Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Temat: Stelvio - wyłączenie pikania przy zamykaniu i otwieraniu auta

  1. #21
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    kolega ma zwyczaj skakać po różnych wątkach i wrzucać bzdety- dla przykładu u mnie w Wigry 3 nie pika ale w Jelczu pikało- jak żyć?

  2. #22
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    W Wigry i w Jelczu... jak się nie czyta że zrozumieniem i wybiórczo to późnej się takie pytania zadaje.

  3. #23
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    chłopie nie zaczynaj znów - znów srasz w wątkach - to już jest żenujące - co ma Giulietta do softu w Giulii czy Stelvio? proszę cie - powstrzymaj się w pisaniu durnot ok?

  4. #24
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    W Wigry i w Jelczu... jak się nie czyta że zrozumieniem i wybiórczo to późnej się takie pytania zadaje
    Chciałem być elegancki, liczyłem na inteligencję kolegi, próbowałem sobie ten wpis tłumaczyć błędem i pomyleniem działów ale widzę, że jednak zaśmiecanie wątku nastąpiło z rozmysłem. Poproszę więc wprost o niezaśmiecanie tematu Giulii i Stelvio informacjami dot. innych modeli. Bo jak zaczniemy porównywać pikanie alarmu w Gilii i Stelvio do wcześniej użytkowanych aut to może miejsca zabraknąć. Dlatego uprzejma prośba do kolegi XJ6 - trzymajmy się pewnych ram działu i tematu. Pozdrawiam.

  5. #25
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    [MENTION=86839]magicspeaker[/MENTION] - a wystarczyło przeczytać instrukcję, dodatkowo jest możliwość używania go jako "Hill Holdera" np. na skrzyżowaniach.

  6. #26
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2019 B-Tech 2.0/280
    Postów
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    [MENTION=86839]magicspeaker[/MENTION] - a wystarczyło przeczytać instrukcję, dodatkowo jest możliwość używania go jako "Hill Holdera" np. na skrzyżowaniach.
    Prawdziwy Polak nie czyta instrukcji!

  7. #27
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Chciałem być elegancki, liczyłem na inteligencję kolegi, próbowałem sobie ten wpis tłumaczyć błędem i pomyleniem działów ale widzę, że jednak zaśmiecanie wątku nastąpiło z rozmysłem. Poproszę więc wprost o niezaśmiecanie tematu Giulii i Stelvio informacjami dot. innych modeli. Bo jak zaczniemy porównywać pikanie alarmu w Gilii i Stelvio do wcześniej użytkowanych aut to może miejsca zabraknąć. Dlatego uprzejma prośba do kolegi XJ6 - trzymajmy się pewnych ram działu i tematu. Pozdrawiam.
    Dziękuję za uwagę, ale najpierw poproś kolegę Dareeka, a poza tym czytaj wątek że zrozumieniem.

  8. #28
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Będzie pisał o innych markach lub modelach to poproszę. Tymczasem, bedąc na tym forum już trochę czasu stwierdzam, że wyraźnie przykleiłeś się do tego działu nie mając nic konkretnego do powiedzenia na temat Giulii lub Stelvio. A musisz zrozumieć, że g..no mnie obchodzi działanie Giulietty. Jak będę potrzebował się dokształcić w tym zakresie, zajrzę do odpowiedniego działu, a może nawet zapytam Ciebie. Ale na pewno nie będę kolegom od Giuliett czy Mitek zaśmiecał forum opowieściami o Giulii.

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    300

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Ale na pewno nie będę kolegom od Giuliett czy Mitek zaśmiecał forum opowieściami o Giulii.
    A może jednak powinieneś po spamować na forum Giulietty o tym, że jeszcze Ci MultiAir nie padł albo że masz 8 biegów w skrzyni.

  10. #30
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Dziękuję za uwagę, ale najpierw poproś kolegę Dareeka, a poza tym czytaj wątek że zrozumieniem.
    Sam człowieku czytaj ze zrozumieniem- TO JEST DZIAŁ FORUM dotyczący GIULII I STELVIO !!!!

Podobne wątki

  1. Mignięcie przy otwieraniu/zamykaniu z pilota
    Utworzone przez sabcio w dziale 156
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 27-11-2023, 12:26
  2. Trzaski przy otwieraniu i zamykaniu drzwi
    Utworzone przez superzajac w dziale GT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-12-2016, 11:50
  3. Ruch szyby przy otwieraniu/zamykaniu drzwi.
    Utworzone przez Grześko w dziale GT
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-07-2013, 20:47
  4. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-11-2012, 18:02
  5. Napięcie przy otwieraniu/zamykaniu centralnego
    Utworzone przez mattom w dziale 156
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 20-10-2012, 18:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory