Strona 108 z 284 PierwszyPierwszy ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158208 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1071
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał http Zobacz post
    W Krakowie dają na 1 dzień (nie weekend). Stelvio po faceliftingu miało przyjechać w styczniu, patrząc na stronę alfy w autach od ręki - chyba mają już coś na stanie.
    W Krakowie jest Stelvio (2 lub 3 szt) w nowej wersji na 2020 - oglądałem we wtorek, były jeszcze na serwisie tuż po przyjeździe, ale udało się wsiąść obejrzeć "pomacać".
    Jakby kogoś interesowało, to jeden egzemplarz ma tapicerkę w kolorze beżowym - ładnie to wygląda ale niestety poza tapicerką i plastikami, beżowa jest również dolna wykładzina, co może być dość niepraktyczne.

  2. #1072
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Nie będę nikogo oceniać, jego cyrk jego małpy, jego kasa,ale dla mnie to tak jakbym miał zajebistą ochotę przykładowo na salami, ale finalnie kupiłbym mielonkę, której właściwie nawet nie lubię bo była mniejsza kolejka...
    Absolutnie nie tłumacze podejścia obsługi czy postępowania samego FCA, ale to w końcu auto którym będę jeździł na pewno dłużej niż trawił przytoczoną przykładowo mielonkę i nazajutrz kupię salami, na które tak naprawdę miałem ochotę.
    jak kupił g30 to jednak co najmniej podwawelską, a nie mielonkę

  3. #1073
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    -
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Ponoć mają 2, chyba Veloce i Super, a 2 jeszcze mają dostać, ale nie dają.
    Chyba to mnie najbardziej wkurza w tym wszystkim - brak jednej odpowiedzi. Z odpowiedzi od jednego sprzedawcy w Krakowie dostałem informację że można spokojnie wziąć auto na 1 dzień z limitem 100 km lub 200 - niestety nie pamiętam dokładnie. Może to zależy od pogody czy metki na ubraniu - sam już nie wiem...

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    W Krakowie jest Stelvio (2 lub 3 szt) w nowej wersji na 2020 - oglądałem we wtorek, były jeszcze na serwisie tuż po przyjeździe, ale udało się wsiąść obejrzeć "pomacać".
    Jakby kogoś interesowało, to jeden egzemplarz ma tapicerkę w kolorze beżowym - ładnie to wygląda ale niestety poza tapicerką i plastikami, beżowa jest również dolna wykładzina, co może być dość niepraktyczne.
    Wystarczy zerknąć na https://salon.alfaromeo.pl/?production_year=2020
    Ostatnio edytowane przez http ; 28-01-2020 o 00:03

  4. #1074
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał http Zobacz post
    Chyba to mnie najbardziej wkurza w tym wszystkim - brak jednej odpowiedzi. Z odpowiedzi od jednego sprzedawcy w Krakowie dostałem informację że można spokojnie wziąć auto na 1 dzień z limitem 100 km lub 200 - niestety nie pamiętam dokładnie. Może to zależy od pogody czy metki na ubraniu - sam już nie wiem...


    Wystarczy zerknąć na https://salon.alfaromeo.pl/?production_year=2020
    co do jazd weekendowych - z moich źródeł,
    oficjalnie FCA zakazuje/nie zaleca(?), wydawania samochodów na dzień/dwa, przy czym zdarza się to, jeśli ktoś jest np. stałym klientem, etc.;
    "z ulicy" raczej ciężko/rzadkość,
    mnie raz zaproponowano wynajem na weekend za 150 netto jak chce potestotwać Stelvio ;-))))

  5. #1075
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amoath Zobacz post
    dajta pany namiary na tego człowieka z Bydgoszczy może był na jakimś urlopie


    Mam nadzieję, że można podawać publicznie, zresztą nr jest dostępny na otomoto i na stronie salonu:

    Michał Welsandt
    tel. 515 148 731

    MULTI SALON REISKI
    Fordońska 353,
    85-766 Bydgoszcz
    Ostatnio edytowane przez araneus ; 28-01-2020 o 10:04

  6. #1076
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa 156-była, Stelvio B-Tech
    Postów
    19

    Domyślnie

    Również polecam Pana Michała z Bydgoszczy. Super sprzedawca.

  7. #1077
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    I ja również polecam tego magika z Bydgoszczy. Dwoił się i troił, zanęcił i wyłowił klienta z odległego Krakowa.
    Chyba trzeba mu wysłać tą konwersację, będzie miał argument przy negocjacjach ws. awansu
    Ostatnio edytowane przez Prosper ; 28-01-2020 o 10:50

  8. #1078
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amoath Zobacz post
    No tak ale my teraz z żoną wybieramy między Volvo XC60 2.0 TB at/ mazda cx5 2.5 at / stelvio 2.0 TB at ... No i oczywiście małżonka stwierdziła że alfa Romeo leci w CH** bo ona chce zobaczyć , dotknąć, usiąść a oni ja olewają, w maździe i Volvo że względu na jej stan (zaawansowana ciąża) latali za nią z wodą/sokiem , przekąskami , siedzeniem wszędzie po 2h. W Alfie w Bydgoszczy obok mają Seata/jeeepa/cupre i jakieś inne gówna to też zainteresowani nami, sprzedawcy alfy zero, byle by uniknąć pytań i odpowiedzi. Jestem z marką związany emocjonalnie już 8lat i chciałbym pozostać ale jak tak dalej pójdzie wee nudne Volvo albo, piękne ale wolna japoneczke bo sprzedawcy są pomocni. A ja na stelvio mogłem tylko popatrzeć
    Przypomina mi to sytuację sprzed 4 lat, kiedy chcieliśmy w Bielsku kupić Giuliette mojej żonie. Była w 6 miesiącu ciąży, widoczny brzuszek ślicznie. W salonie nikt dzień dobry, po ponad pół godziny stania podszedł jakiś gościu i pyta czego szukamy, wiec mówię, że giulietta, na co on, że może wolimy fiata 500l... .Skończyło się na wyjściu z salonu i zakupie qashqaia, ale niestety znowu nie w bielsku. Zresztą tak samo miałem w 2010 jak kupowałem 159. W salonie w BB olewka totalna, kupiłem w końcu w carserwis, chociaż to nie był do końca szczęśliwy traf, jak się później okazało.

  9. #1079
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał morpik Zobacz post
    Przypomina mi to sytuację sprzed 4 lat, kiedy chcieliśmy w Bielsku kupić Giuliette mojej żonie. Była w 6 miesiącu ciąży, widoczny brzuszek ślicznie. W salonie nikt dzień dobry, po ponad pół godziny stania podszedł jakiś gościu i pyta czego szukamy, wiec mówię, że giulietta, na co on, że może wolimy fiata 500l... .Skończyło się na wyjściu z salonu i zakupie qashqaia, ale niestety znowu nie w bielsku. Zresztą tak samo miałem w 2010 jak kupowałem 159. W salonie w BB olewka totalna, kupiłem w końcu w carserwis, chociaż to nie był do końca szczęśliwy traf, jak się później okazało.
    Pocieszę Was - pół roku temu szukałem auta dla rodziców. Pojechałem do salonu KIA w Poznaniu. Wchodzę do salonu. Widzę, że jest tylko jeden sprzedawca, ale obsługuje klientów. Dział serwisowy siedzi i plotkuje. Ok, czekam. Obejrzałem sobie Stingera, posiedziałem w środku. Obejrzałem sobie proceed'a i posiedziałem w środku. Przez 15min nawet nikt do mnie nie podszedł. Zaczepiłem jakiegoś typa w garniturze, i pytam czy może poprosić jakiegoś sprzedawce, bo czekam tu od 15min i nawet nikt się nie zainteresował. Powiedział, że zobaczy czy jest dzisiaj jeszcze jakiś sprzedawca i zniknął. Wrócił po 10 minutach i powiedział, że nie ma dzisiaj nikogo więcej, i muszę czekać, aż tamten się zwolni XD poszedłem w ch*j.

  10. #1080
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    -
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał araneus Zobacz post
    Mam nadzieję, że można podawać publicznie, zresztą nr jest dostępny na otomoto i na stronie salonu:
    To Ja może wrzucę dane sprzedawcy z Krakowa który odpowiada szybko (ktoś wcześniej wspominał że nie dało się uzyskać odpowiedzi z Krakowa, tymczasem Ja otrzymałem odpowiedź na maila bardzo szybko):
    Ewelina Rycerz
    Doradca Handlowy

    Sobiesław Zasada Automotive
    Oddział ASC Kraków
    30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 21
    tel. +48 12 25 25 263
    mob. +48 661 664 406

    mail: Ewelina.Rycerz@zasadaauto.pl

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory