Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #2081
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał chrism Zobacz post
    Ale tu jak widać różnie z tymi terminami jest.
    Jest ciśnienie na wypychanie stoków.

  2. #2082
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T Q4 2020
    Postów
    7

    Domyślnie

    Hej

    Na tem moment ma zejść z produkcji 5-15 października. Już czekam w blokach

  3. #2083
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał chrism Zobacz post
    U mnie wyszło dokładnie 2,5 miesiąca. Zamawiałem 14 lipca, odbiór 30 września
    Tak, tak ale ciekawiło mnie ile minęło od czasu potwierdzenia przez dealera tygodnia produkcyjnego do odbioru. Zgaduję, że jeśli zamawiałeś 14 lipca to pewnie info o tygodniu było tydzień później.
    Cytat Napisał Kyrjelejson Zobacz post
    Na tem moment ma zejść z produkcji 5-15 października
    Ciekawe czy będziesz odbiór szybciej niż ja

  4. #2084
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drst Zobacz post
    Ja trochę offtop bo kupiłem rocznik 2017 ale za to z fajnym środkiem
    .
    Załącznik 272945
    Załącznik 272946
    To już wiem kto mi sprzątnął auto sprzed nosa. Gratuluję zakupu, niech się dobrze sprawuje. Ja chyba po wielu miesiącach analiz jednak zdecyduje się na diesel. 50k rocznie to jednak sporo jak na benzynę. Mam nadzieję do końca października zamknąć temat

  5. #2085
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Stelvio
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Webster.brd Zobacz post
    Witam wszystkich
    Tydzień temu zamówiłem Stelvio Veloce 280KM w kolorze Misano Blue. W salonie obiecują odbiór na przełomie październik/listopad. Ciekawe jak to będzie, ale klamka zapadła. Czekam z niecierpliwością.
    pozdrawiam
    Dzisiaj odebrałem samochód! Czyli czekałem 2 miesiące od zamówienia. Trochę pojeździłem i wrażenia super. Zdjęcia zrobię niebawem bo dzisiaj pogoda nie sprzyja. Pozdrawiam!

  6. #2086
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Webster.brd Zobacz post
    Dzisiaj odebrałem samochód! Czyli czekałem 2 miesiące od zamówienia. Trochę pojeździłem i wrażenia super. Zdjęcia zrobię niebawem bo dzisiaj pogoda nie sprzyja. Pozdrawiam!
    Gratuluję, widać terminy produkcyjne wróciły do normy. Wrzuć foty w dziale NaszeBele i opisz konfigurację.

  7. #2087
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    [MENTION=85333]Webster.brd[/MENTION] gratulacje! sugeruję od razu auto poprawić i zdeaktywować S&S - do kupienia w moim sklepie (w stopce)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #2088
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    159
    Postów
    102

    Domyślnie

    Jeśli ktoś celuje w Giulia Business i lubi kolor biały - jest fajna oferta: https://salon.alfaromeo.pl/oferta/12...200-km-at8-rwd
    Ma, to co potrzebne (kanapa dzielona, czujniki, kamera i inne) i te fajne czerwone przeszycia

  9. #2089
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    dobry ruch ze strony AR że po lifcie wprowadzili wersję bieda ale ze smaczkami - czerwone nici, czerwone wstawki na boczkach. żona ma tego typu GIuliettę - to się nazywało Veloce w 2013r na polskim rynku, raczej Progression z paroma dodatkami ale za to ma czerwono-czarne siedzenia, listwy progowe, czerwone nici, grafitowe/satynowe lusterka oraz panele wewenątrz, felgi 17" sport grafit, czarną podsufitkę - taka wersja sport po taniości ale fajnie wygląda. zwykłej bym nie kupił, a ta nas urzekła (była no stocku).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #2090
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    ostatnio obejrzalem pare testow Cupry Formentor i musze powiedziec ze wyszlo im to autko, mysle ze bedzie to powazny konkurent dla Stelvio, to chyba obecnie najlepiej wygladajace SUVy. Osiagami Formentor przebija Stelvio, 310 km, 4.8 do setki, podobno ma byc pozniej wersja z 5 cylindrowym silnikiem audi i mocy 350+ cenowo wychodzi podobnie a nawet taniej

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory