Strona 185 z 284 PierwszyPierwszy ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195235 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1841
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Może nie do końca w temacie, bo jest mi dość obojętne czy samochód będzie po, czy przed liftem- sprawa dotyczy zakupu Giuli.
    Wysłałem zapytanie do AF o ofertę przez ich stronę, oddzwoniono do mnie chyba z centrali i zapytano, który salon ma się ze mną kontaktować- odparłem, że obojętne, ale najchętniej z terenu lub okolic Warszawy. Dostałem info, że przekazano do dealera i... czekam.
    Czytałem w paru wątkach, że pojawiają się problemy z otrzymaniem oferty. Chciałem się załapać na ceny z "Nocy Cudów", ale widzę, że już poznikały te atrakcyjne oferty na zakup Giulii, a właściwie te samochody są, ale podrożały o ok 35-40 tys zł. Na otomoto jeszcze pozostały oferty z nocy cudów, ale nie wiem, czy jest szansa na zakup samochodu w tej cenie. W ogłoszeniu napisano, że warunkiem uzyskania rabatu/oferty specjalnej jest zafakturowanie w dniach 18 i 19 czerwca. Macie w tej dziedzinie jakieś doświadczenie? Chciałem kupić Veloce 280KM i było parę sztuk mieszczących się w moim budżecie 155-165 tys zł. Obawiam się, że jest już po ptakach, albo zaraz będzie, bo z niezrozumiałych dla mnie przyczyn Alfa Romeo jakoś niechętnie chce się pozbywać takich samochodów- przynajmniej takie wnioski wyciągnąłem z niektórych wpisów tutaj. Co radzicie? czekać na ofertę/telefon, czy objechać parę salonów osobiście i męczyć handlowców?
    Ostatnio edytowane przez Lober ; 21-06-2020 o 00:05

  2. #1842
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Brat w końcu podpisał umowę wstępna na ten egzemplarz https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6COUFi.html
    O widzę, że z Lublina, fajna wersja, przydał się kontakt do Pana Michała?

  3. #1843
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Chciałem się załapać na ceny z "Nocy Cudów", ale widzę, że już poznikały te atrakcyjne oferty na zakup Giulii, a właściwie te samochody są, ale podrożały o ok 35-40 tys zł. Na otomoto jeszcze pozostały oferty z nocy cudów, ale nie wiem, czy jest szansa na zakup samochodu w tej cenie. W ogłoszeniu napisano, że warunkiem uzyskania rabatu/oferty specjalnej jest zafakturowanie w dniach 18 i 19 czerwca. Macie w tej dziedzinie jakieś doświadczenie? Chciałem kupić Veloce 280KM i było parę sztuk mieszczących się w moim budżecie 155-165 tys zł. Obawiam się, że jest już po ptakach, albo zaraz będzie, bo z niezrozumiałych dla mnie przyczyn Alfa Romeo jakoś niechętnie chce się pozbywać takich samochodów- przynajmniej takie wnioski wyciągnąłem z niektórych wpisów tutaj. Co radzicie? czekać na ofertę/telefon, czy objechać parę salonów osobiście i męczyć handlowców?
    Odczekaj miesiąc i oferty na OtoMoto wrócą do tego samego poziomu dla aut, które się jeszcze nie sprzedały. Teraz muszą jakoś pokazać, że to była "noc cudów", choć tak naprawdę są to ceny, do których delearzy mogą zejść przy negocjacjach, choć nie w każdym okresie roku, właśnie z powodu takich akcji. Kontaktuj się telefonicznie bezpośrednio z osobą, do której podany jest numer telefonu pod ogłoszeniem. Formularz zgłoszeniowy obsługuje jakaś zewnętrzna infolinia, która jedynie oddzwania i zawsze pyta, do kogo to wysłać, nawet jak wskażesz konkretny salon w zgłoszeniu Wybierz sobie kilka aut z OtoMoto, które jesteś gotowy kupić, zadzwoń i podaj swoją (rozsądną) cenę i poczekaj kilka dni, bo przy pierwszym kontakcie, każdy Ci powie, że za tyle nie sprzedadzą, a potem połowa się namyśli i zaproponuje coś lepszego
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  4. #1844
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Obawiam się, że jest już po ptakach, albo zaraz będzie, bo z niezrozumiałych dla mnie przyczyn Alfa Romeo jakoś niechętnie chce się pozbywać takich samochodów- przynajmniej takie wnioski wyciągnąłem z niektórych wpisów tutaj. Co radzicie? czekać na ofertę/telefon, czy objechać parę salonów osobiście i męczyć handlowców?
    Rozumiem twoje rozterki ale, jeżeli na prawdę zależny Ci na kupnie samochodu, to nie pytaj na forum o pozwolenie na kontakt ze sprzedawcą, tylko po prostu podjedź lub zadzwoń do niego i porozmawiaj - taka opcja wydaje mi się najszybsza i najprostsza

  5. #1845
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Rozumiem twoje rozterki ale, jeżeli na prawdę zależny Ci na kupnie samochodu, to nie pytaj na forum o pozwolenie na kontakt ze sprzedawcą, tylko po prostu podjedź lub zadzwoń do niego i porozmawiaj - taka opcja wydaje mi się najszybsza i najprostsza
    a tak naprawdę to kolega który się skarży na działanie kontaku z AR powinien był podzwonić bezpośrednio do dealerów którzy mieli akurat te auta którymi był zainteresowany i po prostu z którymś dobić targu. teraz nie wiadomo kiedy będą znów dobre oferty i jak dobre bo FCA salonom nie da zielonego światła (specjalnego rabatu na te dni i tego nie przeskoczą raczej w normalnym okresie)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #1846
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Może nie do końca w temacie, bo jest mi dość obojętne czy samochód będzie po, czy przed liftem- sprawa dotyczy zakupu Giuli.
    Wysłałem zapytanie do AF o ofertę przez ich stronę, oddzwoniono do mnie chyba z centrali i zapytano, który salon ma się ze mną kontaktować- odparłem, że obojętne, ale najchętniej z terenu lub okolic Warszawy. Dostałem info, że przekazano do dealera i... czekam.
    Czytałem w paru wątkach, że pojawiają się problemy z otrzymaniem oferty. Chciałem się załapać na ceny z "Nocy Cudów", ale widzę, że już poznikały te atrakcyjne oferty na zakup Giulii, a właściwie te samochody są, ale podrożały o ok 35-40 tys zł. Na otomoto jeszcze pozostały oferty z nocy cudów, ale nie wiem, czy jest szansa na zakup samochodu w tej cenie. W ogłoszeniu napisano, że warunkiem uzyskania rabatu/oferty specjalnej jest zafakturowanie w dniach 18 i 19 czerwca. Macie w tej dziedzinie jakieś doświadczenie? Chciałem kupić Veloce 280KM i było parę sztuk mieszczących się w moim budżecie 155-165 tys zł. Obawiam się, że jest już po ptakach, albo zaraz będzie, bo z niezrozumiałych dla mnie przyczyn Alfa Romeo jakoś niechętnie chce się pozbywać takich samochodów- przynajmniej takie wnioski wyciągnąłem z niektórych wpisów tutaj. Co radzicie? czekać na ofertę/telefon, czy objechać parę salonów osobiście i męczyć handlowców?
    No ale o co CI chodzi? Trzeba było kupować w noc cudów. Ceny z nocy cudów są po to, żeby kupować w tych dniach auto, a nie żeby ceny te były przez następne tygodnie czy miesiące. Co to byłby wtedy za atrakcja? Ciesz się, że AR robi taką wyprzedaż i wtedy kumaci i zdecydowani mogą kupić to co chcą w dobrych cenach. Myślę, że w tych cenach nie masz co marzyć, aby teraz kupić auto.

  7. #1847
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Odczekaj miesiąc i oferty na OtoMoto wrócą do tego samego poziomu dla aut, które się jeszcze nie sprzedały. Teraz muszą jakoś pokazać, że to była "noc cudów", choć tak naprawdę są to ceny, do których delearzy mogą zejść przy negocjacjach, choć nie w każdym okresie roku, właśnie z powodu takich akcji. Kontaktuj się telefonicznie bezpośrednio z osobą, do której podany jest numer telefonu pod ogłoszeniem. Formularz zgłoszeniowy obsługuje jakaś zewnętrzna infolinia, która jedynie oddzwania i zawsze pyta, do kogo to wysłać, nawet jak wskażesz konkretny salon w zgłoszeniu Wybierz sobie kilka aut z OtoMoto, które jesteś gotowy kupić, zadzwoń i podaj swoją (rozsądną) cenę i poczekaj kilka dni, bo przy pierwszym kontakcie, każdy Ci powie, że za tyle nie sprzedadzą, a potem połowa się namyśli i zaproponuje coś lepszego
    Wrzuciłem do excela interesujące mnie oferty na Veloce z otomoto, zapisałem strony offline, spisałem także podczepione do ofert numery handlowców. W poniedziałek zacznę dzwonić i okaże się, czy jest o czym rozmawiać. Żałuję, że przegapiłem Noc Cudów, tak to podjechałbym do salonu i najprawdopodobniej miał już problem z głowy.
    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Rozumiem twoje rozterki ale, jeżeli na prawdę zależny Ci na kupnie samochodu, to nie pytaj na forum o pozwolenie na kontakt ze sprzedawcą, tylko po prostu podjedź lub zadzwoń do niego i porozmawiaj - taka opcja wydaje mi się najszybsza i najprostsza
    Mogło to tak zabrzmieć, ale chciałem po prostu podpytać Was -jako osób doświadczonych w temacie- czy jest jakaś szansa, czy jednak lepiej pohamować się z entuzjazmem, ewentualnie uzyskać jakieś rady, triki..
    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a tak naprawdę to kolega który się skarży na działanie kontaku z AR powinien był podzwonić bezpośrednio do dealerów którzy mieli akurat te auta którymi był zainteresowany i po prostu z którymś dobić targu. teraz nie wiadomo kiedy będą znów dobre oferty i jak dobre bo FCA salonom nie da zielonego światła (specjalnego rabatu na te dni i tego nie przeskoczą raczej w normalnym okresie)
    Słabo to wygląda, zwłaszcza, że oferta na NC była prawdę przystępna. Jeżeli powiedzą, że temat zamknięty i trzeba czekać na takie rabaty do następnej akcji promocyjnej, to odpuszczę temat zakupu Giuli. "Przepłacanie" o dodatkowe 20-30% albo otrzymanie w cenie promocyjnej Veloce wersji business z 2.0 RWD nie jest dla mnie jakimkolwiek rozwiązaniem. Zobaczymy w przyszłym tygodniu- albo przywitam się z Wami w temacie o naszych samochodach, albo serdecznie Wam podziękuję za pomoc i się pożegnam.
    Przy okazji, w wersji Veloce jest ekran 8.8" czy 6.5", a 8.8" dostępne jest tylko w opcji?

  8. #1848
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Przy okazji, w wersji Veloce jest ekran 8.8" czy 6.5", a 8.8" dostępne jest tylko w opcji?
    Przed liftem 6 cali, 8 w opcji. Po lifcie 8 standard we wszystkich poziomach wyposażenia.

  9. #1849
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Przed liftem 6 cali, 8 w opcji. Po lifcie 8 standard we wszystkich poziomach wyposażenia.
    Szkoda, bo nie widzę w tych ofertach, żeby w opcji było napomniane coś na temat większego ekranu. 6.5" jest dla mnie do przełknięcia.
    Dzięki za odpowiedź

  10. #1850
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Szkoda, bo nie widzę w tych ofertach, żeby w opcji było napomniane coś na temat większego ekranu. 6.5" jest dla mnie do przełknięcia.
    Dzięki za odpowiedź
    8 cali było dla Veloce dokładane chyba tylko z pakietem "Uconnect Nav mirroring" czy jakoś tak. Razem z pakietem było Android Auto/Apple Car Play i nawigacja (nie pamiętam czy coś jeszcze).

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory