerabiałem ze cztery razy ale nerwy mi puściły

  6. #796
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No mamy poniedziałek, konfigurator jak na razie stary, no ale idąc tokiem myślenia FCA to mamy jeszcze dużo czasu do północy, a jeszcze nie wiadomo którego dnia i miesiąca
    rozmawialem w piatek pod koniec dnia z dealerem, cos drgnelo u nich w wewnetrznym systemie bo pojawila sie mozliwosc skladania zamowien na 2020 ale nie dostali jeszcze oficjalnego maila z centrali, ze moga juz je skladac ...

  7. #797
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    jeszcze nie mam
    Postów
    22

    Domyślnie

    Hey a jak wygląda koszt ubezpieczenia nowego Stelvio AC/OC/NNW i Assistance ?

  8. #798
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    Hej, dotrzymano częściowo słowa po stronei Alfy

    Sprzedawcy otrzymali i uruchomiono im opcję zamówień, mogą konfigurować auto.
    Veloce RWD 280 KM --> golas 200 500,00
    Veloce Q4 280 KM --> golas 208 500,00
    VELOCE TI Q4 280 KM --> golas 238 500,00

    Kto chce ten może iść do salonu i konfigurować. Ja jutro idę bo trzeba pakiety obgadać.

    Pozdro

  9. #799
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwid Zobacz post
    Panowie ponawiam pytanie :

    pomimo iż nie mam jeszcze auta to dzisiaj byłem oglądać boks na dach i szukam czegoś co podejdzie do giulii na przyszłość o pojemności +450 l. ma ktoś coś tak dużego i użytkuje? kupował ktoś te belki od alfy z salonu? jak to wygląda w porównaniu do np. thule aluminiowego? głośniej, ciszej, stabilniej? jakiej długości maksymalnie można brać bagażnik żeby klapa z tyłu się otwierała?
    Ja mam Wingbary od Thule i bagażnik Motion 800 (460l). Cicho nie jest, w A4 z takim pakietem było lepiej, ale ok. Codziennie z tym nie jeżdżę
    Klapa z tyłu nie jest problemem, jedynie co (już w innym wątku pisałem) to wystający przód bagażnika (nawet jak jest cofnięty na maksa do tyłu), który trochę przysłania czujnik zmierzchu i w ciągu dnia chce jeździć na światłach Żadnych innych niedogodności nie zauważyłem.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bagaznik.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	105.6 KB
ID:	265319

    Nie wiem jak z wyciszeniem tych alfowych, ale nie bierz od producenta aut - nie dosyć, że się przepłaca to jeszcze często mają jakieś dziwne rozwiązanie, które pasują tylko do tego konkretnego modelu.
    A tak, jak w przyszłości zmienisz auto to tylko adapter za <200zł i reszta pakietu śmiga.
    Pozdro,
    Bartas

  10. #800
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwid Zobacz post
    Hej, dotrzymano częściowo słowa po stronei Alfy

    Sprzedawcy otrzymali i uruchomiono im opcję zamówień, mogą konfigurować auto.
    Veloce RWD 280 KM --> golas 200 500,00
    Veloce Q4 280 KM --> golas 208 500,00
    VELOCE TI Q4 280 KM --> golas 238 500,00

    Kto chce ten może iść do salonu i konfigurować. Ja jutro idę bo trzeba pakiety obgadać.

    Pozdro
    Zaznacz w swoim poście, jakiego modelu podajesz ceny: Giulii czy Stelvio bo osoby nie posiadające cennika nie będą wiedziały.

    Poza tym ceny modeli bazowych były znane już od około miesiąca, podobnie jak opcje konfiguracji i można było skonfigurować sobie pojazd (ja to zrobiłem przed świętami). Problem polegał na tym, że nie było możliwości składania zamówień i brak informacji odnośnie polityki rabatowej.

    Miejmy nadzieję, że w tym tygodniu pojawi się komplet informacji, i będzie już wiadomo jak się kształtują ceny transakcyjne w stosunku do cen z konfiguratorów (czy będą jakieś rabaty).

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory