Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1141
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Nie wnikając w szczegóły - na temat obsługi w salonach AF szkoda bić piany, tam się chyba długo nic nie zmieni, a trafienie na handlowca rzeczywiście zainteresowanego sprzedażą należny rozpatrywać w kategoriach wyjątku a nie reguły.

    Poza tym, tam nikt nic nie wie, albo masz dwie sprzeczne informacje... dopóki rozmawiasz ogólnie - jeszcze jest OK, ale jak decydujesz się na zakup i przechodzisz do szczegółów to uzbrój się w cierpliwość bo do końca nie wiesz co kupujesz i za ile
    Ja odbyłem pierwszą jazdę Giuglią w Lublinie, wrażenia co do sporzedawcy p. Michała bardzo pozytywne, jeździłem Veloce samochód się świetnie prowadzi, zrobił na mnie bardzo dobre wrazenie -było mokro więc w miare możliwości sprawdzałem trakcje i jest naprawde dobrze. Środek i wykonczenie także mi pasują zobaczymy co z tego wyniknie... czekam na kalkulator, mają w Lublinie rocznik 2019 a modelowy 2020 można obejrzeć i kupić od ręki, to samo Stelvio. Ja sie na razie przyglądam, korci mnie wersja Q ale tego już nie mają do testów a fajnie byłoby poczuć róźnice. W planach mam testowanie Stelvio i konkurencji a potem sie zobaczy ...

  2. #1142
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blady1 Zobacz post
    mają w Lublinie rocznik 2019 a modelowy 2020 można obejrzeć i kupić od ręki, to samo Stelvio. ...
    Powiedzmy, że etap oglądania mam już za sobą, teraz chce kupić ale to nie jest takie proste... tak jak ktoś już tu pisał, cena końcowa egzemplarzy 2020 do produkcji nie do końca jest kategoryczna a i specyfikacja też może ulec zmianie, szczególnie w wersjach z wyższym wyposażeniem Niby możesz złożyć zamówienie ale z marginesem błędu...

    Modele pre-launch (czyli pierwsze egzemplarze wyprodukowane w 2019 ale w wersji na rok 2020) mnie nie interesują, pomijając możliwości wystąpienia usterek z pierwszego etapu produkcji, to jak się już decyduje to wolę zamówić coś do produkcji pod siebie.

  3. #1143
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    29

    Domyślnie

    Czyli rozumiem, że te wersje pre-launch są tylko w salonach ? A gdyby złożyć teraz zamówienie na rocznik 2020, to dostajemy już normalną wersję czy pre-launch ? Bo już dealer mi proponuje najnowszą wersje i podał pełen cennik za gotowy samochód.
    Tylko zastanawiam się jak, skoro jeszcze nie ma oficjalnego cennika...

  4. #1144
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goral Zobacz post
    Czyli rozumiem, że te wersje pre-launch są tylko w salonach ? A gdyby złożyć teraz zamówienie na rocznik 2020, to dostajemy już normalną wersję czy pre-launch ? Bo już dealer mi proponuje najnowszą wersje i podał pełen cennik za gotowy samochód.
    Tylko zastanawiam się jak, skoro jeszcze nie ma oficjalnego cennika...
    1.tak
    2.normalna MY2020

    Cenniki są, nawet człowiek z salonu z Bydgoszczy zamieszczał je w tym wątku. Nie ma konfiguratora na stronie internetowej.

  5. #1145
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Panie i Panowie - uprzejmie donoszę... są oficjalne cenniki na stronie:

    http://cenniki.alfaromeo.pl/alfa-romeo

  6. #1146
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Panie i Panowie - uprzejmie donoszę... są oficjalne cenniki na stronie:

    http://cenniki.alfaromeo.pl/alfa-romeo
    idzie tylko przez odbezpieczonego Edża (w wersji nie-chrominium), strona ma niepoprawne certyfikaty...

  7. #1147
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    na google chrome idzie bez problemu, tylko troche wolno, moze cos modza z konfiguratorem tez

    btw. 4 luty i juz cenniki, nie moge wyjsc z podziwu

  8. #1148
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    btw. 4 luty i juz cenniki, nie moge wyjsc z podziwu
    Nie no ja też nie mogę dojść do siebie po tym, ale wytłumaczcie mi jedno, czemu nie mogli tego podpiąć na stronie alfy, bo przez stronę dalej jest przekierowanie na stare cenniki:
    https://www.alfaromeo.pl/wybierz-swo...obierz-katalog

    Jak ktoś szuka to raczej przez stronę, a skąd ma wiedzieć, że to na czym innym? Nie rozumiem. Oczywiście katalogi też oczywiście stare...
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; 04-02-2020 o 15:29

  9. #1149
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Niefajnie w kwestii dostosowania foteli: praktycznie 1 wersja = 1 wnętrze. Tylko Sprint ma pakiet Sport Interior z siedzeniami Veloce.

    Ktoś widział/macał - fotele szmaciaki w Business? Wg zdjęć takie same chociaż kod inny. W Giuliettcie była spora różnica na + w jakości tych w Districtive

  10. #1150
    Użytkownik Świeżak Avatar milkes
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    lubuskie,dolnośląskie
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 jtdm
    Postów
    112

    Domyślnie

    Widze zdjecia z cennika stare, sprzed liftu. Wg cennika veloce q2 i q4 maja tyle samo CO2, a osiagi o pol sekundy rozne. Business w bazie i tak w 2020 nie jest zle wyposazona, kwestia foteli, ktore moznaby z czasem podmienic na lepsze. Zawsze to jakas opcja i brak HK w tej opcji. Dziwi mnie kompletny brak manualnych skrzyn. Czy naprawde kazdy musi chcec jezdzic automatem?

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory