Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Większy obraz z kamery cofania

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Taki jest obecny obraz z kamery.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190806_163839.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	55.6 KB
ID:	261005  

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    żeby też ktoś się nie napalał, większy obraz jest tylko jak ma się wyświetlacz 8.8", przy 6.5" jest mniejszy/przeskalowany bo z boku musi zmieścić się autko ze strefami PDC.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    żeby też ktoś się nie napalał, większy obraz jest tylko jak ma się wyświetlacz 8.8", przy 6.5" jest mniejszy/przeskalowany bo z boku musi zmieścić się autko ze strefami PDC.
    od jakiej wersji softu?

    w

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Ja miałem soft 055.000.010 wgrano mi 085.000.046 , czyli to znaczy że mam nowsze radio i mogę bez problemu dołożyć po niewielkich modyfikacjach androida. To pytanie zadaję dla pewności , w innym wątku kolega epsonix już mi to wyjaśniał ale teraz to chyba mam potwierdzenie.

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    od jakiej wersji softu?

    w
    nie wiem, ja zmieniałem wyświetlacz na 8.8" jak już miałem radio z 080.xxx.xxx. gdzieś ktoś napisał że po prostu w nowych radiach (od 051.xxx.xxx) jest większy obraz jak ma się 8.8 - chodzi o brak marginesu do okola jaki jest na każdym 6.5" i starych 8.8".


    Cytat Napisał izan10 Zobacz post
    Domyślnie

    Ja miałem soft 055.000.010 wgrano mi 085.000.046 , czyli to znaczy że mam nowsze radio i mogę bez problemu dołożyć po niewielkich modyfikacjach androida. To pytanie zadaję dla pewności , w innym wątku kolega epsonix już mi to wyjaśniał ale teraz to chyba mam potwierdzenie.
    jest o tym dedykowany wątek - tam pisz. teoretycznie tak, nie wolno popełnić błędu i jest ciągle dziś trochę niewiadomych. znajdź poczytaj wątek o retroficie AA/ACP
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulia] Dołożenie kamery cofania
    Utworzone przez MiLykie w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: Dzisiaj, 10:44
  2. [Giulietta] Podłączenie kamery cofania pod ekran navigacji
    Utworzone przez andrzejm36 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-08-2021, 09:50
  3. Montaż kamery cofania-Bravo 2
    Utworzone przez danloo23 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-09-2018, 20:27
  4. Montaż kamery cofania
    Utworzone przez bartezz28 w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-08-2014, 05:56
  5. [159] Słaby sygnał radiowy po zamontowaniu kamery cofania
    Utworzone przez smola w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2013, 09:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory