Strona 279 z 284 PierwszyPierwszy ... 179229269270271272273274275276277278279280281282283284 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,781 do 2,790 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #2781
    Użytkownik Świeżak Avatar Abacar
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147, 1.6, 105 km, 2005/2006 disti.5d--ar159tbi-2010Ti, Giulia 200km Btech
    Postów
    107

    Domyślnie

    Tak jak kolega napisał, Ty nie jesteś pierwszym właścicielem. I teraz możesz dokonać takiego fikołka myślowego:
    "Ok, świetny rabat z tam 290~ do 220, tylko rok gwarancji w ASO to sporo dajmy xyz i teraz, proszę o 220k - xyz, lub wydłużenie gwarancji (mają programy)"
    to raz
    a dwa, że to dzisiaj fajnie wygląda, tylko że to nie kosztowało 290k, wtedy kiedy oni mieli nadzieję auto sprzedać.
    Obecnie sytuacja ma się tak, że każdy miesiąc dla sprzedawcy to problem, za chwilę będzie sprzedawał auto "nowe" bez gwarancji.
    Stanie na placu to też starzenie. Tylko tyle chciałem dodać a propo tej gwarancji.
    Pozdrawiam

  2. #2782
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Abacar Zobacz post
    Stanie na placu to też starzenie. Tylko tyle chciałem dodać a propo tej gwarancji.
    Miałem "przyjemność" raz kupić w promocji takie auto. Stało pod chmurką jakieś 1,5 roku. Poza uciekającą gwarancją sugeruję zwrócić uwagę na jeszcze 3 rzeczy:
    1. takie auto jest "zastane" - u mnie były problemy z akumulatorem (wynegocjowałem wymianę na nowy w cenie, ujawniły się jakiś miesiąc po zakupie, mieli obiekcje, żeby to w ramach gwarancji wymienić), skrzynia szarpała przez dobre 3tys km zanim zaczęła normalnie pracować, ogólnie auto potrzebowało trochę kilometrów, żeby się "odmulić".
    2. lakier - pomimo korekty lakieru były widoczne w kilku miejscach zacieki po wodzie (pod lusterkami, na tylnej klapie) i lakier wymagał dodatkowego specjalnego traktowania, żeby auto właściwie wyglądało. ceramika itd.
    3. sugeruję żeby przed odebraniem auto obejrzał jakiś specjalista/rzeczoznawca, bo takie stojaki placowe czasami służą za rezerwuar części zamiennych/testowych dla serwisu.

  3. #2783
    Użytkownik Świeżak Avatar kczan
    Dołączył
    02 2022
    Auto
    '21 Giulia Veloce TI 2.0 280HP
    Postów
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Mam zamiar do nich napisać aby dołożyli mi w ramach rabatu hak i zaciski malowane na kolor



    U jakiego dealera kupowałeś? Myślicie, że WIBOR 1M jest lepszy niż stała rata?
    Teraz to na dwoje babka wróżyła. Ja kupiłem w lutym 22 roku na stałej racie, bo przewidywałem co się stanie z wiborem. Brałem od Euromobil w Warszawie, polecam w 100%, super podejście do klienta, niskie ceny i fajne gratisy.

  4. #2784
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Giulia
    Postów
    293

    Domyślnie

    W aucie stojącym problemem mogą też być opony, które potrafią stwardnieć i miejscowo odkształcić.
    Potrafią ząbkować/terkotać zanim się ułożą.
    Giulia Super 2.2 MultiJet

  5. #2785
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    W aucie stojącym problemem mogą też być opony, które potrafią stwardnieć i miejscowo odkształcić.
    Potrafią ząbkować/terkotać zanim się ułożą.
    Jak stoi 10 lat to może i tak sie stanie.

  6. #2786
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Wiem, że każdy musi sam podjąć decyzję ale co byście wybrali gdybyście mieli do wyboru:
    - Stelvio z Lipca 2022 za 245 000 z pakietem Asystent Kierowcy Plus, Pakiet Premium, Fabryczny Alarm, Zaciski lakierowane na kolor
    - Stelvio z 2023-po faceliftingu za 250 000 ale tylko z pakietem Asystent Kierowcy Plus, Zaciski lakierowane
    Pytanie co jest warte to nagłośnienie HK w Stelvio? Mam w Giulietta Bose i jestem zadowolony. Czy będzie duża różnica w światłach? Te elektroniczne zegary nie do końca mi się podobają, bo to następny element który może z czasem ulec awarii. Różnica w ostatecznym rozliczeniu leasingu nie będzie duża, bo to nowsze mam na leasingu 0,5% tańszym. Alarm potrzebny jest do ubezpieczenia tak więc musiałbym dołożyć następną kasę.

  7. #2787
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    133

    Domyślnie

    Ma ktoś porównanie świateł Matrix led z biksenonem w Giuli?

  8. #2788
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Wiem, że każdy musi sam podjąć decyzję ale co byście wybrali gdybyście mieli do wyboru:
    - Stelvio z Lipca 2022 za 245 000 z pakietem Asystent Kierowcy Plus, Pakiet Premium, Fabryczny Alarm, Zaciski lakierowane na kolor
    - Stelvio z 2023-po faceliftingu za 250 000 ale tylko z pakietem Asystent Kierowcy Plus, Zaciski lakierowane
    Pytanie co jest warte to nagłośnienie HK w Stelvio? Mam w Giulietta Bose i jestem zadowolony. Czy będzie duża różnica w światłach? Te elektroniczne zegary nie do końca mi się podobają, bo to następny element który może z czasem ulec awarii. Różnica w ostatecznym rozliczeniu leasingu nie będzie duża, bo to nowsze mam na leasingu 0,5% tańszym. Alarm potrzebny jest do ubezpieczenia tak więc musiałbym dołożyć następną kasę.
    Ja bym wolał przedliftową, aleto samochód dla Ciebie .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  9. #2789
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Stelvio 2022 Veloce
    Postów
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Złakoś Zobacz post
    Ma ktoś porównanie świateł Matrix led z biksenonem w Giuli?
    Ja mam porównanie bmw adaptive led vs stelvio
    Moim zdaniem mijania są lepsze w stelvio, świecą szerzej. Jeśli chodzi już o drogowe w trybie adaptacyjnym to ledy są bezkonkurencyjne. Jeśli drogowe ciagle włączone to wynik podobny z przewaga na ledy.

    Jednak ledy maja jedna wielka wadę - nie wiem jak w innych markach ale w bmw przestali dawać spryskiwaczy - jak światła są brudne to świecą bardzo słabo, zwłaszcza mijania i trzeba stanąć i przetrzeć lampe. Nie wiem kto to wymyślił ale to jest największa bzdura ledow moim zdaniem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #2790
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Stelvio 2022 Veloce
    Postów
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Wiem, że każdy musi sam podjąć decyzję ale co byście wybrali gdybyście mieli do wyboru:
    - Stelvio z Lipca 2022 za 245 000 z pakietem Asystent Kierowcy Plus, Pakiet Premium, Fabryczny Alarm, Zaciski lakierowane na kolor
    - Stelvio z 2023-po faceliftingu za 250 000 ale tylko z pakietem Asystent Kierowcy Plus, Zaciski lakierowane
    Pytanie co jest warte to nagłośnienie HK w Stelvio? Mam w Giulietta Bose i jestem zadowolony. Czy będzie duża różnica w światłach? Te elektroniczne zegary nie do końca mi się podobają, bo to następny element który może z czasem ulec awarii. Różnica w ostatecznym rozliczeniu leasingu nie będzie duża, bo to nowsze mam na leasingu 0,5% tańszym. Alarm potrzebny jest do ubezpieczenia tak więc musiałbym dołożyć następną kasę.
    Ile rabatu na nowa? 15%?
    Czy my2022 jest już zarejestrowany czy nie? Bo jak zarejestrowany to gwaranacji leci od daty rejestracji.

    Poszukałbym w innych salonach my2022 niezarejestrowanego - poszukaj https://salon.alfaromeo.pl
    Jak brałem swoją to w Bydgoszczy np mieli piękny egzemplarz w niebieskim lakierze.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory