Strona 87 z 284 PierwszyPierwszy ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #861
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Kurynio napisał, że do AA konieczny jest kabel. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś coś innego

  2. #862
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Po to, żeby pokazać, że skoro w Giulietcie można Spotify puścić po BT, to raczej mało prawdopodobne jest, że w Giluii nie. A z kontekstu poprzedzających postów wynika, że Spotify w Gilulii Spotify tylko po kablu. Po to.
    przeczytaj jeszcze raz posta od Kurynio na którego odpowiedziałeś
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #863
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Stelvio
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwid Zobacz post
    Proszę, z konfiguratora w excelu.

    Załącznik 265338
    Według moich informacji cena bazowa Stelvio Veloce 2.0 280KM Q4 MY20 to 231.000zł brutto ale sam już nie wiem komu wierzyć bo zeznania sprzedawców są różne.

  4. #864
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ale kolega Gwid chyba jak widać po napisie sedan wstawił cennik Giulii nie Stelvio

  5. #865
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał dawanet Zobacz post
    Według moich informacji cena bazowa Stelvio Veloce 2.0 280KM Q4 MY20 to 231.000zł brutto ale sam już nie wiem komu wierzyć bo zeznania sprzedawców są różne.
    Zgadza się - 231k

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tu się mylisz, inne radio + dodatki. nieopłacalne totalnie
    Tzn.? Czy prócz braku navi różni się wtedy coś jeszcze? Wygląd/funkcjonalność?

    - - - Updated - - -

    Wrócę do pytania, bo odpłynęło w dal..

    Czym są poniższe, bo mam już wątpliwości..

    377 Alfa Dynamic Suspension FSD (zmienna charakterystyka pracy amortyzatorów)

    SDD System zawieszenia sportowego Alfa Active Suspension

  6. #866
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    To drugie wydaje mi się było z jakimś pakietem bodajże performance razem z łopatkami i blokada dyfra. Samo rozwiązanie polega na tym, system ciągle analizuje jak jedziesz i dostosowuje pracę amortyzatorów w sensie twardość.
    To pierwsze to chyba nic innego jak dodatkowo usztywnione zawieszenie w trybie dynamic, ale z opcją zmiękczenia poprzez przycisk z symbolem amortuzatora na pokrętle DNA
    P.S. albo odwrotnie

  7. #867
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Jaka jest różnica w graniu pomiędzy: STD-8 głośników/10 głośników/Harman?
    Po przeanalizowaniu kilku forów zagranicznych i dyskusji w dedykowanym wątku na alfaholikach ja doszedłem do wniosku, że
    nie warto dopłacać do HK gdyż zestaw rozszerzony 10-głośnikowy gra zupełnie przyzwoicie (niektórzy twierdzą że lepiej). Chyba żeby przyszpanować okrągłymi
    zaślepkami z logiem HK na przednich drzwiach. Sam posiadam zestaw podstawowy i wiedząc, że magnesy są tam średnicy 5-złotówki, póki co
    nie widzę potrzeby upgrade-u i jestem zadowolony. Wersja pośrednia powinna sprostać wymaganiom większości audiofili.

  8. #868
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Co do audio, też słyszałem że optymalnym rozwiązaniem jest pośredni, ale to podkreślam słyszałem. U siebie mam HK, gra ogólnie ok, ale moim zdaniem, chyba nie do końca z wytłumieniem bo przy specyficznych kawałkach potrafi się wzbudzić. U żony jest B&O i chyba nie za 6k dopłaty tylko jakoś 4,5k i moim zdaniem gra lepiej, w poprzednim aucie miałem Cantona, to jednak HK moim zdaniem jest lepszy

  9. #869
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    Telefon i kabel. AA nie działa w Alfie po BT.
    Jeśli w politowych alfach też będzie trzeba podłączyć kabel do AA to byłby to dla mnie kolejny argument,że nie opłacało się czekać i dobrze zrobiłem.

  10. #870
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    To drugie wydaje mi się było z jakimś pakietem bodajże performance razem z łopatkami i blokada dyfra. Samo rozwiązanie polega na tym, system ciągle analizuje jak jedziesz i dostosowuje pracę amortyzatorów w sensie twardość.
    To pierwsze to chyba nic innego jak dodatkowo usztywnione zawieszenie w trybie dynamic, ale z opcją zmiękczenia poprzez przycisk z symbolem amortuzatora na pokrętle DNA
    P.S. albo odwrotnie
    To chyba jednak odwrotnie, bo teraz patrzę na wykaz mojego wyposażenia i mam tylko SDD, a mam zmiękczane amory guzikiem na DNA.
    Poza tym w opcjach nowej Giulii (w starej pewnie też) nie ma "377" - oba są tylko w Stelvio, więc widać stosuje się to tylko w "terenówkach".

    Teraz pytanie - kto u siebie ma "377 Alfa Dynamic Suspension FSD (zmienna charakterystyka pracy amortyzatorów)"?
    Jak to działa? Warto? Koszt 2000, więc umiarkowany.

    - - - Updated - - -

    Chyba znalazłem super film o FSD
    https://www.youtube.com/watch?v=fVB2147WiQs

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory