Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1781
    Użytkownik Świeżak Avatar sprint
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    wawa
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    a coś zmieniło się w standardowej konfiguracji czy tylko cena? bo podobno mieli w standardzie dodać radio DAB.
    DAB w standardzie!

  2. #1782
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Dolnośląskie
    Auto
    Guliietta,Stelvio, MTS1260
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Napisał sprint Zobacz post
    DAB w standardzie!
    Wczoraj robiłem konfiguracje dla "biznesa" i za DAB byłaby dopłata.
    Jakie w ogóle rabaty otrzymujecie? Ja na wejściu dostałem 7% , ale wiem , że można się o 14 szarpać... (pisze o polifcie 2020).

  3. #1783
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cinek78 Zobacz post
    Wczoraj robiłem konfiguracje dla "biznesa" i za DAB byłaby dopłata.
    Jakie w ogóle rabaty otrzymujecie? Ja na wejściu dostałem 7% , ale wiem , że można się o 14 szarpać... (pisze o polifcie 2020).
    Zasada jest prosta: in bogatszy samochód tym większy rabat. Dochodzą jeszcze grupy zawodowe, alfisti itp.
    Więc jak ktoś dostał gdzieś 18, 20 albo 21% nie ma żadnego przełożenia na Twój rabat (w tym sensie że nie może to być kartą przetargową)
    No i trzeba się liczyć że przed epidemią rabaty były większe.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  4. #1784
    Użytkownik Świeżak Avatar sprint
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    wawa
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cinek78 Zobacz post
    Wczoraj robiłem konfiguracje dla "biznesa" i za DAB byłaby dopłata.
    Jakie w ogóle rabaty otrzymujecie? Ja na wejściu dostałem 7% , ale wiem , że można się o 14 szarpać... (pisze o polifcie 2020).
    Może to standard tylko dla Veloce.

  5. #1785
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Konfigurator nie został jeszcze zmieniony po korekcie która nsstąpila kilka dni temu, cennik ma stronie internetowej też bez zmian.

  6. #1786
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    reklamują "Noc Cudów" w ofercie te same auta które wiszą tam od marca, w tych samych cenach, nota bene wyższych niż na otomoto. O co to chodzi, wydawało mi się że ta noc to jest jakaś akcja gdzie faktycznie coś można taniej zanabyć. czy to tylko taki chwyt marketingowy? Można coś realnie utarować do zamówienia, czy nie ma sobie co głowy tym zawracać?
    Swoją dogą, wszyscy wieszcyli że bedzie drożej, a jest taniej. Auta sprzed liftingu potaniały a te poliftowe są w cenie tych sprzed liftu, z zeszłego roku.

  7. #1787
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Ja już jestem za dużym chłopcem by wierzyć w cuda... a szczególnie u sprzedawców

  8. #1788
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    reklamują "Noc Cudów" w ofercie te same auta które wiszą tam od marca, w tych samych cenach, nota bene wyższych niż na otomoto. O co to chodzi, wydawało mi się że ta noc to jest jakaś akcja gdzie faktycznie coś można taniej zanabyć. czy to tylko taki chwyt marketingowy? Można coś realnie utarować do zamówienia, czy nie ma sobie co głowy tym zawracać?
    Swoją dogą, wszyscy wieszcyli że bedzie drożej, a jest taniej. Auta sprzed liftingu potaniały a te poliftowe są w cenie tych sprzed liftu, z zeszłego roku.
    Chyba za wcześnie zaczęli reklamować. Dealerzy dopiero aktualizują ceny z tego co widzę. Np. wczoraj żadna oferta Giulii na otomoto nie wspominała o nocy cudów, teraz jest ich już 24. Pomijam Carserwis bo ich oferty to zazwyczaj bajki, ale np. salon w Słupsku wystawia Veloce Ti w Misano za 190k (względem konfiguracji 75k). Nie wydaje mi się, żeby taka oferta była przed

  9. #1789
    Użytkownik Świeżak Avatar piotruś1
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Giulietta Veloce / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6
    Postów
    141

    Domyślnie

    "... salon w Słupsku wystawia Veloce Ti w Misano za 190k (względem konfiguracji 75k). Nie wydaje mi się, żeby taka oferta była przed..."

    Była już jakiś miesiąc temu ;-).
    W tej całej ofercie "nocy cudów" chyba tylko kilka pierwszych ofert z wyraźnie zaznaczonymi "rabatami" to jakiś tam okazje, reszta to te same ceny sprzed miesięcy. Ja zapamiętałem tą ze Słupska i Długołęki - te samej od dawna ;-)

  10. #1790
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotruś1 Zobacz post
    "... salon w Słupsku wystawia Veloce Ti w Misano za 190k (względem konfiguracji 75k). Nie wydaje mi się, żeby taka oferta była przed..."

    Była już jakiś miesiąc temu ;-).
    W tej całej ofercie "nocy cudów" chyba tylko kilka pierwszych ofert z wyraźnie zaznaczonymi "rabatami" to jakiś tam okazje, reszta to te same ceny sprzed miesięcy. Ja zapamiętałem tą ze Słupska i Długołęki - te samej od dawna ;-)
    Ok, w porządku. Nawet jeśli oferta była już miesiąc temu to cena i tak jest tak zbita, że nie dziwi mnie, że nie dali mniej. A tagują jako Noc Cudów bo po reklamach klienci będą takich ofert szukać.

    Niemniej jednak gdybym szukał teraz sztuki dla siebie to pewnie bym już prosił o ofertę

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory