Strona 187 z 284 PierwszyPierwszy ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197237 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,861 do 1,870 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1861
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Nie chcę Was straszyć, a mam podstawy tak myśleć, bo przepracowałem swoje lata w automotive, również w montowni w kraju matce producenta, który słynie z niezawodności swoich aut.
    Uruchamianie fabryki na 3-4 dni w miesiącu to masakra dla stabilności procesów, jakości, powtarzalności... mam nadzieję, że Wasze auta będą bez wad tych widocznych jak i tych które dopiero mogą się ujawnić...
    Ale za to pracownicy jacy wypoczęci
    Oj tam, kilka sztuk może być lekko niedomalowanych z porannej zmiany, ale bez przesady moce przerobowe to 600 szt Giuli/Stelvio dziennie, na pewno pod wieczór kilka uda im się złożyć tak by się nie rozleciały w drodze do salonów - więcej optymizmu i wiary w nowoczesne procesy produkcyjne.

  2. #1862
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Ale za to pracownicy jacy wypoczęci
    Oj tam, kilka sztuk może być lekko niedomalowanych z porannej zmiany, ale bez przesady moce przerobowe to 600 szt Giuli/Stelvio dziennie, na pewno pod wieczór kilka uda im się złożyć tak by się nie rozleciały w drodze do salonów - więcej optymizmu i wiary w nowoczesne procesy produkcyjne.
    Poza tym fabryka nie stoi bo produkuje komponenty dla innych zakładów, więcej na ten temat jest na clubalfa.it

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  3. #1863
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goral Zobacz post
    Hej, zajrzałem tutaj po paru miesiącach z pewnym pytaniem. Zamówiłem Stelvio w lutym 2020 i miała przyjść do końca maja. Czy produkcja jest nadal wstrzymana ? Jeżeli tak, to wiadomo kiedy zostanie wznowiona ?
    W lipcu fabryka ma pracować przez 16 dni, więc sporo naprodukują. Ale to nie znaczy że wtedy wyprodukują Twoje auto. Do tej pory fabryka ogarnęła w czerwcu auta zamówione do końca stycznia (mniej więcej).
    Ja mam zamówienie złożone w połowie lutego i termin na 30 tydzień (20 - 24 lipiec)
    Ale są inni forumowicze, którzy mają zamówienia z kwietnia a termin na 29 tydzień.
    Wiele zależy od dostępności komponenetów i konfiga. Ja mam np. lakier rosso competizione, który podobno opóźnia produkcję.

    Najlepiej jak zapytasz dealera to poda Ci nowy tydzień produkcji.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  4. #1864
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Dolnośląskie
    Auto
    Guliietta,Stelvio, MTS1260
    Postów
    62

    Domyślnie

    Słuchajcie - głupie pytanie. Jutro zamawiam Stelvio i.... czy system LA1 to jest monitorowanie martwego pola , czy utrzymywanie auta na pasie ruchu?

  5. #1865
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cinek78 Zobacz post
    Słuchajcie - głupie pytanie. Jutro zamawiam Stelvio i.... czy system LA1 to jest monitorowanie martwego pola , czy utrzymywanie auta na pasie ruchu?
    Wg cennika (https://cenniki.alfaromeo.pl/alfa-ro...io_01_2020.pdf), strona 10 to ani jedno ani drugie. Tylko system ostrzegania o opuszczaniu pasa ruchu (bez kontrowania).

  6. #1866
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Dolnośląskie
    Auto
    Guliietta,Stelvio, MTS1260
    Postów
    62

    Domyślnie

    Pytanie do Was, bo mnie już tak skołowali Panowie z salonu , że głupieje...
    W poniedziałek muszę podjąć decyzje co do zakupu Stelvio 2019 ( wiem, nie ten temat) , i mam oferty na dwa aut o niemal bliźniaczym wyposażeniu, ale różnicy w cenie 8 tyś zł. O tu właśnie pytanie:
    Czy duża jest różnica w sprzęcie grającym HK i tym Sound Theatre opcjonalnym
    Czy to prawda , że za "kilka stówek" posiadając zwykły tempomat , mogę go ewoluować do aktywnego ( pozostałe systemy bezpieczeństwa są na full) .
    Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedz...

  7. #1867
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ACC mozna dolozyc np u mnie. hk lepsze ale nie powala, ja mam sredni, kiedys zmienie głośniki i bedzie git
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #1868
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    Co do zestawu muzycznego to w tamtym tygodniu miałem możliwość porównania podstawowego nagłośnienia i HK właśnie. Dziewczyna orzekła że HK gra gorzej bo bass za duży :p a tak całkiem poważnie to HK lepiej gra ale według mnie opcja podstawowa gra ma prawdę przyzwoicie Sound Theatre nie miałem możliwości sprawdzenia ale zakładam że plasuje się po prostu gdzieś po środku więc ma pewno będziesz zadowolony.

  9. #1869
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ja w jeden dzień próbowałem wszystkie 3 zestawy (specjalnie na śląsk pojechałem posłuchać HK i pooglądać jak misano wygląda z brązowymi skórami), podstawowy grał, średni wydawał się ciut lepszy, HK jeszcze ciut lepszy. audiofilem nie jestem, ale coś czasem mi przeszkadza w średnim - coś jakby brak dynamiki. może to wina spotify a może zestawu audio w aucie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1870
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cinek78 Zobacz post
    Czy to prawda , że za "kilka stówek" posiadając zwykły tempomat , mogę go ewoluować do aktywnego ( pozostałe systemy bezpieczeństwa są na full) .
    Jak najbardziej. Polecam kolegę epsonix'a

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ja w jeden dzień próbowałem wszystkie 3 zestawy (specjalnie na śląsk pojechałem posłuchać HK i pooglądać jak misano wygląda z brązowymi skórami), podstawowy grał, średni wydawał się ciut lepszy, HK jeszcze ciut lepszy. audiofilem nie jestem, ale coś czasem mi przeszkadza w średnim - coś jakby brak dynamiki. może to wina spotify a może zestawu audio w aucie.
    Raczej problem z jakością spotify. Podstawa to dobre źródło dźwięku. Co do dopłaty do HK to wg mnie nie warte tej ceny. Mi spokojnie wystarcza wariant pośredni.

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory