Strona 1 z 284 123456789101151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    -
    Postów
    4

    Domyślnie Zakup Stelvio/Giulia MY2020

    Cześć, niedawno dowiedziałem się w ADF, że zakup Stelvio na zamówienie był możliwy do końca lipca, a Giuli jak dobrze pamiętam jest do połowy sierpnia. Po tym czasie książki będą zamknięte i chyba spodziewają się odświeżonych modeli. Jakby ktoś miał więcej informacji co do dostępności, cen, informacji na temat nowych modeli to zapraszam do dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez elvis_bio ; 05-08-2019 o 18:13 Powód: Błędny tytuł

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Cool

    Mnie ludzie z salonów straszą, że Giulie po lifcie będą droższe od obecnych od 5 do 10% ze względu na reguły dotyczące emisji CO2.
    Ponadto mówią, że na nowe auta nie będzie "żadnych rabatów", tym bardziej, że teraz dla klienta indywidualnego oferują zawrotne 7%, chociaż walczę o rabat 21% dla klienta VIP

    Na podstawie informacji z zachodu od ludzi, którzy mają wtyki w AR:
    - wyświetlacz będzie dotykowy (ale chyba gałka też będzie)
    - zmieniona kierownica
    - zmieniona gałka zmiany biegów
    - bardzo kosmetyczne zmiany z zewnątrz i wewnątrz
    - prawdopodobnie dalej nie będzie świateł LED w opcji (to przyjdzie dopiero za około 2 lata, kiedy będzie właściwy facelift).

    To, co przychodzi we wrześniu nawet nie jest face liftem, tylko nowym rokiem modelowym. Zmiany będą naprawdę malutkie i największą będzie dotykowy ekran. Poza tym same drobiazgi.
    Ostatnio edytowane przez Farfocel ; 05-08-2019 o 13:55

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,618

    Domyślnie

    Ja dzwoniłem w dwa miejsca, nic oficjalnego jeszcze nie wiadomo. Mi właśnie mówili że mają być Ledy. Jak będzie czas pokaże. Co do zamówień, to nie ma nic wspólnego z liftem podobno. Z tego co wiem, zamówienia dalej będą przyjmowane

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Stelvio 2.0T
    Postów
    174

    Domyślnie

    U innych producentow jest podobnie. Na przelomie lipca i sierpnia juz nie zamowisz modelu tegorocznego w sensie specyfikacji. Zamowisz model przyszloroczny ale dostarcza Ci jeszcze w tym roku. Ma to jakis zwiazek z wymaganiami homologacyjnymi czy cos podobnego.
    Oś czasu: 147 2.0 TS Selespeed, 156 2.0 TS Sportwagon, 156 2.0 JTS, Giulietta 1.4 MA TCT, Giulia Super 2.0T, Stelvio Business 2.0T

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Tu raczej nie chodzi o lifting, tylko rocznik modelowy MY2020.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    -
    Postów
    4

    Domyślnie

    Już zmieniłem tytuł tematu. Czyli rozumiem, że na rok 2018, 2019 też były takie lekkie udoskonalenia? Czy dopiero 2020 takie coś dostaje?

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,618

    Domyślnie

    Udoskonaleń o ile mi wiadomo żadnych nie było do tej pory. Znaczy może jakieś różnice były,ale to bardziej wersję softu czy tam producent uszczelek itp.

  8. #8
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Mnie ludzie z salonów straszą, że Giulie po lifcie będą droższe od obecnych od 5 do 10% ze względu na reguły dotyczące emisji CO2.
    Ponadto mówią, że na nowe auta nie będzie "żadnych rabatów", tym bardziej, że teraz dla klienta indywidualnego oferują zawrotne 7%, chociaż walczę o rabat 21% dla klienta VIP

    Na podstawie informacji z zachodu od ludzi, którzy mają wtyki w AR:
    - wyświetlacz będzie dotykowy (ale chyba gałka też będzie)
    - zmieniona kierownica
    - zmieniona gałka zmiany biegów
    - bardzo kosmetyczne zmiany z zewnątrz i wewnątrz
    - prawdopodobnie dalej nie będzie świateł LED w opcji (to przyjdzie dopiero za około 2 lata, kiedy będzie właściwy facelift).

    To, co przychodzi we wrześniu nawet nie jest face liftem, tylko nowym rokiem modelowym. Zmiany będą naprawdę malutkie i największą będzie dotykowy ekran. Poza tym same drobiazgi.
    To niech se mówią. Oni zawsze tak bredza, żeby wepchnąć to co mają na placu. Nie będzie rabatow??? to ciekawe kto te padline kupi po cenie katalogowej jak teraz jeszcze można kupić nowe fury z 2018 albo 2017 typowy tępy markieting...

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    w ramach retrofitów przewijają mi się części z nowszych aut od mojego (2017) - trochę się jednak pozmieniało - np. przełącznik DNA na chwilowy, AA/Carplay został przecież dodany w 2018, jakość plastików tu i ówdzie - drobiazgi, ale i teraz nie nadchodzą dramatyczne zmiany.

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał elvis_bio Zobacz post
    Cześć, niedawno dowiedziałem się w ADF, że zakup Stelvio na zamówienie był możliwy do końca lipca, a Giuli jak dobrze pamiętam jest do połowy sierpnia. Po tym czasie książki będą zamknięte i chyba spodziewają się odświeżonych modeli. Jakby ktoś miał więcej informacji co do dostępności, cen, informacji na temat nowych modeli to zapraszam do dyskusji.
    Dla Stelvio planowany jest lifting. Plotki mówią o dotykowym ekranie, światłach LED i pojawiają się zdjęcia nowej konsoli środkowej.

    O zmianach w Giulii nic nie słyszałem.

    Ale system zamówień faktycznie działa tak beznadziejnie, że auto zamówione w listopadzie (Giulia) dotarło niedawno więc nic mnie już nie zdziwi. Najlepiej jest szukać aut stojących u dilera. Niekoniecznie w ADF, bo oni w mojej ocenie są mało skłonni do jakichkolwiek rabatów.

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory