Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1101
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Chyba coś jest zamieszane między cennikami/siatką, a rzeczywistością.
    Dostałem dziś ofertę na POlift ale 2019. Ponoć to wersja "specjalna" TI, a w ofercie SUPER. Generalnie wyposażenie nie bardzo się klei z siatką..
    Może te wersje "FIRST EDITION" były wypuszczane jak im wyszło, a dopiero później stworzono siatkę wyposażenia.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Alfa_BDG Zobacz post
    Zapraszam do kontaktu bezpośredniego w celu umówienia się na jazdę testową lub w celu przygotowania oferty.

    Michał Welsandt
    tel: 515 148 731
    michal.welsandt(a)reiski.pl
    To ja już piszę @

  2. #1102
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    682

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    W Krakowie jest Stelvio (2 lub 3 szt) w nowej wersji na 2020 - oglądałem we wtorek, były jeszcze na serwisie tuż po przyjeździe, ale udało się wsiąść obejrzeć "pomacać".
    Jakby kogoś interesowało, to jeden egzemplarz ma tapicerkę w kolorze beżowym - ładnie to wygląda ale niestety poza tapicerką i plastikami, beżowa jest również dolna wykładzina, co może być dość niepraktyczne.
    Dzięki za podzielenie się spostrzeżeniami. W ogromnej ilości informacji jaką przekazuje AR na temat wersji 2020 to naprawdę wiele
    Nie zmienia to faktu, że informacja mimo że cenna to mniej więcej taka jak oglądanie finału ligi mistrzów przez radio

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Bo to nie jest pierwsze lepsze auto, tylko auto dla koneserów. Najpierw sam musisz udowodnić, że jesteś go wart i pierwszy etap selekcji odbywa się w salonach
    Może przed zakupem odbyć pieszą pielgrzymkę do salonu z modelami 2020. Tam nas ocenią po czynach i ewentualnie obsłużą. Stacho ma szansę na zakup: pielgrzymkę wykonał

    Cytat Napisał Alfa_BDG Zobacz post
    Zapraszam do kontaktu bezpośredniego w celu umówienia się na jazdę testową lub w celu przygotowania oferty.

    Michał Welsandt
    tel: 515 148 731
    michal.welsandt(a)reiski.pl
    Jedna jaskółka wiosny nie czyni ale życzę sukcesów. Warto zauważyć, że Pan Michał jest chyba pierwszym sprzedawcą, który zauważył forum Alfaholicy. Może warto dać Panu Michałowi szansę? Może jako jednemu z niewielu zależy na sprzedaży?
    Z drugiej strony Alfaholicy mają ładnych kilka lat i czy AR Polska tego nie zauważa? Nie czyta opinii? Może wychodzą z założenia, że osoby, które tu sa aktywne to osoby, które mają AR i więcej nie kupią? Powinni wysłać tajnego klienta po salonach i zweryfikować to co jest na forum napisane?

    Co mnie jeszcze zastanawia: Czechy, Niemcy, GB, mają strony z konfiguratorami modeli 2020, a Polska musi czekać. Czyżby ktoś kogoś miał gdzieś?

  3. #1103
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    jeszcze nie mam
    Postów
    22

    Domyślnie

    Czechy nie mają 2020 podobnie Słowacy

  4. #1104
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Wielka Brytania tez ma stary z tego co widzę

  5. #1105
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Dzwoniła dzisiaj pani z Włoch (w odpowiedzi na mojego maila wysłanego przez formularz) - twierdzi że manager produktu przekazał jej że nowe cenniki i konfigurator będą od 1 lutego.
    Zobaczymy...

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  6. #1106
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    Może przed zakupem odbyć pieszą pielgrzymkę do salonu z modelami 2020. Tam nas ocenią po czynach i ewentualnie obsłużą. Stacho ma szansę na zakup: pielgrzymkę wykonał
    Moje pielgrzymowanie to 300 km w jedna stronę, ale nie narzekam- "taki mamy klimat" jesteśmy jedynie pionkami w marketingowej machinie koncernu FCA - wydrzesz Alfę, będzie twoja, odpuścisz to znaczy żeś niegodzien

    - w moim rodzimym salonie jakoś rozmowa nam się nie klei, zarobieni czasu nie mają... Pozytywne wrażenie robi Kraków i Bydgoszcz zobaczymy jaki będzie finał

  7. #1107
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Dzwoniła dzisiaj pani z Włoch (w odpowiedzi na mojego maila wysłanego przez formularz) - twierdzi że manager produktu przekazał jej że nowe cenniki i konfigurator będą od 1 lutego.
    Zobaczymy...
    A mnie ta sama pewnie pani przekazała, że aktualizacje ma dla navi 6,5 cala będą do końca grudnia. Teraz się zastanawiam, czy mówiła, którego roku.

  8. #1108
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    - w moim rodzimym salonie jakoś rozmowa nam się nie klei, zarobieni czasu nie mają... Pozytywne wrażenie robi Kraków i Bydgoszcz zobaczymy jaki będzie finał
    w Lublinie tez sie staraja, moje zamowienie na MY2020 jest juz w potwierdzone w systemie, czekam na realizacje, tzn. az sie wlosi wezma za produkcje ;O

  9. #1109
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Dzwoniła dzisiaj pani z Włoch (w odpowiedzi na mojego maila wysłanego przez formularz) - twierdzi że manager produktu przekazał jej że nowe cenniki i konfigurator będą od 1 lutego.
    Zobaczymy...
    Do mnie jeszcze nic nie napisali, buuu

  10. #1110
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał http Zobacz post
    Cennik Stelvio 2020
    Masz może coś takiego dla Giulii? ;>

    Btw byłem na wakacjach 2 tygodnie, myślałem że jak wrócę to już NA PEWNO będzie konfigurator na stronie, a tu takie zdziwko :O

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory