Strona 241 z 284 PierwszyPierwszy ... 141191231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,410 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #2401
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    [MENTION=8766]radosuaf[/MENTION], [MENTION=81217]FernandoAlfonso[/MENTION] i dealerzy Alfy nie robili wam "pod górkę", gdy usłyszeli, że to nie będzie ani leasing, ani wynajem?
    P.S. Ja też nie lubię "pracować na zjedzony chleb" szczególnie, gdy kasa na auto leży w funduszu
    Nie no, ja kupowałem w leasingu, ale z maksymalną wpłatą własną, więc do tego, co dostałem za Giuliettę, jeszcze trochę musiałem dołożyć.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #2402
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Nie odniosłem takiego wrażenia, nawet jeszcze opuścili kilka tysięcy. Zresztą co by im z tego przyszło, skoro w leasingu i tak nie mogę wziąć, więc bym najwyżej kupił gdzie indziej. A tak to przynajmniej sobie polepszyli statystyki sprzedaży, nawet gdyby nic na tym nie zarobili.

  3. #2403
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    -----
    Postów
    51

    Domyślnie

    Myślicie ,ze jest szansa jeszcze na Stelvio veloce ti ? Wiadomo to co ma ASO zamówione lub stoi od ręki , jedynie co mi zależy to kolor czarny , na otomoto są ogłoszenia , ale gdzie nie dzwonię nieaktualne lub zarezerwowane . Nie mam jakiś dojść do salonów , nie ma tez jakieś siatki powiązań jak dzwonię na jeden salon o konkretny model to tylko widzą u siebie , a z centrali biorą przecież wszyscy …
    Od biedy w grudniu jak by nic nie było to veloce tez bym przygarnął , ale jakoś wersja + ti te siedzenia i wnętrze względem skory na mną przemawiają .
    W przypadku alfy i zakupu w grudniu myślicie , ze te 15% jeszcze dają czy jak w przypadku innych marek cena katalogowa ?

  4. #2404
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Stelvio MY21 280KM / Mazda MX-5 / BMW 430i
    Postów
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamu Zobacz post
    Myślicie ,ze jest szansa jeszcze na Stelvio veloce ti ? Wiadomo to co ma ASO zamówione lub stoi od ręki , jedynie co mi zależy to kolor czarny , na otomoto są ogłoszenia , ale gdzie nie dzwonię nieaktualne lub zarezerwowane . Nie mam jakiś dojść do salonów , nie ma tez jakieś siatki powiązań jak dzwonię na jeden salon o konkretny model to tylko widzą u siebie , a z centrali biorą przecież wszyscy …
    Od biedy w grudniu jak by nic nie było to veloce tez bym przygarnął , ale jakoś wersja + ti te siedzenia i wnętrze względem skory na mną przemawiają .
    W przypadku alfy i zakupu w grudniu myślicie , ze te 15% jeszcze dają czy jak w przypadku innych marek cena katalogowa ?
    Przy tym kursie euro i dostępności (a raczej braku) aut na rynku - brałbym Veloce i nie wybrzydzał. Teraz 220-230 tys za dobrze wyposażony model wydaje się być okazją. Ja w marcu wziąłem Veloce z upustem 281 tys -> 218 tys i jestem mega zadowolony.

  5. #2405
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamu Zobacz post
    Myślicie ,ze jest szansa jeszcze na Stelvio veloce ti ? Wiadomo to co ma ASO zamówione lub stoi od ręki , jedynie co mi zależy to kolor czarny , na otomoto są ogłoszenia , ale gdzie nie dzwonię nieaktualne lub zarezerwowane . Nie mam jakiś dojść do salonów , nie ma tez jakieś siatki powiązań jak dzwonię na jeden salon o konkretny model to tylko widzą u siebie , a z centrali biorą przecież wszyscy …
    Od biedy w grudniu jak by nic nie było to veloce tez bym przygarnął , ale jakoś wersja + ti te siedzenia i wnętrze względem skory na mną przemawiają .
    W przypadku alfy i zakupu w grudniu myślicie , ze te 15% jeszcze dają czy jak w przypadku innych marek cena katalogowa ?
    Szanowny kolega zdecydowany na zakup? Jeśli tak to zapytam w pewnym miejscu czy mogą pomóc-zorganizować auto. Ale chce wiedzieć czy kolega zdecydowany bo nie lubie pusttych przebiegów. Pozdro [MENTION=89371]adamu[/MENTION] .

  6. #2406
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Dziwna polityka dealerów, jeden daje rabat teraz taki sam jak w czerwcu dawali inni gdzie Veloce z dobrymi dodatkami dostaje rabat dla leasingu i wynajmu równy cenie wszystkich opcji, więc jest dobrze wyposażona w cenie katalogowej podstawowej (215k). A inny udaje że auta się sprzedają zanim z fabryki wyjdą i panie ludzie stoją w kolejce po alfy poza tym podwyżki niby jakieś i żadnego rabatu nie ma.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #2407
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Dziwna polityka dealerów, jeden daje rabat teraz taki sam jak w czerwcu dawali inni gdzie Veloce z dobrymi dodatkami dostaje rabat dla leasingu i wynajmu równy cenie wszystkich opcji, więc jest dobrze wyposażona w cenie katalogowej podstawowej (215k). A inny udaje że auta się sprzedają zanim z fabryki wyjdą i panie ludzie stoją w kolejce po alfy poza tym podwyżki niby jakieś i żadnego rabatu nie ma.
    Dostać teraz rabat 3% od ceny katalogowej to sukces. Z pewnością są też pozytywne wyjątki. Ale czasy kiedy wysokie wersje (Veloce, Veloce Ti, QV) ładnie się rabatowały minęły moim zdaniem. Spodziewam się, że od przyszłego roku, że będzie jeszcze drożej (bo inflacja ogólnoeuropejska i takie tam). A jak się politycy wezmą za nachalne promowanie elektryków to jeszcze nam spalinowe tak opodatkują, że jazda benzyną/dizlem będzie luksusem, kóry pokazuje innym status materialny

    Podobno sprzedawcy mają jakąś presje z góry, żeby sprzedawć po cenie wyjściowej. Na Biusiness nie spodziewałbym się żadnego rabatu.

    Veloce Ti nie da się już zlecić do produkcji a od przyszłego roku nie będzie oferowana i możliwe, że stanie się "Świetym Grallem" dla niektórych fanów włoskiej motoryzacji.

  8. #2408
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Dobrze napisałeś [MENTION=64069]anAlfaBeta[/MENTION] - polityka dealerów. Uda się lub nie uda się, a wizerunek marki, może na trzecim, czwartym miejscu. Winę za to ponosi koncern gdyż nie ma jasnej i czytelnej strategii marki. Idąc na ustępstwa (bo nie ma funduszy) sam sobie "strzela w kolano" To samo można zauważyć z serwisem. W jednym z serwisów Alfy w dużym mieście nie ma mechanika, który został przeszkolony przez "Alfę" w zakresie napraw (Ci co byli przeszkoleni - odeszli) a serwis dalej ma autoryzację.

  9. #2409
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    No już bez przesady, chyba w każdej marce diler ma prawo do dawania takich upustów, jakie chce.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  10. #2410
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    Też chciałem taką wersję, ale.... Fotele rzeczywiście piękne, ale połączenie skóry z alcantarą nie będzie zbyt trwałe i póki nowe ok, ale pierwsza konserwacja skóry i już będą problemy. Miałem tak w giulietcie. Kiera pokryta alcantarą też będzie za chwilę kiepsko wyglądać. Egzemplarz który oglądałem był dodatkowo w kolorze rosso alfa, ale to pastel - też u nasz podatny na zarysowania. No i wziąłem veloce. Ale rzeczywiście sprzedawca kręcił nosem że nie w kredycie , czy leasingu tylko za gotówkę
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory