Strona 107 z 284 PierwszyPierwszy ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1061
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amoath Zobacz post
    Dzwonię od 2 tyg, byłem już 4 razy ...
    Ja kupiłem po ponad roku od pierwszej jazdy próbnej, tak więc wyluzuj i próbuj gdzie indziej
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #1062
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amoath Zobacz post
    Ja chcę stelvio! Ale nikt mi jej kur** sprzedać nie chce ... Mają wypierdolone jaja na klienta
    No ok, obsługa z tego co piszesz jest daleka od wzorowej, ale do cholery bronią Ci się przejechać tym Stelvio? Ja dostałem w Lublinie Stelvio na weekend i mogłem sobie spokojnie pojeździć, no nie wiem a nie możesz gdzieś indziej pojechać. Koledzy z innych miast pisali, że właśnie w Bydgoszczy jest ok

  3. #1063
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Bo to nie jest pierwsze lepsze auto, tylko auto dla koneserów. Najpierw sam musisz udowodnić, że jesteś go wart i pierwszy etap selekcji odbywa się w salonach
    Haha coś w tym jest.. bo wiecie, Alfy kiedyś się psuły (miałem nawet taką), więc pewnie doszli wtedy do wniosku, że jeśli będą je kupować tylko wybrańcy czyli Ci którzy już na etapie zakupu przeszli z tą marką drogę krzyżową i mimo to się nie złamali, to oni będą godni posiadania takiego auta. Szefowie marki dobrze wiedzieli, że taki użytkownik będzie przeklinał przy każdej usterce, ale i tak będzie Alfę kochał, pozostanie jej wiernym i do innych złego słowa nie powie.
    Dlaczego to prawo handlu funkcjonuje do dziś? Według mnie dlatego, że tak na prawdę nikt nie wie czy Alfy faktycznie przestały się psuć..

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No ok, obsługa z tego co piszesz jest daleka od wzorowej, ale do cholery bronią Ci się przejechać tym Stelvio? Ja dostałem w Lublinie Stelvio na weekend i mogłem sobie spokojnie pojeździć, no nie wiem a nie możesz gdzieś indziej pojechać. Koledzy z innych miast pisali, że właśnie w Bydgoszczy jest ok
    W Torino dają na weekend? Gdzieś jeszcze? Chociaż na 1 dzień?

  4. #1064
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ja wiem że można się wkurzyć, ale żeby nie kupić auta, które najbardziej Ci się podoba, ma według Ciebie najlepsze wnętrze, a od siebie wiem że najlepiej się prowadzi i na bank pod względem mocy zostawia zarówno mazdę jak i Volvo ze względu na słabą obsługę? Sorki, ale chyba to nieco przesada i tak jak dla mnie to w sumie zrobisz na złość sobie...
    Też tego nie rozumiem. Mam kumpla, który mi powiedział,że wie że Giulia to najlepsze auto w klasie i już miał podpisać umowę na Veloce bo się zakochał ale wszedł do BMW i go zwabili przedłużeniem gwarancji i jakimś serwisem gratis. Dla mnie nieporozumienie...!!

  5. #1065
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Też tego nie rozumiem. Mam kumpla, który mi powiedział,że wie że Giulia to najlepsze auto w klasie i już miał podpisać umowę na Veloce bo się zakochał ale wszedł do BMW i go zwabili przedłużeniem gwarancji i jakimś serwisem gratis. Dla mnie nieporozumienie...!!
    Nie będę nikogo oceniać, jego cyrk jego małpy, jego kasa,ale dla mnie to tak jakbym miał zajebistą ochotę przykładowo na salami, ale finalnie kupiłbym mielonkę, której właściwie nawet nie lubię bo była mniejsza kolejka...
    Absolutnie nie tłumacze podejścia obsługi czy postępowania samego FCA, ale to w końcu auto którym będę jeździł na pewno dłużej niż trawił przytoczoną przykładowo mielonkę i nazajutrz kupię salami, na które tak naprawdę miałem ochotę.
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; 27-01-2020 o 21:51

  6. #1066
    Użytkownik Świeżak Avatar Tomd
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    41

    Domyślnie

    Do Poznania masz blisko, a są tu 3 salony. Powodzenia

  7. #1067
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    -
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    W Torino dają na weekend? Gdzieś jeszcze? Chociaż na 1 dzień?
    W Krakowie dają na 1 dzień (nie weekend). Stelvio po faceliftingu miało przyjechać w styczniu, patrząc na stronę alfy w autach od ręki - chyba mają już coś na stanie.

  8. #1068
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał http Zobacz post
    W Krakowie dają na 1 dzień (nie weekend). Stelvio po faceliftingu miało przyjechać w styczniu, patrząc na stronę alfy w autach od ręki - chyba mają już coś na stanie.
    Ponoć mają 2, chyba Veloce i Super, a 2 jeszcze mają dostać, ale nie dają.

  9. #1069
    Użytkownik Świeżak Avatar Amoath
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0 jtdm 170KM
    Postów
    214

    Domyślnie

    dajta pany namiary na tego człowieka z Bydgoszczy może był na jakimś urlopie

  10. #1070
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    W Torino dają na weekend? Gdzieś jeszcze? Chociaż na 1 dzień?
    Nie wiem czy dają, ale ja dostałem, może mi dobrze z oczu patrzy, nie wiem. Dostałem w sobotę ok 13 ej, oddałem w poniedziałek ok. 10ej. Ja załatwiałem tematy z Panem Michałem (mam nadzieję, że się nie obrazi, że o nim piszę) jak dla mnie człowiek na poziomie i mogę go z czystym sumieniem polecić

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory