Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Temat: 2.0 Benzyna bać się czy nie?

  1. #41
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azalgo Zobacz post
    Odpalał sporadycznie nie na wszystkie cylindry. Ponowne odpalanie nic nie dawało. Musiał tak pokuleć sobie przez około minutę i potem już odpalał ok.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
    Przy jakim przebiegu zmieniałeś olej i jaki olej ?

  2. #42
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czym różni się silnik 2.0 200KM od 2.0 280KM? Czy to tylko kwestia oprogramowania czy te silniki różnią się konstrukcyjnie?
    Czy warto dopłacać do wersji 280KM czy kupić 200 konną wersje i zasponsorować sobie profesjonalny chip.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  3. #43
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Było na ten temat sporo. Według Squadra Tuning silniki niczym się nie różnią, ale w Eper są delikatne różnice.

    Tak, czy inaczej niezależnie od rocznika, wersja 200-konna poddaje się tuningowi do 300 koni mechanicznych.
    Musisz jednak wziąć pod uwagę, że wersja Veloce ma wiele dodatkow, które w niższych wersjach nie występują. Ponadto, można do niej dokupić kilka tanich opcji, jak deska rozdzielcza i boczki drzwi pokryte skórą. Dopłata to tej opcji w niższych wersjach wymaga absurdalnych opcji dodatkowych.

    W grudniu wraz z liftingiem wychodzi nowy konfigurator. Wiele opcji będzie w pakietach, podobno możliwości personalizacji zostaną ucięte o 90%, ja jednak mam nadzieję, że oznaczać to będzie lepsze wyposażenie standardowe i lepszy stosunek ceny do ilości opcji i pakietów.

    - - - Updated - - -

    Było na ten temat sporo. Według Squadra Tuning silniki niczym się nie różnią, ale w Eper są delikatne różnice.

    Tak, czy inaczej niezależnie od rocznika, wersja 200-konna poddaje się tuningowi do 300 koni mechanicznych.
    Musisz jednak wziąć pod uwagę, że wersja Veloce ma wiele dodatkow, które w niższych wersjach nie występują. Ponadto, można do niej dokupić kilka tanich opcji, jak deska rozdzielcza i boczki drzwi pokryte skórą. Dopłata to tej opcji w niższych wersjach wymaga absurdalnych opcji dodatkowych.

    W grudniu wraz z liftingiem wychodzi nowy konfigurator. Wiele opcji będzie w pakietach, podobno możliwości personalizacji zostaną ucięte o 90%, ja jednak mam nadzieję, że oznaczać to będzie lepsze wyposażenie standardowe i lepszy stosunek ceny do ilości opcji i pakietów.

Podobne wątki

  1. [Giulia] Benzyna 95 czy 98
    Utworzone przez azar w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-04-2018, 10:21
  2. 147 - benzyna czy jtd?
    Utworzone przez majre w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 22-03-2010, 21:12
  3. Benzyna + LPG
    Utworzone przez czekal86 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-08-2009, 18:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory