Strona 106 z 284 PierwszyPierwszy ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1051
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    To był kiedyś budynek Polmozbytu. Przetrwał nienaruszony też duch polmozbytu. Masakra do kwadratu... Jak oni tam wogóle jakieś samochody sprzedają?
    Do Katowic mam o rzut beretem. Jeżdżę tam prawie codziennie od 20 lat. W tym czasie kupiłem 3 nowe Alfy - każdą w innym salonie, ale żadnej w Katowicach, choć zawsze próbowałem. Przypadek? Nie sądzę
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof ; 27-01-2020 o 19:18
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #1052
    Użytkownik Świeżak Avatar Amoath
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0 jtdm 170KM
    Postów
    214

    Domyślnie

    volvo xc60 - fajnie wyglada typowy szwedzki samochód, wnętrze tragedia chodz juz nie tak zimno jak w starszych modelach, prowadzenie fajne raczej gotowa na bycie statecznym na lodzie i w trudnych warunkach silnik 2.0 T3 chyba 150KM daje całkiem rade z automatem ale no moja 159 2.0 jtdm jest żwawsza.

    Mazda CX5 - wygląd super, idealna linia nadwozia, mój faworyt jak by nie było AR na rynku, prowadzenie japońskie, czyli dynamicznie zestrojone auto, wnętrze ogarnia kierowce i pasażerów bardzo wygodne stołki, kierownica malutka przyjemna, wszystko intuicyjnie, 2.5 b + at brakuje mocy ... doładowanie zrobiło by robotę, zdecydowanie słabszy od XC60

    Stelvio - ładnie wygląda , wnętrze boskie ... NAPEWNO FAJNIE JEZDZI no ale mój dealer stwierdził że "jakaś tam jest do jazdy testowej" więc popatrzyłem sobie z boku

  3. #1053
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amoath Zobacz post
    Stelvio - ładnie wygląda , wnętrze boskie ... NAPEWNO FAJNIE JEZDZI no ale mój dealer stwierdził że "jakaś tam jest do jazdy testowej" więc popatrzyłem sobie z boku
    Ja wiem że można się wkurzyć, ale żeby nie kupić auta, które najbardziej Ci się podoba, ma według Ciebie najlepsze wnętrze, a od siebie wiem że najlepiej się prowadzi i na bank pod względem mocy zostawia zarówno mazdę jak i Volvo ze względu na słabą obsługę? Sorki, ale chyba to nieco przesada i tak jak dla mnie to w sumie zrobisz na złość sobie...

  4. #1054
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amoath Zobacz post
    volvo xc60 - fajnie wyglada typowy szwedzki samochód, wnętrze tragedia chodz juz nie tak zimno jak w starszych modelach, prowadzenie fajne raczej gotowa na bycie statecznym na lodzie i w trudnych warunkach silnik 2.0 T3 chyba 150KM daje całkiem rade z automatem ale no moja 159 2.0 jtdm jest żwawsza.

    Mazda CX5 - wygląd super, idealna linia nadwozia, mój faworyt jak by nie było AR na rynku, prowadzenie japońskie, czyli dynamicznie zestrojone auto, wnętrze ogarnia kierowce i pasażerów bardzo wygodne stołki, kierownica malutka przyjemna, wszystko intuicyjnie, 2.5 b + at brakuje mocy ... doładowanie zrobiło by robotę, zdecydowanie słabszy od XC60

    Stelvio - ładnie wygląda , wnętrze boskie ... NAPEWNO FAJNIE JEZDZI no ale mój dealer stwierdził że "jakaś tam jest do jazdy testowej" więc popatrzyłem sobie z boku
    w podobnej cenie co Stelvio jest mercedes GLB... zerknij na tą opcje.

  5. #1055
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Chyba nie mówisz o Pani Ani??
    Nie wiem jak ta pani ma na imię i nie chcę wiedzieć. Co będzie, jak zacne imię Anna będzie mi się kojarzyło akurat z tą Panią? Będę się w nocy z krzykiem budził z tym imieniem na ustach i co sobie jeszcze pomyśli moja zona.... Mój mózg wypiera takie traumatyczne przeżycia

    A tak na serio to bym poleciał z grubej rury a'propos braku cenników, konfiguratora, poziom dilerów etc. i napisał do szefa AR Timothy Kuniskis'a
    timothy.kuniskis@fcagroup.com na pewno z chęcią się dowie co myślą o jego firmie klienci...

    https://www.fcagroup.com/en-US/group..._kuniskis.aspx

    Jest jeszcze gość odpowiedzialny za brand Alberto Cavaggioni i tak patrząc na jego zdjęcie myślę, że on mi wygląda na włoskiego hamulcowego. Też mu można napisać parę ciepłych słów alberto.cavaggioni@fcagroup.com

    http://www.media.fcaemea.com/pl-pl/a...meo/management
    Ostatnio edytowane przez Nemiroff ; 27-01-2020 o 20:38

  6. #1056
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ja wiem że można się wkurzyć, ale żeby nie kupić auta, które najbardziej Ci się podoba, ma według Ciebie najlepsze wnętrze, a od siebie wiem że najlepiej się prowadzi i na bank pod względem mocy zostawia zarówno mazdę jak i Volvo ze względu na słabą obsługę? Sorki, ale chyba to nieco przesada i tak jak dla mnie to w sumie zrobisz na złość sobie...
    Właśnie o to chodzi, że bardzo wielu klientów kupuje auto ze względu na jakość obsługi.
    Ja kupuję produkt, a nie usługę, więc nawet bardzo nieprzyjazny dealer mi nie przeszkodzi w zakupie Alfy, ale „petrolheadzi”, którzy tak kupują auta są w mniejszości. Dość powiedzieć, że zakupy klientów indywidualnych to tylko 30% sprzedaży aut w Polsce, reszta to firmy, gdzie liczy się rata leasingu, interwały serwisowe, prestiż marki i obsługa.

  7. #1057
    Użytkownik Świeżak Avatar Amoath
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0 jtdm 170KM
    Postów
    214

    Domyślnie

    Ja chcę stelvio! Ale nikt mi jej kur** sprzedać nie chce ... Mają wypierdolone jaja na klienta

  8. #1058
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amoath Zobacz post
    Ja chcę stelvio! Ale nikt mi jej kur** sprzedać nie chce ...
    Bo to nie jest pierwsze lepsze auto, tylko auto dla koneserów. Najpierw sam musisz udowodnić, że jesteś go wart i pierwszy etap selekcji odbywa się w salonach
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof ; 27-01-2020 o 21:13
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  9. #1059
    Użytkownik Świeżak Avatar Amoath
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0 jtdm 170KM
    Postów
    214

    Domyślnie

    Dzwonię od 2 tyg, byłem już 4 razy ...

  10. #1060
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał araneus Zobacz post
    Miałem inne odczucia. Jestem z Katowic a zamawiałem właśnie w Bydgoszczy ze względu na podejście do klienta. Jeśli chcesz podam na PW (RODO namiary na osobę w salonie, z którą rozmawiałem i wymieniałem chyba ponad 200 maili.
    Potwierdzam, sprawdzałem Wwa, Lublin - ale człowiek z Bydgoszczy zrobił na mnie największe wrażenie profesjonalizmem.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Amoath Zobacz post
    Ja chcę stelvio! Ale nikt mi jej kur** sprzedać nie chce ... Mają wypierdolone jaja na klienta
    Ale w takich słowach nie zamawiasz jazdy testowej? Bo jeśli tak, to nie dziw się że mają dystans

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory