Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1741
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    nie wiem czy off top- wrzuciłem przykład że można poszukać coś fajnego na stocku, wynegocjowywać cenę i cieszyć się fajnym autem (oglądałem to autko osobiście - na żywo robi meega wrażenie) a nie stękać ze fabryki stoją- oczywistym jest że nikt tu samochodu zamówionego do produkcji nie zobaczy szybciej jak w październiku no i o rabatach to raczej specjalnej rozmowy też nie będzie. Pytanie czy warto czekać? ja uważam że nie, no ale nikt nie musi się ze mną zgadzać.

  2. #1742
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    nie wiem czy off top- wrzuciłem przykład że można poszukać coś fajnego na stocku, wynegocjowywać cenę i cieszyć się fajnym autem (oglądałem to autko osobiście - na żywo robi meega wrażenie) a nie stękać ze fabryki stoją- oczywistym jest że nikt tu samochodu zamówionego do produkcji nie zobaczy szybciej jak w październiku no i o rabatach to raczej specjalnej rozmowy też nie będzie. Pytanie czy warto czekać? ja uważam że nie, no ale nikt nie musi się ze mną zgadzać.
    Na przykład ja się z Tobą nie zgadzam bo wychodzę z założenia że jak mam wydać tyle kasy to wolę kupić coś skonfigurowane pod siebie a nie brać to co jest bo jest.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  3. #1743
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Wolę poczekać na nówkę z 2020 r skonfigurowaną pod siebie - stękając, że fabryki stoją - niż brać co jest i to jeszcze z 2019 roku w cenie tego z 2020.
    No ale, ludzie mają różne potrzeby, jednym wystarczy rozbitek ze Stanów a drugi oczekuje spersonalizowanej nówki zamówionej do produkcji, obaj mają swoje racje - jak to się mówi "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".
    Swoja drogą - wskazany egzemplarz ma świetny kolor - również taki kolor zamówiłem
    ale cena jak za 2019 roku to już tyłka nie urywa, z podobnym rabatem można było zamówić egzemplarze z 2020 roku i jak ktoś jest zdesperowany to pewnie kupi te gotowce, ale jak komuś bardziej zależny na samochodzie skonfigurowanym pod siebie, to cierpliwie poczeka - od czasu do czasu stękając, że fabryki stoją

  4. #1744
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    [MENTION=83701]Stacho[/MENTION] - nie musisz dogryzać- rozmawiamy tu o nowych samochodach nie używanych.

  5. #1745
    Użytkownik Świeżak Avatar Mieszko Drugi
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    77

    Domyślnie

    [QUOTE=Dareek;2234441]jeśli ktoś ma ochotę to piękna wersja stoi

    W sporej części ogłoszeń opis nie odpowiada rzeczywistości. Tu w opisie kolor to rzekomo Vesuvio Grey, ale tak naprawdę to inny Grey wulkan - Stromboli. To znaczy, że sprzedawcy AR często nie znają produktów, które sprzedają.

  6. #1746
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mieszko Drugi Zobacz post
    W sporej części ogłoszeń opis nie odpowiada rzeczywistości. Tu w opisie kolor to rzekomo Vesuvio Grey, ale tak naprawdę to inny Grey wulkan - Stromboli. To znaczy, że sprzedawcy AR często nie znają produktów, które sprzedają.
    1. Skąd wytrzasnąłeś nazwę Grey wulkan? :O
    2. Zdjęcia zrobione są tak, że ciężko który z pary Stromboli/Vesuvio to jest.
    3. Biorąc pod uwagę powyższe to z mojej perspektywy to jest Vesuvio.
    4. Do Veloce Ti przed liftem nie można było zamówić Stromboli.

    Co kończy dowód.

    Niemniej jednak przyznaję rację, że często sprzedawca albo nie poda który szary jest dokładnie lub pomyli kolory. Jednak nie w tym przypadku

  7. #1747
    Użytkownik Świeżak Avatar Mieszko Drugi
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    77

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    1. Skąd wytrzasnąłeś nazwę Grey wulkan? :O
    2. Zdjęcia zrobione są tak, że ciężko który z pary Stromboli/Vesuvio to jest.
    3. Biorąc pod uwagę powyższe to z mojej perspektywy to jest Vesuvio.
    4. Do Veloce Ti przed liftem nie można było zamówić Stromboli.

    Co kończy dowód.

    Niemniej jednak przyznaję rację, że często sprzedawca albo nie poda który szary jest dokładnie lub pomyli kolory. Jednak nie w tym przypadku
    Vesuvio, Stromboli to włoskie wulkany
    Co do koloru to mozesz miec rację. Mi się najbardziej podobał Stromboli i wydaje mi się, że ta oferta to taki właśnie kolor, ale on praktycznie na każdym zdjęciu/w różnym oświetleniu wygląda inaczej.
    Ostatnio edytowane przez Mieszko Drugi ; 30-05-2020 o 17:31

  8. #1748
    Użytkownik Świeżak Avatar sprint
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    wawa
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    76

    Domyślnie

    Info od dealera:samochody obecnie zamówione powinny pojawić się do końca września.

  9. #1749
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    a Alfy Q są w ofercie, bo ze strony www znikneły?

  10. #1750
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    Cytat Napisał sprint Zobacz post
    Info od dealera:samochody obecnie zamówione powinny pojawić się do końca września.
    czyli w nomenklaturze AR na ..mikołaja albo na..... zajączka 2021

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory