Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Jakich rabatów można oczekiwać?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    Szukam mojej pierwszej Alfy :)
    Postów
    16

    Domyślnie Jakich rabatów można oczekiwać?

    Witam,
    Po zakupie Giulietty, przychodzi powoli czas na dodatkowe tym razem gabarytowo większe auto

    Jestem przekonany do Stelvio Business, bo to jest mniej więcej w moim zasięgu cenowym, słyszałem plotki o tym że Alfa daje całkiem fajne rabaty (przez co mógłbym bardziej sobie poszaleć w konfiguratorze...), w salonie dowiedziałem się że nie aż takie fajne, a na Business to nie daje, może 900 pln obniżyć i to max...

    Choć o ile Giuliette kupowałem jako auto używane (ale od salonu) więc trochę inna droga, o tyle mam wrażenie że obsługa w salonie Alfy to taka średnia bym powiedział...

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    No na Stelvio nie ma dużych rabatów, tak samo na diesle, Stelvio dlatego że lepiej się sprzedaje zapewne, a diesel w Polsce no 2.2 wiadomo wysoka akcyza a ceny szczególnie nie podnieśli - rabat już jakiś jest żeby cena nie straszyła. W zeszłym roku na firmę rabaty na Stelvio były jakieś pojedyncze % gdy na Giuię 9% standardowy (a 11-12% oferowali sprzedawcy). Na Business to raczej rabatów nie ma, są mocno zrabatowane (przynajmniej Giulie, nie śledziłem Stelvio).
    Obsługa słaba, serwis jeszcze gorszy - niestety PRL i Polmozbyt, do tego główna sprzedaż aut typu Ducato i Panda ukształtowały mentalność w dzisiejszym FCA Poland, a ich też zbyt nie cisną bo powyżej Włosi a oni na wiele rzeczy mają wywalone do tego mają mega bałagan i czas na wszystko. Salon to i tak najmocniejsza strona, jak wpadniesz na serwis albo będzie jakiś problem, potrzeba auta zastępczego to niestety się przekonasz że premium to tylko cena za auto.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 16:05
  2. 166 jtd do jakich obrotów
    Utworzone przez Leszek K w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-06-2008, 16:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory