Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 115

Temat: Super mnie objeżdżała - co Wy na to?

  1. #41
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Była po sofcie i tyle.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    A tu się zgadzam
    Albo mityczny output z początku 2017
    Ja mam z połowy 2017, jak będe robił program po gwarze to zmierzę.

    Pytanie czy może Epsoniksowi ktoś banana nie włożył w ASO za to że się ich zdaniem czepia.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  2. #42
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Te mocniejsze wersję były na początku produkcji, ale kończyły się z pierwszym updatem.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  3. #43
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Pytanie czy może Epsoniksowi ktoś banana nie włożył w ASO za to że się ich zdaniem czepia.
    chyba nie, bo nie odczułem nigdy osłabienia.


    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Te mocniejsze wersję były na początku produkcji, ale kończyły się z pierwszym updatem.
    ta super co mnie objechała była z początku 2017, jeszcze miała bebechy idento jak Veloce - gość sprawdzał po kodach silnika w zeszłym roku i konsultował z kimś z Włoch kto pracuje w FCA.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #44
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    No ale to już była 200tka. Moja miała w originale soft na ok 230, ale po update w ASO spadło na 200

    Skoro tak się ukrywa i nie chce rozgłosu to na bank ma softa...


    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  5. #45
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    z ciekawości przejechałem się właśnie poza granice BB trochę na prostym/oświetlonym/bezpiecznym kawałku drogi bez skrzyżowań dobrze oddzielonej pasami zieleni w dzielnicy przemysłowej potestować. Niestety miałem pełny bak bo wcześniej jadąc do domu zalałem pod korek (57l weszło hihi), więc ciut pewnie na tym traciłem.
    Użyłem apki torque pro, nie wiem czy ona bierze dane tylko z GPS czy też z OBD, była połączona przez BT i odczytywała temperaturę katalizatora (po paru przejazdach doszła do 870st C).
    zrobiłem kilanaście takich przelotów po ~200-300m jak już miałem olej rozgrzany na 4 kreski od jakiegoś czasu. po każdym przelocie miałem dojazd do ronda, nawrót spokojnie, dojazd na pozycję i znów.
    na początku automat bez wymuszenia D1, gaz w podłogę - czasy robiła ok 6.6-7sek. lag softu q4 dawał się we znaki. próby na race i dynamicu, z i bez otwartych klap tłumika (o ile to coś zmienia). klima/radio były włączone.
    potem próby na manualu - nie jestem nauczony optymalnie zmieniać biegi i trafić przed odcinką - na początku masakra wyniki totalnie rozrzut bo na zmianę trafiałem za wcześnie lub za późno ze zmianami biegów - 6.4 do 7.3s.
    Mini wprawę nabrałem, zacząłem z "lunch control" obroty gdzieś na 2k, ale najpierw zapomniałem się że mam manual w race i zaliczyłem pełną odcinkę na 1 (LOL) która mnie totalnie zdziwiła że chwila minęła zanim machnąłem manetką.
    potem były ze 3 próby jeszcze, nie udało mi się optymalnie zmieniać biegów, ale powiedzmy też totalnie nie sknociłem, zacząłem osiągać 0-100km/h 6.2-6.3s. Co ciekawe czasy 0-60mph (96.5km/h) miałem cały czas ok 5.6-5.8s - nie przyglądałem się ale może warto ciut pociągnąć wyżej na 3 biegu i zaliczyć 100km/h jeszcze na 3 zamiast trafić ze zmianą tuż przed 100km/h i stracić cenne setki sekundy.
    Nie wiem ile jeszcze byłbym w stanie urwać lepiej startując i lepiej zmieniając biegi, ale do 5.2 to raczej bym nie doszedł tak myślę. no chyba że jakiś launch control z 2 biegu w trybie manualnym? może mniej paliwa. może klimę wyłączyć. dużo tych rzeczy.

    ktoś z Was mierzył swoją Veloce w podobny sposób? jakie wyniki? na pełnym automacie, automat z D1 i manual?

    tak czy siak jak tylko znajdę jakiś luz, to podjadę na hamownię.
    a przy okazji, będąc na przeglądzie zostawiełem kubeczek na próbkę starego oleju (po 7.5kkm) i przedwczoraj wysłałem do archoil do analizy. ciekaw jestem jak w ogóle wyjdą parametry samego oleju (czy ten Digitek jest faktycznie przyzwoity jak pisali niektórzy na forum GIulietty) i czy wszystko będzie tip top (w końcu ze 2 silniki 2.0 w PL padły, jeden na forum po 26tyś km zatarte panewki)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 18-10-2019 o 00:23
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #46
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Ja dziś sprawdzę swoją w torque pro.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  7. #47
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    spoko, choć Twoja z tymi modami jest niemiarodajna. mnie najbardziej obchodzą Veloce Q4 ewentualnie stockowe 200HP RWD dla porównania. zrób jednak, proszę o logi w automacie, automat ruszanie z D1, manual najlepiej z pseudo "launch control" z 2k obr (o ile przy RWD będziesz miał trakcję, jak nie to bez LC.

    Właśnie umawiam się na zhamowanie auta, ciekaw jestem czy ma te deklarowane 280HP i 400Nm - jak by odstawała za dużo to uderzam do ASO auto niech szukają i zrobią żeby było jak ma być.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #48
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    spoko, choć Twoja z tymi modami jest niemiarodajna. mnie najbardziej obchodzą Veloce Q4 ewentualnie stockowe 200HP RWD dla porównania. zrób jednak, proszę o logi w automacie, automat ruszanie z D1, manual najlepiej z pseudo "launch control" z 2k obr (o ile przy RWD będziesz miał trakcję, jak nie to bez LC.

    Właśnie umawiam się na zhamowanie auta, ciekaw jestem czy ma te deklarowane 280HP i 400Nm - jak by odstawała za dużo to uderzam do ASO auto niech szukają i zrobią żeby było jak ma być.
    No wiadomo że będzie inaczej, ale zobaczymy jak mierzy torque pro.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  9. #49
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Veloce Ti, Subaru Legacy GT, 318is
    Postów
    93

    Domyślnie

    Swojej nie mierzyłem, ale jak mierzyłem kiedyś demówkę po nocach, to robiła powtarzalne ok. 5,4 - 5,5s. Bez żadnych kombinacji z hamulcem tylko po prostu D w automacie i gaz z wyczuciem w podłogę (bez wyczucia się robił ten słynny lag).
    Do 200 zawsze wychodziło ok. 21s (po tej samej drodze w różne strony, żeby nie było że wiatr czy nachylenie).
    Z hamulcem puszczonym przy 2-3 kRPM pewnie się coś tam urwie, ale mi było szkoda samochodu.
    Przy okazji sprawdzę moją i dam znać.

  10. #50
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    jeszcze pytanie czym mierzyles ?

Podobne wątki

  1. Grill u mnie 7.09.13
    Utworzone przez Seweryn80 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-09-2013, 22:55
  2. Naprowadźcie mnie...
    Utworzone przez LukiPuki w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-03-2013, 15:25
  3. Nowe Super Oponki Nexen N3000 225/40/18 do 166 sprzedam w super cenie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 13:53
  4. grill u mnie.
    Utworzone przez Ferrari-1 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-05-2010, 09:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory