Strona 236 z 284 PierwszyPierwszy ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,351 do 2,360 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #2351
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Z tego co słyszałem zmiany w 2022 na USA to ograniczenie możliwości customizacji - więcej w podstawie, mniej opcji, opcje/pakiety niepopularne znikają z oferty. Podobnie pewnie będzie na inne rynki co już widać na nasz kraj (brak dwukolorowych wnętrz, przeszyć, niektórych opcji, mniej felg i kolorów itp.). Średnio to wygląda w porównaniu z tym co było w pierwszej połowie tego roku no ale idą w cięcie kosztów.

  2. #2352
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2021
    Auto
    Ford Galaxy
    Postów
    19

    Domyślnie

    ma sie pojawić nowa wersja GT Junior

    poniżej link
    forzaitalia.pl/news/alfa-romeo-pokazala-giulie-i-stelvio-w-odmianie-gt-junior

  3. #2353
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar daro1906
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16 V Distinctive
    Postów
    650

    Domyślnie

    U mnie powoli zbliża się dzień, w którym powoli myślę o zakupie nowego auta. Wybór AR Veloce TI. Byłem wczoraj w salonie alfy i wyszedłem zniesmaczony tym co usłyszałem. Dowiedziałem się że od 2022 nie będzie wersji Veloce ti, nie będzie można dokupić obszycia środka kolorowymi nićmi (marzenie czerwona nić) itp. Wiecie coś więcej o zamiarach szefostwa AR w nst latach produkcji?

  4. #2354
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał daro1906 Zobacz post
    nie będzie można dokupić obszycia środka kolorowymi nićmi (marzenie czerwona nić)
    Czarna Gulia z czerwonymi klockami, bordową tapicerką i czerwonym obszyciem stoi w salonie w Szczecinie. Bierz póki jest.

  5. #2355
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał daro1906 Zobacz post
    U mnie powoli zbliża się dzień, w którym powoli myślę o zakupie nowego auta. Wybór AR Veloce TI. Byłem wczoraj w salonie alfy i wyszedłem zniesmaczony tym co usłyszałem. Dowiedziałem się że od 2022 nie będzie wersji Veloce ti, nie będzie można dokupić obszycia środka kolorowymi nićmi (marzenie czerwona nić) itp. Wiecie coś więcej o zamiarach szefostwa AR w nst latach produkcji?
    Taka ciekawostka. Ja usłyszałem mimochodem w salonie jak kupowałem swoją, że na rynku brakuje czerwonej nici, cokolwiek to znaczy, bo nie jest to chyba jakiś wysoko wyspecjalizowany produkt.

  6. #2356
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Taka ciekawostka. Ja usłyszałem mimochodem w salonie jak kupowałem swoją, że na rynku brakuje czerwonej nici, cokolwiek to znaczy, bo nie jest to chyba jakiś wysoko wyspecjalizowany produkt.
    To już chyba kogoś ewidentnie poniosło. Moim zdaniem definitywne upraszczanie siatki zamówień i obniżenie kosztów produkcji

  7. #2357
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    To już chyba kogoś ewidentnie poniosło. Moim zdaniem definitywne upraszczanie siatki zamówień i obniżenie kosztów produkcji
    Dokładnie. Gość z USA na YT, Rons Rides, mówił że upraszczają siatkę i z tegorocznych kilku tysięcy kombinacji skonfigurowania samochodu w przyszłym ma być kilkaset. Szkoda. W takim wypadku swojej wymarzonej już nie skonfiguruję, chyba że w Q zostawią więcej opcji - tam chyba ciągle można obszycie nicią czerwoną albo białą i zieloną zamówić.

  8. #2358
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał jml Zobacz post
    chyba że w Q zostawią więcej opcji - tam chyba ciągle można obszycie nicią czerwoną albo białą i zieloną zamówić.
    Dlatego przez ten cały burdel zdecydowałem się nie czekać do przyszłego roku i zamówiłem wcześniej. W Q nadal można, ale (to już ze względu na obecną chorą sytuację gospodarczą) nie można zamawiać części z carbonem (scudetto, lusterka, eksponowany dach w Giulii itp.) No i chyba kolory 3 warstwowe

  9. #2359
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    321

    Domyślnie

    Panowie odbieram jutro veloce ti. Zalecane docieranie? Jak to teraz wyglada?

  10. #2360
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    Podlaskie
    Auto
    Stelvio TI 2.0 200
    Postów
    71

    Domyślnie

    Producent zaleca. W instrukcji jest dość szczegółowo opisany sposób docierania. Generalnie pierwsze 160km na maksa ślamazarnie a później częściowe luzowanie smyczy.

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory