Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1271
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Giulia 280KM RWD
    Postów
    126

    Domyślnie

    raczej przez czujniki od detekcji martwego pola


    Jest:
    Giulia 2.0 280HP RWD 2017 (od 2019)
    159 SW Distinctive 2.4 JTDm 2008 (od 2012)

    Były:
    147 TI 1.6 TS 2004 (2010-2016)
    156 SW Distinctive 2.0 JTS 2002 (2006-2012)
    155 2.0 TS 1997 (1999-2006)

  2. #1272
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    92

    Domyślnie

    A to przepraszam za zamieszenie z "osprzętem" i dzięki za szybkie sprostowanie W każdym razie jest i sprawdza się bardzo dobrze.

  3. #1273
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Hej, ktoś się orientuje, czy nowe kolory z palety Legacy, czyli junior GT Ocre i 6C będą dostępne dla wszystkich Giulii, również Business i Super? 3-warstwowe Trofeo i Rosso można zamówić tylko do Veloce/Veloce TI/Q.

    Czy ktoś ma zdjęcia standardowych foteli w 2020 business? Podobno poprawiono ich jakość, ale ani w Poznaniu, ani we Wrocławiu nie ma takiego auta jeszcze w salonach.

  4. #1274
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Czy ktoś ma zdjęcia standardowych foteli w 2020 business? Podobno poprawiono ich jakość, ale ani w Poznaniu, ani we Wrocławiu nie ma takiego auta jeszcze w salonach.
    nie widzialem zdjęć poza katalogiem i konfiguratorem włoskim ale w odróżnieniu od podstawowej wersji w business i super jest tkanina premium, przedliftowa przynajmniej w business wygladala dosc tandetnie. Teraz wyglada lepiej i mozna zamowic obszycie czerwona nicia, co jest fajnym akcentem. Przy czerwonej nici trzeba domowic sportowa kierownice i galke biegow obszyta skora techniczna (+500 zl), to idzie razem przy czym nie wiem czy kierownica i galka tez sa ta nicia obszywane, okaze sie

  5. #1275
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Tak dzisiaj z ciekawości sprawdziłem sąsiadów Czechów, już mają nowy konfigurator

  6. #1276
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    zmiany idą z południa na północ najwidoczniej

  7. #1277
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Tak dzisiaj z ciekawości sprawdziłem sąsiadów Czechów, już mają nowy konfigurator
    kupowanie samochodów (firmowych) w Czechach ma swoje plusy

  8. #1278
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    nie widzialem zdjęć poza katalogiem i konfiguratorem włoskim ale w odróżnieniu od podstawowej wersji w business i super jest tkanina premium, przedliftowa przynajmniej w business wygladala dosc tandetnie. Teraz wyglada lepiej i mozna zamowic obszycie czerwona nicia, co jest fajnym akcentem. Przy czerwonej nici trzeba domowic sportowa kierownice i galke biegow obszyta skora techniczna (+500 zl), to idzie razem przy czym nie wiem czy kierownica i galka tez sa ta nicia obszywane, okaze sie
    Dam Wam dobrą radę. Dla mnie fotele w wersji Super to porażka i włąsciwie jedyna większa wada tego auta. Nie trzymają w zakręcie. Jeśli się da to zamówcie kubły z Veloce.

  9. #1279
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Dam Wam dobrą radę. Dla mnie fotele w wersji Super to porażka i włąsciwie jedyna większa wada tego auta. Nie trzymają w zakręcie. Jeśli się da to zamówcie kubły z Veloce.
    fotele veloce fajnie trzymają ale...:
    -dobre dla w miarę szczupłych osób- teżsi się nie mieszczą -
    -wysokie osoby mają problem z brakiem podparcia pod udami - wysunięcie podparcia jeszcze pogarsza sprawę bo wtedy krawędź fotela wbija się w udo na dłuższej trasie (rzadko jeżdżę w trasy więc to nie jest aż taki problem). brakuje regulacji kąta siedziska jak w wersjach luxury. generalnie ja (187cm wzrostu) w miarę czasu i dostępności rozwiązań coś z tym mam zamiar kombinować - albo kombinować ze zmianą kąta ustawienia fotela (na alfaowner kombinowali z podkładkami z przodu), albo kupię stelaż z luxury, albo rozmontuję fotel i go jakoś sam przerobię, albo dam tapicerowi do przeróbki wysuwany element żeby go podwyższyć.

    i tak innych bym nie wybrał, ale do ideału niestety daleko
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1280
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Jeśli się da to zamówcie kubły z Veloce.
    Nie jestem pewien, bo konfiguratora jeszcze nie ma a cennik niewiele mówi... Ale wydaje mi się, że niestety po lifcie wymagane będzie kupienie całej Veloce, żeby mieć sportowe fotele.

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory