Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Temat: Stelvio - wyłączenie pikania przy zamykaniu i otwieraniu auta

  1. #31
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Może ma chociaż plakat z Giulią lub Stelvio?

  2. #32
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Może ma chociaż plakat z Giulią lub Stelvio?
    Ja chciałem pomóc per analogiam, bo to pewnie w Giulii wyłącza się identycznie jak w Giulietcie o ile jest alarm fabryczny. Tylko tyle. A Ty szorujesz po dnie zastanawiając się czy może mam giulie na plakacie. Nie. Nie mam giulii nawet na plakacie, mimo że bym chcial, bo mnie nie stać. Nie stać mnie niestety na ulepy przystankowe z JuEsEj ściągane, bo takiego eksperta nie stać żeby pójść i jak człowiek kupić auto w salonie. I nie stać mnie jak tych bogaczy z jednoosobowych DG co kupują Giulie veloce w leasingu i każą mi się zamknac, mimo że kasy na kupce nie mają na bieda wersję Giulietty. Za to stać mnie na giuliette z salonu, nie na plakacie, przez kt tu jest tyle drwin, złości i szyderstwa że mnie. Bawcie się dobrze swoimi cacuszkami, będę obserwowal, a jak już mnie bezie stać żeby dołączyć do waszego zacnego grona posiadaczy czy właścicieli i będę mógł otworzyć buzie, nie tyko z podziwu dla waszych cacek z USA, to poproszę o udzielenie głosu. Jednak dziwne jest to forum. Trudno gdzie indziej dostać taką porcje nienawisci i szydery z powodu tego że człowiek chciał pomóc, wyrazić opinie w temacie. Dziękuję, do widzenia.
    Ostatnio edytowane przez XJ6 ; 21-10-2020 o 20:14

  3. #33
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Ja chciałem pomóc per analogiam, bo to pewnie w Giulii wyłącza się identycznie jak w Giulietcie o ile jest alarm fabryczny. Tylko tyle. A Ty szorujesz po dnie zastanawiając się czy może mam giulie na plakacie. Nie. Nie mam giulii nawet na plakacie, mimo że bym chcial, bo mnie nie stać. Nie stać mnie niestety na ulepy przystankowe z JuEsEj ściągane, bo takiego eksperta nie stać żeby pójść i jak człowiek kupić auto w salonie. I nie stać mnie jak tych bogaczy z jednoosobowych DG co kupują Giulie veloce w leasingu i każą mi się zamknac, mimo że kasy na kupce nie mają na bieda wersję Giulietty. Za to stać mnie na giuliette z salonu, nie na plakacie, przez kt tu jest tyle drwin, złości i szyderstwa że mnie. Bawcie się dobrze swoimi cacuszkami, będę obserwowal, a jak już mnie bezie stać żeby dołączyć do waszego zacnego grona posiadaczy czy właścicieli i będę mógł otworzyć buzie, nie tyko z podziwu dla waszych cacek z USA, to poproszę o udzielenie głosu. Jednak dziwne jest to forum. Trudno gdzie indziej dostać taką porcje nienawisci i szydery z powodu tego że człowiek chciał pomóc, wyrazić opinie w temacie. Dziękuję, do widzenia.
    Weź wyluzuj. Wmówiłeś sobie, że osoby zwracające ci uwagę poniżają cię bo nie wydałeś kasy na G/S. Nie. Chodzi tylko o to, że nawet per analogiam to nie ma sensu bo to są różne samochody i takie analogie tylko wprowadzają zamęt. Już nawet nie musisz mieć takiego samochodu, wystarczyłoby żebyś ogarniał temat koledze czy klientowi. Super. Ale jak mówisz o innym samochodzie to równie dobrze mógłbyś nie mówić nic.

    I rozpętujesz gównoburzę. I z tego co kojarzę to po raz kolejny.

  4. #34
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Tu jest wiecej osób, które nie posiadają Giulii lub Stelvio. Ale nie piszą jak w ich autach działa coś lub nie działa.

  5. #35
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Turek
    Auto
    Stelvio FE LPG; Giulia Veloce `17 LPG
    Postów
    450

    Domyślnie

    Myślę, że niepotrzebnie rozpetaliscie gównoburze. Niektóre rozwiązania są charakterystyczne dla danej marki a nie modelu i pewnie dlatego kolega przytoczył przykład giulietta.

  6. #36
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Alfa Stelvio 280KM -2019 B-Tech
    Postów
    37

    Domyślnie

    Wracając do głównego pytania i wątku- nikt w Stelvio tego nie wyłączył w serwisie metodami dostępnymi legalnie?

  7. #37
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    masz ori alarm czy dokładany? jeśli ori nie masz w menu radia ustawienia? jeśli ori alarm a w menu nie ma ustawienia to pisałem co się robi - kraj na Holandię -wyłączałem w Stelvio. mogę Ci to ja zrobić (choć zakładać bypass pod taką mała robotę w Stelvio to przerost formy nad treścią), możesz jechać do serwisu
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #38
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    W którym miejscu w MES jest opcja zmiany kraju?

  9. #39
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    proxi
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #40
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Veloce Ti, Subaru Legacy GT, 318is
    Postów
    93

    Domyślnie

    Ja prosiłem o wyłączenie tego obciachowego pikania w ASO przy pierwszym przeglądzie (Giulia Veloce 2018 z alarmem fabrycznym).
    Powiedzieli, że się nie da.

Podobne wątki

  1. Mignięcie przy otwieraniu/zamykaniu z pilota
    Utworzone przez sabcio w dziale 156
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 27-11-2023, 12:26
  2. Trzaski przy otwieraniu i zamykaniu drzwi
    Utworzone przez superzajac w dziale GT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-12-2016, 11:50
  3. Ruch szyby przy otwieraniu/zamykaniu drzwi.
    Utworzone przez Grześko w dziale GT
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-07-2013, 20:47
  4. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-11-2012, 18:02
  5. Napięcie przy otwieraniu/zamykaniu centralnego
    Utworzone przez mattom w dziale 156
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 20-10-2012, 18:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory