Strona 84 z 284 PierwszyPierwszy ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #831
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Nie znam tej apki. Wiem, że w Yanosik-u zgłoszenia są bardzo aktualne, nie wiem ile osób korzysta z Waze-a - jak tam jest z aktywnością użytkowników w zgłaszaniu?
    Ważę jest całkiem ok, mam ja zainstalowaną, pod AA jak podłączasz telefon to pyta czy nawigacje realizować poprzez Google maps czy Waze. Odnośnie jednoczesnie aktywnych użytkowników, dawno nie jechałem ale na pewno sporo mniej niż na Janosiku, nie chce skłamać, ale sprawdzałem z ciekawości i info o kontrolach czy wypadkach były aktualne

  2. #832
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    -
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał azitoshi Zobacz post
    To było by wybornie, aczkolwiek i tak pewnie będę musiał brać przez dealera więc w zasadzie wyboru raczej nie będzie
    Polecam sprawdzić i dać znać dealerowi jaka jest historia zniżek, jeśli dealer ma chęci to potrafi znaleźć naprawdę dobrą opcję.

  3. #833
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Do Mixa…
    Oj chłopie... Ściągnij i zerknij sam. Ja jeżdżę tylko na tym. Jest całą społeczność wazerów. Dla mnie to jest lepsze od Google maps, choć Waze też do Googla chyba należy. Na Waze jest całe mnóstwo ostrzeżeń w czasie rzeczywistym. Każdy Wazer może dodawać i anulować ostrzeżenia. Są fotoradary i wiele, wiele innych... O policji nawet nie wspominam, bo to oczywistość, ale to co mnie najbardziej zaskoczyło to uważaj mgła i za 400 m wjechałem w ścianę mgły Z ciekawszych to uważaj dziura w jezdni, no od cholery tego. Ja polecam. Aha i działa z AA. Jak zainstalujesz to jest to po prostu kolejna ikona na pulpicie AA.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ważę jest całkiem ok, mam ja zainstalowaną, pod AA jak podłączasz telefon to pyta czy nawigacje realizować poprzez Google maps czy Waze. Odnośnie jednoczesnie aktywnych użytkowników, dawno nie jechałem ale na pewno sporo mniej niż na Janosiku, nie chce skłamać, ale sprawdzałem z ciekawości i info o kontrolach czy wypadkach były aktualne
    Oczywiście może się zdarzyć, że ostrzeżenie o np. policji nie jest aktualne jak jedziesz w danym miejscu, bo minutę przed tobą policja się zwinęła. Wtedy odhaczasz ostrzeżenie i tyle.

  4. #834
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    [QUOTE=XJ6;2210553]Do Mixa…
    Oj chłopie... Ściągnij i zerknij sam. Ja jeżdżę tylko na tym. Jest całą społeczność wazerów. Dla mnie to jest lepsze od Google maps, choć Waze też do Googla chyba należy. Na Waze jest całe mnóstwo ostrzeżeń w czasie rzeczywistym. Każdy Wazer może dodawać i anulować ostrzeżenia. Są fotoradary i wiele, wiele innych... O policji nawet nie wspominam, bo to oczywistość, ale to co mnie najbardziej zaskoczyło to uważaj mgła i za 400 m wjechałem w ścianę mgły Z ciekawszych to uważaj dziura w jezdni, no od cholery tego. Ja polecam. Aha i działa z AA. Jak zainstalujesz to jest to po prostu kolejna ikona na pulpicie AA.

    Tak, dziękuję za info, zobaczę, porównam bo jeżdżę często służbowo w nowe dla mnie trasy. Yanosik praktycznie codziennie mnie ratuje.

  5. #835
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Ja Waze próbowałem w zeszłym roku i miałem mega problemy ze znajdowaniem czegokolwiek - ulic nie mówiąc o numerach. Cały czas zatem jadę na GM. Piszę o sytuacji przez AA. Takie coś było z GM na samym początku jak odebrałem auto (chyba wersja AA 3.1), ale dosłownie zaraz coś poprawili i jakieś 3.3 czy coś takiego już śmigało fajnie z GM.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #836
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Kurcze… może to były jakieś chwilowe zawirowania w działaniu Waze? Ja nie mam żadnych problemów z wyszukiwaniem. Czasem nie znajdzie jakiegoś nr ulicy, to fakt, ale jest np. zamiast 11 np. 13 i dla mnie to żaden problem.

  7. #837
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Panowie konfiguruje Stelvio i rodzi się kilka pytań..

    1. 4SM Przednie światła projektowe w technologii LED (tylko dla wersji diesel) - co to?
    2. SDD System zawieszenia sportowego Alfa Active Suspension - co to dokładnie?
    3. SCK Koło kierownicy w wykończeniu Luxury - czym się różni od std.?
    4. 7H6 Pakiet redukcji hałasu w kabinie - ktoś już wie o czym mowa?
    5. 400 Dach przeszklony, rozsuwany elektrycznie - w Stelvio zwykły szyber nie występuje w ogóle?
    6. 7UW Laminowana przednia szyba - rozumiem, że o hałas chodzi?
    7. 9YP Nawigacja Uconnect Nav z wyświetlaczem dotykowym 8,8 - czy to ma sens w dodatku za 9k? Chyba żadna navi nie będzie tak na bieżąco jak GM, a ona przy AA chyba się wyświetla?
    8. 178 System audio obejmujący 10 głośników w tym subwoofer, 400 Watt wzmacniacz, 9 głośników (4x165-mm, 30 Watt, 1 x 80-mm 20 Watt, 4x25-mm 20 Watt), 1 subwoofer 180 mm x 250 mm, 40 Watt - skoro za to jest dopłata, to co jest bez dopłaty??
    9. 384 Air Quality System - co to?
    10. 3AS Opcja manewrowa dla wersji Ti - o co chodzi?

  8. #838
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Przepraszam, że się "wtrancam", ale to w salunie tego nie wiedzą...?

  9. #839
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Panowie konfiguruje Stelvio i rodzi się kilka pytań..

    1. 4SM Przednie światła projektowe w technologii LED (tylko dla wersji diesel) - co to?
    2. SDD System zawieszenia sportowego Alfa Active Suspension - co to dokładnie?
    3. SCK Koło kierownicy w wykończeniu Luxury - czym się różni od std.?
    4. 7H6 Pakiet redukcji hałasu w kabinie - ktoś już wie o czym mowa?
    5. 400 Dach przeszklony, rozsuwany elektrycznie - w Stelvio zwykły szyber nie występuje w ogóle?
    6. 7UW Laminowana przednia szyba - rozumiem, że o hałas chodzi?
    7. 9YP Nawigacja Uconnect Nav z wyświetlaczem dotykowym 8,8 - czy to ma sens w dodatku za 9k? Chyba żadna navi nie będzie tak na bieżąco jak GM, a ona przy AA chyba się wyświetla?
    8. 178 System audio obejmujący 10 głośników w tym subwoofer, 400 Watt wzmacniacz, 9 głośników (4x165-mm, 30 Watt, 1 x 80-mm 20 Watt, 4x25-mm 20 Watt), 1 subwoofer 180 mm x 250 mm, 40 Watt - skoro za to jest dopłata, to co jest bez dopłaty??
    9. 384 Air Quality System - co to?
    10. 3AS Opcja manewrowa dla wersji Ti - o co chodzi?
    1. Tylko diesel może mieć światła przeciwmgielne w zderzaku
    2. Regulacja twardości zawieszenia
    3. W wcześniejszej wersji lepsze kierownice miały skórę łączoną z tkaniną
    8. Standardem jest osiem głośników oraz brak subwoofera

  10. #840
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Przepraszam, że się "wtrancam", ale to w salunie tego nie wiedzą...?
    No właśnie o to samo miałem zapytać...

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory