Strona 242 z 284 PierwszyPierwszy ... 142192232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,411 do 2,420 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #2411
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-156 Zobacz post
    w kolorze rosso alfa, ale to pastel - też u nasz podatny na zarysowania
    Nie wiem, skąd to info, detailer, który wcześniej dłubał Giuliettę w białym pastelu mówił mi, że to jeden z najtwardszych lakierów, z jakim pracował, jak nakładał powłokę na moją Giulię, mówił, że lakier jest twardy i grubo położony - nie powinno być z nim problemów. Miałem 2 Giulietty Rosso Alfa i pierwsza miała faktycznie problem z odpryskami, druga po 5 latach wyglądała nadal bardzo dobrze.

    Żeby nie być gołosłownym:
    https://kosmetykaaut.pl/topic/13451-...m-500-555foto/
    Ostatnio edytowane przez radosuaf ; 23-11-2021 o 15:54
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #2412
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamu Zobacz post
    Myślicie ,ze jest szansa jeszcze na Stelvio veloce ti ? Wiadomo to co ma ASO zamówione lub stoi od ręki , jedynie co mi zależy to kolor czarny , na otomoto są ogłoszenia , ale gdzie nie dzwonię nieaktualne lub zarezerwowane . Nie mam jakiś dojść do salonów , nie ma tez jakieś siatki powiązań jak dzwonię na jeden salon o konkretny model to tylko widzą u siebie , a z centrali biorą przecież wszyscy …
    Od biedy w grudniu jak by nic nie było to veloce tez bym przygarnął , ale jakoś wersja + ti te siedzenia i wnętrze względem skory na mną przemawiają .
    W przypadku alfy i zakupu w grudniu myślicie , ze te 15% jeszcze dają czy jak w przypadku innych marek cena katalogowa ?
    Temat dograny. Czeka na Ciebie nowiutkie AR Stelvio Veloce Ti z salonu w kolorze jaki chciałeś. Czarny. Jest trzymana rezerwacja dla Ciebie. Szczegóły masz na priv. Wystarczy zadzwonić i powidzieć, że dzwonisz od Leszka z Warszawy. [MENTION=89371]adamu[/MENTION] powodzenia i daj nam znać czy się udało

  3. #2413
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Pięknie!
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  4. #2414
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-156 Zobacz post
    Ale rzeczywiście sprzedawca kręcił nosem że nie w kredycie , czy leasingu tylko za gotówkę
    Dlaczego sprzedawcy wolą sprzedawać w kredycie lub w leasingu?

  5. #2415
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leszek_Zal Zobacz post
    Dlaczego sprzedawcy wolą sprzedawać w kredycie lub w leasingu?
    Bo oprócz prowizji ze sprzedaży, która po porządnym rabacie bywa taka sobie, z kredytu czy leasingu dostaje dodatkową prowizję

  6. #2416
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Kredyt to jeszcze rozumiem, że się opłaca, ale jeżeli ktoś nie prowadzi działalności i nie weźmie w leasing, a chce kupić, to i tak kupi, najwyżej gdzie indziej.

  7. #2417
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leszek_Zal Zobacz post
    Dostać teraz rabat 3% od ceny katalogowej to sukces. Z pewnością są też pozytywne wyjątki. Ale czasy kiedy wysokie wersje (Veloce, Veloce Ti, QV) ładnie się rabatowały minęły moim zdaniem. Spodziewam się, że od przyszłego roku, że będzie jeszcze drożej (bo inflacja ogólnoeuropejska i takie tam). A jak się politycy wezmą za nachalne promowanie elektryków to jeszcze nam spalinowe tak opodatkują, że jazda benzyną/dizlem będzie luksusem, kóry pokazuje innym status materialny

    Podobno sprzedawcy mają jakąś presje z góry, żeby sprzedawć po cenie wyjściowej. Na Biusiness nie spodziewałbym się żadnego rabatu.

    Veloce Ti nie da się już zlecić do produkcji a od przyszłego roku nie będzie oferowana i możliwe, że stanie się "Świetym Grallem" dla niektórych fanów włoskiej motoryzacji.
    Sparafrazuję to co powiedziałem bo nie do końca jasno się wyraziłem. Dealer, który w czerwcu dawał mi rabat równy cenie wszystkich opcji dodatkowych (tylko leasing albo wynajem) teraz nie daje wcale bo "u innych czeka się rok na auto". Inny dealer daje mi teraz taki rabat jak tamten dawał w czerwcu.
    Stąd moje stwierdzenie, że jest to li tylko i wyłącznie polityka dealera a nie "podwyżki", "akcyzy", "zła unia", "inflacja", "kurs euro" ani inne siły obce barbarzyńskie, oblegające polską twierdzę.
    Dla mnie zapłacenie dodatkowo 30 czy 40 tysięcy bo dealer ma poczucie, że tylko on ma auta, to niekoniecznie dobrze wydane pieniądze.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #2418
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Bo oprócz prowizji ze sprzedaży, która po porządnym rabacie bywa taka sobie, z kredytu czy leasingu dostaje dodatkową prowizję
    No tak. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Sparafrazuję to co powiedziałem bo nie do końca jasno się wyraziłem. Dealer, który w czerwcu dawał mi rabat równy cenie wszystkich opcji dodatkowych (tylko leasing albo wynajem) teraz nie daje wcale bo "u innych czeka się rok na auto". Inny dealer daje mi teraz taki rabat jak tamten dawał w czerwcu.
    Stąd moje stwierdzenie, że jest to li tylko i wyłącznie polityka dealera a nie "podwyżki", "akcyzy", "zła unia", "inflacja", "kurs euro" ani inne siły obce barbarzyńskie, oblegające polską twierdzę.
    Dla mnie zapłacenie dodatkowo 30 czy 40 tysięcy bo dealer ma poczucie, że tylko on ma auta, to niekoniecznie dobrze wydane pieniądze.
    Jasne. Gonić takich dilerów! Moze uległem opinii paru ekspertów co mówią, że auta się kończą a taniej już było, ale osobiście dziś trafiłem przy tym Stelvio Veloce Ti na taka sytuacje, ze rabat max 3 proc. Wiekszy jedynie na grupe zawodowa. A ogólnie to aut nie ma. W dwoch miejscach tak mialem. W czerwcu br jak zamawialem Stelvio do produkcji bylo inaczej-lepiej. Shalom.

  9. #2419
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Taa w jednym zdaniu mówią "aut nie ma i do końca roku nie ma szansy na nowe auto, ale może pan chce jedną z 3 Giulii Veloce które dostaniemy w grudniu, oczywiście bez rabatu hehe bo one się tak sprzedają że co weekend wyjeżdża od nas 20 sztuk". Co do "taniej już było" to w czerwcu słyszałem to samo, szybko niech pan zamawia bo od lipca podwyżki. No faktycznie, w lipcu Giulia Veloce kosztowała 215.799 a teraz 215.900,01 PLN brutto. Patrząc na kurs euro i inflację jest de facto obniżka.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #2420
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Bo oprócz prowizji ze sprzedaży, która po porządnym rabacie bywa taka sobie, z kredytu czy leasingu dostaje dodatkową prowizję
    Masz rację, ale nie masz wrażenia, że cena Alfy w Polsce zależy od tego ile dzieci do wykarmienia ma sprzedawca?
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory