Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1191
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    FCA: Giulia Q MY20 będzie dostępna w późniejszym czasie A tu nagle: https://www.youtube.com/watch?v=RHh79xUVpnM&t=553s Wydaje mi się że auta do USA to chyba ładnych kilka tygodni płyną?
    Widać lepszy rynek, to i lepsza dostępność.. a do tego gwarancja na 4 lata.

  2. #1192
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Widać lepszy rynek, to i lepsza dostępność.. a do tego gwarancja na 4 lata.
    U nas mogliby wprowadzić gwarancję 4-letnią. Za jednym zamachem złagodziliby obiegową opinię o legendarnej wadliwości marki, i jeszcze zbliżyliby się bo Korei: Hyundai(5) i Kia(7). Rozmawiam z wieloma osobami i dla nich 7-letnia gwarancja na Stingera ma bardzo duże znaczenie, bo jeśli po końcu leasingu odsprzedają, to auto jest jeszcze kilka lat na gwarancji, co ma wpływ na utrzymanie ceny...

  3. #1193
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Dużo by mogli ale jak nie potrafią nawet w normalnym czasie zrobić konfiguratora i cenników...
    Właśnie odstawiłem moje Stelvio na przegląd i siedziałem w poliftowym Veloce powiem Wam że małe w sumie różnice a odczucie o wiele lepsze. Ta konsola srodkowa o wiele stabilniejsza i się nie ugina więc raczej definitywnie nie będzie skrzypiec

  4. #1194
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    FCA: Giulia Q MY20 będzie dostępna w późniejszym czasie A tu nagle: https://www.youtube.com/watch?v=RHh79xUVpnM&t=553s Wydaje mi się że auta do USA to chyba ładnych kilka tygodni płyną?
    Moim zdaniem Q MY2020 była gotowa równolegle, ale celowo jej nie wprowadzali do sprzedaży. Podobno było trochę Q na stockach i chcieli się tego pozbyć. Dlatego prezentując MY2020 nie pokazali Q.

  5. #1195
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie

    Ktoś sprawdzał czy AA działa na pełnym ekranie lub/i przez WiFi?

    Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

  6. #1196
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Miałem taki właśnie plan, miałem nawet ze sobą kabelek, nie było niestety sprzedawcy, którego lepiej znam. Ten miał iście profesjonalne pojęcie, nie wiem może mnie kojarzy, że mam już Stelvio i nic z tego nie będzie, ale wyglądało to mniej więcej tak:
    -Jest już może jakieś Stelvio pofiftowe, żeby zobaczyć?
    -Jest to czerwone
    -Super, mogę wsiąść do środka zobaczyć jak wygląda?
    -Tak proszę
    -O niestety zamknięte
    -O może się zamknęło, otworze Panu
    Po czy wsiadałem do auta, pooglądałem w środku jak wygląda, po czym myślałem, że sprzedawca do mnie podejdzie, nie podszedł, chciałem poprosić o kluczyk by zobaczy infotainment jak wygląda po zmianach, no i ten AA chciałem sprawdzić, a bez zapłonu niestety się nie da, no ale sprzedawcy nie było już w salonie... Poszedł gdzieś sobie No to cytując klasyka "to ja już sobie pójdę, co będę tak sam siedział..."

  7. #1197
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    U nas mogliby wprowadzić gwarancję 4-letnią. Za jednym zamachem złagodziliby obiegową opinię o legendarnej wadliwości marki, i jeszcze zbliżyliby się bo Korei: Hyundai(5) i Kia(7). Rozmawiam z wieloma osobami i dla nich 7-letnia gwarancja na Stingera ma bardzo duże znaczenie, bo jeśli po końcu leasingu odsprzedają, to auto jest jeszcze kilka lat na gwarancji, co ma wpływ na utrzymanie ceny...
    4-letnia gwarancja w standardzie to jest to na co czekam ze strony FCA, niech pisemne potwierdzą jakości aktualnie produkowanych pojazdów. Wydłużona gwarancja, która dziś staje się standardem obalałaby mit awaryjności AF i podnosiła zaufanie do marki.

    Poza tym, łatwiej byłoby sprzedać używany pojazd, który nadal jest objęty gwarancją, nawet w końcowym okresie jej trwania. Jak ruszyłby się rynek samochodów używanych AF to może i nowe byłyby chętniej kupowane ze świadomością łatwej odsprzedaży na rynku wtórnym.

    Ostatnio zauważyłem, że Francuzi mają aktualny konfigurator - a kiedy my??? pierwszego marca, kwietnia czy maja...?

  8. #1198
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Oj tam, ale jeszcze może nie będziemy ostatni, Czesi i Hiszpanie mają jeszcze stare widzę
    Co do cennika MY2020 na stronie 12 oprócz ilustracji z kolorami zacisków hamulcowych jest jeszcze taka podpisana dyfuzor z 4 końcówkami wydechu... Wygląda jak w Q.
    W cenniku ani słowa, mówię zapytam wszechwiedzącego konsultanta, ale po dłuższym analizowaniu stwierdził, że ilustracja ma charakter jedynie poglądowy

  9. #1199
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    W cenniku ani słowa, mówię zapytam wszechwiedzącego konsultanta, ale po dłuższym analizowaniu stwierdził, że ilustracja ma charakter jedynie poglądowy
    Ty to jednak upierdliwy jesteś Kolejnej Alfy to w tym kraju już nie zakupisz
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  10. #1200
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Ty to jednak upierdliwy jesteś Kolejnej Alfy to w tym kraju już nie zakupisz
    Myślisz, że moja facjata trafi na ścianę "Tych klientów nie obsługujemy"?

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory