Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456789101112
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115

Temat: Super mnie objeżdżała - co Wy na to?

  1. #111
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Hamownia średnio 200-250 za 4x4

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Chyba że ktoś ma SGW (nieominięte) a jeszcze do tego np Stelvio (w którym pierwszy raz założenie i zdjęcie bypassa zajęło mi łącznie prawie 2h, bo jest masakra, choć teraz myślę może po wyjęciu zegarów dałoby się od góry podejść). Ale Giulietta (bo ośka) to pewnie mniej będzie kosztowała.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #112
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Hahaha ten wątek był piękny. Przypomniał mi się po tym jak sporo osób poznało ostatnio Darka w Kielcach i nie ma wątpliwości, że już rok temu musiał być po programie

    Pytanie dlaczego się nie przyznawał

  3. #113
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Dlatego że jak poznałem Darka bardziej to zaobserwowałem że on ma jakąś schizę że ktoś z FCA się dowie i mu zabiorą gwarancję. Pół roku prawie zajęło zanim oddał mi auto na retrofity, mimo że graty czekały (kupił nówkę wyświetlacz 8.8"). Myślę że już trochę wyluzował skoro ma choćby Race i czerwony przycisk a teraz będzie robił turbinę, wkrótce też wskoczy licznik nowy (7") i kamera cofania, no i audio też jakieś się mu szykuje. Chyba na własne oczy w Kielcach zobaczył że z naszej grupy każdy modyfikuje i nikt nie płacze o gwarancję, z resztą nikomu nikt w serwisach nie robił problemów, w najgorszym wypadku pojedyncze przypadki były że przywrócili proxi.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #114
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Dzisiaj odwiedził mnie znajomy, ma Giulię 2.0 z fabryki 200HP, zrobiony ma przelot MGMotorsport i katalizator sportowy. On ma jeszcze z pierwszych produkcji czyli silnik pewnie idento jak 280HP ze skastrowanym trochę programem, pewnie jak te piersze w stocku miał ze 225HP (nie hamował). Ma przelot, kat sportowy, no dobra ile wyjdzie 250HP? Koła miał 18" (ja 19) obaj RF i obaj 255 na tyle, czyli nie miał tu przewagi. No ma brak Q4 i pewnie ciut mniej wyposażenia więc te 100kg mniej. Paliwa ja miałem trochę ponad 3/4 baku, on 1/2, kolejne 20kg. Ja jeżdżę na RON95 on miał zalane 98 albo 100, tu nie wiem czy ma to znaczenie, raczej nie przy seryjnych mapach.

    Zrobiliśmy kilka testów z toczenia się na 3 biegu do odcinki, minimalnie ja wygrałem, ale twierdził że wcześniej wcisnąłem gaz (start był przez telefon komenda i opóźnienie małe niby było). potem 3 razy ruszaliśmy spod świateł i tak do 140 podjechaliśmy, w miarę równo szły, ale przy większych prędkościach on mnie wyprzedzał powolutku już pod koniec. Zrobiliśmy też test na 4 biegu z toczenia i zmiany biegów 5 - 6 do nieprzepisowych prędkości. chwilę miałem przewagę ale też mnie w końcu wyprzedził i zaczął powoli odjeżdżąć.

    Wiadomo Veloce za to nie mają nigdy 280HP, raczej te mierzone wychodziły 265-275 z tego co kilka wykresów widziałem.

    Co Wy na to?

    Jadę z ciekawości wkrótce na hamownię bo narazie mam trochę kwaśną minę.
    Jak się zowie ten użytkownik tego forum który twierdził że miał "z fabryki 200HP", scigał się z 280, załozyłeś wątek a teraz okazuje się że poleciał sobie w ch..ja?

  5. #115
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Jak się zowie ten użytkownik tego forum który twierdził że miał "z fabryki 200HP", scigał się z 280, załozyłeś wątek a teraz okazuje się że poleciał sobie w ch..ja?
    Tu go nie znajdziesz ;-)

Podobne wątki

  1. Grill u mnie 7.09.13
    Utworzone przez Seweryn80 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-09-2013, 22:55
  2. Naprowadźcie mnie...
    Utworzone przez LukiPuki w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-03-2013, 15:25
  3. Nowe Super Oponki Nexen N3000 225/40/18 do 166 sprzedam w super cenie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 13:53
  4. grill u mnie.
    Utworzone przez Ferrari-1 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-05-2010, 09:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory