Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1151
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Nie no ja też nie mogę dojść do siebie po tym, ale wytłumaczcie mi jedno, czemu nie mogli tego podpiąć na stronie alfy, bo przez stronę dalej jest przekierowanie na stare cenniki:
    https://www.alfaromeo.pl/wybierz-swo...obierz-katalog

    Jak ktoś szuka to raczej przez stronę, a skąd ma wiedzieć, że to na czym innym? Nie rozumiem. Oczywiście katalogi też oczywiście stare...
    Bo nie publikując cenników i konfiguratora, testowali cierpliwość klientów - kto tracił cierpliwość to szedł do konkurencji i słabi się wykruszali, zostali ci prawdziwie zasłużeni na Alfę...
    teraz publikując cenniki w "dziwnym miejscu" testują inteligencję swoich klientów - jak pomyśli to znajdzie, jak nie znajdzie to znaczy, że nie powinien kupować
    to taka zamierzona selekcja by auta trafiły do ludzi wyjątkowych

  2. #1152
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    wersja Business powoduje ze wersja Giulia jest kompletnie nieoplacalna, tyle tylko ze trzeba miec jak wziac leasing. Zeby w Giulii Giulii miec to samo co w Business trzeba zaplacic wiecej o 14,5k za baze, 4,3k za felgi 17" (te standardowe 17 z business sa niedostepne), 2,2k za czujniki parkowania, 3,7k za biksenony, 5k za ACC, 1,6k za podgrzewane i skladane lusterka, 1,5k za AA. Lacznie 32,8k. Oferta na Business jest mega korzystna imo

  3. #1153
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Panie i Panowie - uprzejmie donoszę... są oficjalne cenniki na stronie:

    http://cenniki.alfaromeo.pl/alfa-romeo
    a mi się wyświetiło...

    Ostrzeżenie: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa

    Firefox wykrył potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa i nie wczytał „cenniki.alfaromeo.pl”. Jeśli otworzysz tę stronę, atakujący będą mogli przechwycić informacje, takie jak hasła, adresy e-mail czy dane kart płatniczych.

  4. #1154
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    -
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał milkes Zobacz post
    Widze zdjecia z cennika stare, sprzed liftu. Wg cennika veloce q2 i q4 maja tyle samo CO2, a osiagi o pol sekundy rozne. Business w bazie i tak w 2020 nie jest zle wyposazona, kwestia foteli, ktore moznaby z czasem podmienic na lepsze. Zawsze to jakas opcja i brak HK w tej opcji. Dziwi mnie kompletny brak manualnych skrzyn. Czy naprawde kazdy musi chcec jezdzic automatem?
    Na zdjęciach w cenniku fotele dla Stelvio & Business, Super &Business oraz pierwsze Sprint czarne wyglądają tak samo czy to tylko moje wrażenie. Tapicerka materiałowa w Business trąci straszną tanizną (przynajmniej wersje przedliftowe).
    Dziwne że nie da się zamówić w Business skóry czy dostępu bezkluczykowego, a w wersji Ti wykluczony jest kolor Blu Misano. Widział może ktoś na żywo kolor Blu Anodized ?

  5. #1155
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Śmieszne to nie? Przecież wiadomo, że ludzie są różni i w BYZNESIE o to chodzi, żeby zyskać jak najwięcej z nich? Niech mi ktoś wytłumaczy czemu nie można mieć misano w Ti? Co niby> Dla Ti jest inna linia produkcyjna czy co? A nawet jeśli, to co? Czemu nie można wziąć karoserii w kolorze misano i jej wyposażyć w wersję Ti?

  6. #1156
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    misano jak i te trójwarstwowe były jednak zarezerwowane dla wersji sportowych (potem misano pozwolili w super a potem jeszcze w giulia). samo Ti teraz to drewno itp w standardzie, to niby nie ten kierunek. w BMW też tak jest (np Estoril Blue tylko dla M pakiet). takie tam bonusiki dla tych co rzucą groszem dodatkowym na wyższą wersje.
    ja do dziś nie rozumiem jednak dlaczego do Misano nie mogłem brać czerwonego wnętrza - IMHO idealnie pasuje (z resztą tak jak i do granatowego) i właśnie tym bardziej do auta w bardziej odważnym kolorze i sportowym charakterem
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1157
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    No ale już tam, Panowie w wielu markach są jakieś ograniczenia konfiguracyjne, bardziej czy mniej irytujące, ale pokażcie mi druga taka markę, która wprowadza zmiany w modelach definitywnie na plus w listopadzie, wiadomo co się zmienia, jak to działa jak wygląda. Pierwsze jakiekolwiek cenniki pokazują się w lutym, nie dość tego to na jakiejś dziwnej stronie, która niektóre przeglądarki kwalifikują jako niebezpieczne, na stronie oficjalnej na której każdy normalny człowiek szuka jakiś informacji dalej są stare cenniki, nie są przygotowane nowe katalogi zawierające nowe wyposażenie, żeby zachęcić, oczywiście o konfiguratorze nie wspominając. Przecież to jakieś jaja są, a cały ten dział produktu to wylalbym na pysk ze skutkiem natychmiastowym

  8. #1158
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Nie no ja też nie mogę dojść do siebie po tym, ale wytłumaczcie mi jedno, czemu nie mogli tego podpiąć na stronie alfy, bo przez stronę dalej jest przekierowanie na stare cenniki:
    https://www.alfaromeo.pl/wybierz-swo...obierz-katalog

    Jak ktoś szuka to raczej przez stronę, a skąd ma wiedzieć, że to na czym innym? Nie rozumiem. Oczywiście katalogi też oczywiście stare...
    No ja dzisiaj głupi patrzyłem przez stronę, ściągnąłem 23 kopię cennika stelvio 2019, i uznałem że nowych jeszcze nie ma. Widać nie godzien jestem alfy

  9. #1159
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ta druga strona z cennikami - bardzo często w przeszłości na niej były aktualne a na oficjalnej nie. co do kwalifikowania jako niebezpieczna - nie ma certyfikatu/https stąd tak jest pewnie. po prostu wewnętrzna strona - dziś przeglądarki się czepiają takich spraw
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1160
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu (151).jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	70.0 KB
ID:	265898
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu (152).jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	31.6 KB
ID:	265899

    Nie mamy pańskiego pliku i co nam pan zrobisz? No uprze się cham i mu daj

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory