Strona 101 z 284 PierwszyPierwszy ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1001
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    To i tak jest dramat. W dzisiejszych czasach, gdzie premiera pralki czy lodówki ma światową oprawę, brak możliwości złożenia zamówienia na auto niby klasy preminum to jest kurna żartowanie z klientów i tracenie kasy workami. Już spalili efekt świeżości i nowości tego faceliftingu.
    Żeby tylko pralka, lodówka... Każdy nowy smart watch od samsunga, to jest szoł, marketing nabuzowany do granic, akcje reklamowe, media społecznościowe, blogerzy itp. buzują, przedsprzedaże itp. A tu auta za gruby hajs, ktoś ma jakiś cennik wyszarpany gdzieś tam, plotki, nikt nic nie wie... Może im klienci nie są do niczego potrzebni.

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  2. #1002
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    smiac sie czy plakac..... od 4 tyg czekam na konfiguracje i cene....

    w
    Na co znowu??!!

  3. #1003
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    konfigi sa juz nowe, sprzedawcy je maja w wewnetrznych plikach / siatkach, sa ceny wszystkiego, sa rabaty. Nie ma tylko przelozenia na konfigurator na stronie dla klienta oraz na wewnetrzny program do sporzadzania zamowien tzn. nie ma on pelnej funcjonalnosci, nie sa podpiete wszystkie opcje itd.

    Mi ostatecznie udalo sie zlozyc zamowienie w tym tygodniu ale manualnie tzn. wybralem model bazowy, dodalem opcje, dostalem oferte po czym zostalo to mailowo wyslane do centrali a centrala przekazala do wloch. Przy czym moja sytuacja jest nietypowa (czekam na samochod od poczatku wrzesnia) i podeszli do mojego zamowienia indywidalnie, co biorac pod uwage fakt, ze tak naprawde dealerzy maja zwiazane rece przez nieogarnietych wlochow jest OK z mojego punktu widzenia, staraja sie robic co sie da, nie majac wszystkich narzedzi.
    No to skoro są ceny wszystkiego to czemu nie wrzucą PDFa z cennikiem na stronę? W czym problem? Że nikt nie wie jak z DOCX zrobić PDF?
    A może że klienci zobaczą i jeszcze o zgrozo zaczną przychodzić do salonów? Nie daj boże jakiś będzie chciał coś kupić i co wtedy?

  4. #1004
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Nie ma na to wytłumaczenia, zachowanie koncernu jest bardzo dziwne i sami sobie szkodzą, mają bardzo fajny produkt, którego nie da się praktycznie kupić (co najwyżej spod lady) a potem się dziwią że wyniki złe..

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

  5. #1005
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    W oparciu o to co się dzieje i w porównaniu do tego jak to wygląda w normalnych firmach przy okazji wprowadzania czegoś nowego, jakiejś premiery to tak obiektywnie na to patrząc to spokojnie można by powiedzieć, że działanie na szkodę firmy. Przecież to są jaja jak berety. Efekt wow tego liftingu pomijając że małego poszedł w pizdu, nie mówiąc o możliwych sprzedanych egzemplarzach na koniec roku jak ludzie kosztów szukali, z resztą jaki koniec roku, mamy już po styczniu a tutaj czarna dupa...

  6. #1006
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fx25
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Brera Q4 Stelvio Q
    Postów
    383

    Domyślnie

    Panowie, cennik mają, ja nawet dostałem na maila taki fajny w xls, z obrazkami, opisami. Ale to nie zastąpi konfiguratora - nie każdy chce się doktoryzować z opcji, wykluczeń, pakietów, itd. Co do wyprzedaży stocku to ceny są ok. Ale pod warunkiem że chcesz czarny środek, Ford też kiedyś miał czarny do wyboru hehe. Te ich stockowe konfiguracje są po prostu biedne.

  7. #1007
    Użytkownik Świeżak Avatar sprint
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    wawa
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    76

    Domyślnie

    Abstrakcja jakaś. Spłacam zaraz Giulie w leasingu i myślałem, że płynnie przesiądę się na Stelvio...
    Nie zdziwię się jak konfigurator odpalą w czerwcu a zamówione samochody zaczną się pojawiać w październiku...
    Ostatnio edytowane przez sprint ; 25-01-2020 o 20:25

  8. #1008
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    czy ktoś sie orientuje czy stockowe S czy G z 2019 r w wersji Q mają ten cholerny GPF?

  9. #1009
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał fx25 Zobacz post
    Panowie, cennik mają, ja nawet dostałem na maila taki fajny w xls, z obrazkami, opisami. Ale to nie zastąpi konfiguratora - nie każdy chce się doktoryzować z opcji, wykluczeń, pakietów, itd. Co do wyprzedaży stocku to ceny są ok. Ale pod warunkiem że chcesz czarny środek, Ford też kiedyś miał czarny do wyboru hehe. Te ich stockowe konfiguracje są po prostu biedne.
    A ten XLS to od Stelvio czy Giulii? A jak od Giulii to podzielisz się Pan?
    W zamian mam podwawelską albo żyletki
    https://youtu.be/bmCSl8Hb6p0

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  10. #1010
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fx25
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Brera Q4 Stelvio Q
    Postów
    383

    Domyślnie

    Dostałem tylko cennik stelvio, bo to mnie interesowało. Na pewną mają też do Giulii, zresztą ktoś już tu chyba wklejał fragmenty.

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory