Strona 86 z 284 PierwszyPierwszy ... 36767778798081828384858687888990919293949596136186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #851
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    jeszcze nie mam
    Postów
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwid Zobacz post
    Pytanie - nawigacja. jeśli jej nie wybiorę nawigacji ale wezmę AA to zakładam że bezproblemowo z map gg mogę korzystać? wystarczy tylko telefon i bluetooth?
    Przypuszczam że później na własną rękę można sobie navi aktywować u jakiegoś speca bo pewnie różnicy w hardware niema, chyba że się mylę ?

  2. #852
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwid Zobacz post
    Pytanie - nawigacja. jeśli jej nie wybiorę nawigacji ale wezmę AA to zakładam że bezproblemowo z map gg mogę korzystać? wystarczy tylko telefon i bluetooth?
    Telefon i kabel. AA nie działa w Alfie po BT.

  3. #853
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    Telefon i kabel. AA nie działa w Alfie po BT.
    No tak, nie przeczytałem dokładnie, do telefonu i np. spotify BT, ale do AA konieczne połączenie przez kabel, ale nie musisz mieć nawi by mieć google maps po AA

  4. #854
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    AA konieczne połączenie przez kabel,
    Warto o tym pamiętać, bo AA zasadniczo działa po WiFi, ale nie w Alfie oczywiście

  5. #855
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał azitoshi Zobacz post
    Przypuszczam że później na własną rękę można sobie navi aktywować u jakiegoś speca bo pewnie różnicy w hardware niema, chyba że się mylę ?
    tu się mylisz, inne radio + dodatki. nieopłacalne totalnie

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    Warto o tym pamiętać, bo AA zasadniczo działa po WiFi, ale nie w Alfie oczywiście
    nie, AA narazie nigdzie nie działa po WiFi, Google czegoś takiego jeszcze nie wypuścił. Są protezy natomiast sam korzystam, niestety od czasu przejścia na Android 9 obecny AAGateway z którego korzystam (ja ciągle na wersji z przed roku) bardzo często się wywala przy połączeniu i trzeba restartować telefon. Gość od AAGateway w końcu ostatnio zaczął intensywnie pracować nad poprawkami, co parę dni jest nowa wersja beta, ostatnich nie próbowałem, ale śledzę temat, mam nadzieę ze za niedługo rozprawi się z wszystkimi problemami. Jak skończy to myślę że kupię sobie też tzw TVSticka (takiego na jakim on odpala, MK809IV) i na nim zainstaluję jego apkę (obecnie mam stary telefon który robi za bramkę).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #856
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie, AA narazie nigdzie nie działa po WiFi, Google czegoś takiego jeszcze nie wypuścił.
    Sugerowałem się tym tekstem.

  7. #857
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    OK, faktycznie - ale jak widzisz w artykule w 10.2019 dopiero zaczęło to trafiać pod strzechy. Faktem jest że powinno w poliftowych Giuliach/Stelvio zostać dodane, ale o tym nic nie słyszałem niestety. Nie słyszałem jak narazie o żadnym aucie które by miało wsparcie tego, no ale szczególnie nie śledzę też, więc może są.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #858
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No tak, nie przeczytałem dokładnie, do telefonu i np. spotify BT, ale do AA konieczne połączenie przez kabel, ale nie musisz mieć nawi by mieć google maps po AA
    Spotify leci po BT u mnie w Giulietcie

  9. #859
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Spotify leci po BT u mnie w Giulietcie
    po co ten post?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #860
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    po co ten post?
    Po to, żeby pokazać, że skoro w Giulietcie można Spotify puścić po BT, to raczej mało prawdopodobne jest, że w Giluii nie. A z kontekstu poprzedzających postów wynika, że Spotify w Gilulii Spotify tylko po kablu. Po to.

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory