Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1161
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Wewnętrzna nie wewnętrzna, dla przeciętnego Kowalskiego niebezpieczna, no i moim zdaniem robi niekorzystne wrażenie na potencjalnym Kliencie. Jeżeli już strona jest niedopracowana to co może mnie spotkać dalej, po zakupie...
    Powiedzmy sobie szczerze fajne auta, inne, niebanalne że świetnymi właściwościami jezdnymi, z ciekawą historią, obecnie w F1, tytularne nie tytularne, ale jednak. Można z tego naprawdę sporo wyciągnąć i ugrać, zarówno na sprzedaży jak później sprzedaży akcesoriów itp. itd. jak dla mnie potencjał mega zmarnowany między innymi właśnie przez takie rzeczy

  2. #1162
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    Załącznik 265898
    Załącznik 265899

    Nie mamy pańskiego pliku i co nam pan zrobisz? No uprze się cham i mu daj
    Naprawa certyfikatu i podpięcie tego pod oficjalną stronę to kolejne dwa miesiące lekko licząc.

    A w cenniku ceny nowe, ale zdjęcia stare
    I pierwszy nonsens, Veloce TI, najdroższa wersja w tym cenniku, brak możliwości dodania audio Harman Kardon.
    Brawo. No chyba że jest na wyposażeniu standardowym Veloce TI, ale tego też nie ma opisanego...

  3. #1163
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No ale już tam, Panowie w wielu markach są jakieś ograniczenia konfiguracyjne, bardziej czy mniej irytujące, ale pokażcie mi druga taka markę, która wprowadza zmiany w modelach definitywnie na plus w listopadzie, wiadomo co się zmienia, jak to działa jak wygląda. Pierwsze jakiekolwiek cenniki pokazują się w lutym, nie dość tego to na jakiejś dziwnej stronie, która niektóre przeglądarki kwalifikują jako niebezpieczne, na stronie oficjalnej na której każdy normalny człowiek szuka jakiś informacji dalej są stare cenniki, nie są przygotowane nowe katalogi zawierające nowe wyposażenie, żeby zachęcić, oczywiście o konfiguratorze nie wspominając. Przecież to jakieś jaja są, a cały ten dział produktu to wylalbym na pysk ze skutkiem natychmiastowym
    Słuszna uwaga. Ale ja mam cały czas wrażenie, że nie widzą co robić: wycofujemy się z rynku polskiego? czy nie?
    Bo jeżeli to tylko niekompetencja, to już Himalaje niekompetencji.
    Taka niekompetencja powinna być rozliczona i jest to zazwyczaj łatwe, przecież są konkretni ludzie na paylist.
    Domyślam się jednak, że Polacy zwalą na Włochów (że oni długo zwlekają z decyzjami na Polskę) Włosi na Polaków, w fuzja w tle i w ogóle to fuzja winna
    Reklamy niezauważalne, trochę nijakie.
    Brak wyeksponowania atutów - powinni krzyczeć: Tylnonapędowe! Z dobrymi silnikami! 6,5 do setki w najbiedniejszej wersji benzynowej!

  4. #1164
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Wewnętrzna nie wewnętrzna, dla przeciętnego Kowalskiego niebezpieczna, no i moim zdaniem robi niekorzystne wrażenie na potencjalnym Kliencie. Jeżeli już strona jest niedopracowana to co może mnie spotkać dalej, po zakupie...
    Powiedzmy sobie szczerze fajne auta, inne, niebanalne że świetnymi właściwościami jezdnymi, z ciekawą historią, obecnie w F1, tytularne nie tytularne, ale jednak. Można z tego naprawdę sporo wyciągnąć i ugrać, zarówno na sprzedaży jak później sprzedaży akcesoriów itp. itd. jak dla mnie potencjał mega zmarnowany między innymi właśnie przez takie rzeczy
    pełna zgoda, szczególnie na stronach koncernu globalnego nie do pomyślenia. z moją stroną tak było częściowo, coś tam nie wszystko informatyk dobrze poustawiał, ja od razu burza do niego - priorytetowo było poprawiane bo uważałem że mi to szarga opinię - tak wielu odwiedzających sobie źle pomyśli

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    I pierwszy nonsens, Veloce TI, najdroższa wersja w tym cenniku, brak możliwości dodania audio Harman Kardon.
    teraz będą 2 lata naprawiać cenniki - tak jak było gdy od 2016 do połowy 2018 im zeszło żeby poprawić w pełni cennik, mimo że im wysłałęm na początku 2017r pełną listę błędów.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #1165
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Słuszna uwaga. Ale ja mam cały czas wrażenie, że nie widzą co robić: wycofujemy się z rynku polskiego? czy nie?
    Ostatnio rozmawiałem z zaprzyjaźnionym sprzedawca AR, nie chce skłamać ale rynek polski ma jeden z lepszych wzrostów sprzedaży i chyba jakoś nieźle wypada nawet ilościowo na tle Europy więc no to byłby kolejny świetny pomysł, tym bardziej że są przytuleni do fiata, zat jakiś kosztów wielkich nie mają

  6. #1166
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    29

    Domyślnie

    Panowie, dużo słyszałem pozytywnych opinii o Dealerze z Bydgoszczy. Chodzi o podejście do klienta, czy możliwość zrobienia dobrej ceny ? Z tego co patrzę to w Bydgoszczy jest tylko REISKI Auto (?).

  7. #1167
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goral Zobacz post
    Panowie, dużo słyszałem pozytywnych opinii o Dealerze z Bydgoszczy. Chodzi o podejście do klienta, czy możliwość zrobienia dobrej ceny ? Z tego co patrzę to w Bydgoszczy jest tylko REISKI Auto (?).
    Miałem kontakt z 3 dealerami wcześniej, ale tylko ten był profesjonalny, odpowiadał na pytania, słuchał tego, czego klient szuka, sam proponował rozwiązania. Co do ceny - kwestia indywidualna co to znaczy dobra cena, wersje Business są w zasadzie nie do obniżenia, ale wyższe wersje to u każdego można wynegocjować, prześledź wątki, nabywcy opisują konkretne transakcje. Jeśli roczniki niższe niż 2020, to nawet na otomoto są mocno poprzeceniane.

  8. #1168
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Na forum jest użytkownik [MENTION=84995]Alfa_BDG[/MENTION] - to znany i polecany Pan Michał z salonu Reiski z Bydgoszczy.
    Dlaczego polecany? Dobrze doradza, poleca, podpowiada, ma dużo cierpliwości ( ze mną wymienił grubo ponad 200 maili + kilka rozmów telefonicznych) i daje dobre rabaty.

  9. #1169
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Jak ktoś chce zapoznać się z najnowszymi broszurami dla modeli MY2020 to posyłam, tylko po włosku,
    do STELVIO:

    https://www.alfaromeo.it/content/dam...OQ_ITA_48p.pdf

    do GIULI:

    https://www.alfaromeo.it/content/dam...ia_94p_ITA.pdf

  10. #1170
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Jak ktoś chce zapoznać się z najnowszymi broszurami dla modeli MY2020 to posyłam, tylko po włosku,
    do STELVIO:

    https://www.alfaromeo.it/content/dam...OQ_ITA_48p.pdf

    do GIULI:

    https://www.alfaromeo.it/content/dam...ia_94p_ITA.pdf
    Panie Stanisławie, dziękuję. Ciekawe, ile zajmie AR w Polsce tłumaczenie tego dokumentu... Zaczną od zdjęć i angielskich nazw pakietów Obstawiam, że do końca lutego nie dadzą rady

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ostatnio rozmawiałem z zaprzyjaźnionym sprzedawca AR, nie chce skłamać ale rynek polski ma jeden z lepszych wzrostów sprzedaży i chyba jakoś nieźle wypada nawet ilościowo na tle Europy więc no to byłby kolejny świetny pomysł, tym bardziej że są przytuleni do fiata, zat jakiś kosztów wielkich nie mają
    Więc wszystko jasne. (NIE)kompetencja neo-managerów

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Wewnętrzna nie wewnętrzna, dla przeciętnego Kowalskiego niebezpieczna, no i moim zdaniem robi niekorzystne wrażenie na potencjalnym Kliencie. Jeżeli już strona jest niedopracowana to co może mnie spotkać dalej, po zakupie...
    Powiedzmy sobie szczerze fajne auta, inne, niebanalne że świetnymi właściwościami jezdnymi, z ciekawą historią, obecnie w F1, tytularne nie tytularne, ale jednak. Można z tego naprawdę sporo wyciągnąć i ugrać, zarówno na sprzedaży jak później sprzedaży akcesoriów itp. itd. jak dla mnie potencjał mega zmarnowany między innymi właśnie przez takie rzeczy
    Przepraszam za może zbyt ogóle pytanie, ale czy kompetencje serwisu AR są porównywalne do (nie)kompetencji AR w zakresie sprzedaży?
    Ostatnio edytowane przez Mix ; 05-02-2020 o 08:58

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory