Strona 100 z 284 PierwszyPierwszy ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #991
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Ten sam dział pewnie, który załatwia aktualizację do navi 6,5 cala. Podobne obietnice i sposób określania terminów.

  2. #992
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    U dukiewicza są już na placu nowe giulie i stelvio. Miałem okazję obejrzeć i pomacać, zmiany na plus bardzo. Szczególnie kiera, kozak. Ponoć lada dzień będą cenniki, może od poniedziałku.

  3. #993
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No i minął kolejny pewny termin. Dzisiaj czytałem materiał promocyjny w Motorze o poliftowych modelach. No i ktoś sobie poczyta, wchodzi na stronę, a tam może sobie wycenić i skonfigurować stary model, brawo FCA
    Mało tego, na oficjalnym Instagramie Alfa Romeo Polska jest nowe Stelvio 2020 i link do starego konfiguratora

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  4. #994
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Mało tego, na oficjalnym Instagramie Alfa Romeo Polska jest nowe Stelvio 2020 i link do starego konfiguratora

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
    smiac sie czy plakac..... od 4 tyg czekam na konfiguracje i cene....

    w

  5. #995
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Mało tego, na oficjalnym Instagramie Alfa Romeo Polska jest nowe Stelvio 2020 i link do starego konfiguratora

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
    konfigurator jest jeden, skoro niezaktualizowali go jeszce no to są takie konfigi/modele jakie były. ale to porażka oczywiście.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #996
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    konfigi sa juz nowe, sprzedawcy je maja w wewnetrznych plikach / siatkach, sa ceny wszystkiego, sa rabaty. Nie ma tylko przelozenia na konfigurator na stronie dla klienta oraz na wewnetrzny program do sporzadzania zamowien tzn. nie ma on pelnej funcjonalnosci, nie sa podpiete wszystkie opcje itd.

    Mi ostatecznie udalo sie zlozyc zamowienie w tym tygodniu ale manualnie tzn. wybralem model bazowy, dodalem opcje, dostalem oferte po czym zostalo to mailowo wyslane do centrali a centrala przekazala do wloch. Przy czym moja sytuacja jest nietypowa (czekam na samochod od poczatku wrzesnia) i podeszli do mojego zamowienia indywidalnie, co biorac pod uwage fakt, ze tak naprawde dealerzy maja zwiazane rece przez nieogarnietych wlochow jest OK z mojego punktu widzenia, staraja sie robic co sie da, nie majac wszystkich narzedzi.

  7. #997
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    konfigi sa juz nowe, sprzedawcy je maja w wewnetrznych plikach / siatkach, sa ceny wszystkiego, sa rabaty. Nie ma tylko przelozenia na konfigurator na stronie dla klienta oraz na wewnetrzny program do sporzadzania zamowien tzn. nie ma on pelnej funcjonalnosci, nie sa podpiete wszystkie opcje itd.

    Mi ostatecznie udalo sie zlozyc zamowienie w tym tygodniu ale manualnie tzn. wybralem model bazowy, dodalem opcje, dostalem oferte po czym zostalo to mailowo wyslane do centrali a centrala przekazala do wloch. Przy czym moja sytuacja jest nietypowa (czekam na samochod od poczatku wrzesnia) i podeszli do mojego zamowienia indywidalnie, co biorac pod uwage fakt, ze tak naprawde dealerzy maja zwiazane rece przez nieogarnietych wlochow jest OK z mojego punktu widzenia, staraja sie robic co sie da, nie majac wszystkich narzedzi.
    To pochwal się na jaki rabat można liczyć?

  8. #998
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    ja zamawialem wersje business, na ktora nie ma rabatow generalnie, wiec jest troche inaczej, a rabat dostalem tylko ze wzgledu na fuckup po stronie alfy przy poprzednim zamowieniu, wiec to zupelnie indywidalne podejscie i nie ma to przelozenia na inne oferty, tym bardziej inne niz business. Moge tylko powiedziec ze jestem zadowolony, biorac pod uwage czas bez samochodu i to ze modele 2020 sa lepiej wyposazone. Na jakie rabaty mozna realnie liczyc przy nowych zamowieniach wyjdzie w najblizszych tygodniach

  9. #999
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał racepool Zobacz post
    U dukiewicza są już na placu nowe giulie i stelvio. Miałem okazję obejrzeć i pomacać, zmiany na plus bardzo. Szczególnie kiera, kozak. Ponoć lada dzień będą cenniki, może od poniedziałku.
    Nie liczyłbym na niższe ceny ale może obecną wersję będą chcieli wypchnąć taniej....

  10. #1000
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    konfigi sa juz nowe, sprzedawcy je maja w wewnetrznych plikach / siatkach, sa ceny wszystkiego, sa rabaty. Nie ma tylko przelozenia na konfigurator na stronie dla klienta oraz na wewnetrzny program do sporzadzania zamowien tzn. nie ma on pelnej funcjonalnosci, nie sa podpiete wszystkie opcje itd.

    Mi ostatecznie udalo sie zlozyc zamowienie w tym tygodniu ale manualnie tzn. wybralem model bazowy, dodalem opcje, dostalem oferte po czym zostalo to mailowo wyslane do centrali a centrala przekazala do wloch. Przy czym moja sytuacja jest nietypowa (czekam na samochod od poczatku wrzesnia) i podeszli do mojego zamowienia indywidalnie, co biorac pod uwage fakt, ze tak naprawde dealerzy maja zwiazane rece przez nieogarnietych wlochow jest OK z mojego punktu widzenia, staraja sie robic co sie da, nie majac wszystkich narzedzi.
    To i tak jest dramat. W dzisiejszych czasach, gdzie premiera pralki czy lodówki ma światową oprawę, brak możliwości złożenia zamówienia na auto niby klasy preminum to jest kurna żartowanie z klientów i tracenie kasy workami. Już spalili efekt świeżości i nowości tego faceliftingu.

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory