Strona 5 z 29 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 282

Temat: infotainment update

  1. #41
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie

    Podczas updatu pojawia się komunikat informujący o tym że któryś z modułów nie ma wymaganej wersji softu? Z v056 można od razu do v090 czy lepiej zrobić to etapami? Samochód z 3.2018.

    Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

  2. #42
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    a nie wystarczy przeczytać PDFa który jest też w podlinkowanym poście?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #43
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a nie wystarczy przeczytać PDFa który jest też w podlinkowanym poście?
    Czytałem dla v085 i dla v090. Poprostu wolę się upewnić, w innym wątku pisałeś że ktoś po updacie miał dużo błędów i że bezpieczniej do v072. Zakladam że masz auto wyprodukowane po 13.04.18 i u Ciebie idzie gładko. PS. Chętnie zamówiłbym u Ciebie parę rzeczy ale to odezwę się na prv.

    Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

  4. #44
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    MV072 ma dokładnie te same wymagania co późniejsze które wyszły dotychczas. nie ma MV072 dostępnego na sieci - FCA go nigdy nie udostępniła (tak jak nie udostępniła MV080 i MV081). Moje auto wyprodukowano 10.4.2018 i dlatego miało oryginalnie MV059 i nie wszystkie firmwary zupdatowane do potrzebnych (PAM,RBSS/PBSS miałem nieaktualne). Updaty mi wgrywali sukcesywnie, bo LBSS niby wchodził a nie zapisywał się, dopiero w październiku przy wymianie oleju się udało. Generalnie lepiej zupdatować, jak jest okazja, będzie pełna funkcjionalność nowych firmwarów (OK, niektóre rzeczy i tak w proxi w razie czego trzeba próbować włączyć samemu), i nie będzie konfliktów. Z problemami pisałem o 2 autach USA, gdzie po updatie radia nie wyskakiwał update dla ABS (musi być conajmniej 8401) a wyskoczył sam PAM. Po updatcie PAM przestawał on się komunikować z ABS i czujniki parkowania nie działały. W europie nikt nie skarżył się na takie problemy. WIęcej nie wiem

    Zapraszam do sklepu
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #45
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Dzisiaj przy okazji przeglądu, wspomniałem o tym, że jest chyba nowszy soft, no i że mi czasem BT wariuje, choć jest ok, ale mówię niech sprawdzą.
    Przy odbiorze Pan mnie poinformował, że mam najnowszy z możliwych 81...
    Mówię, że na bank jest nowszy:MV090.000.061 i występuje w service newsie (nr 55.011.19), no okazało się, że rzeczywiście , no ale już dzisiaj niestety nie zdążą bo dzisiaj do 14ej pracują

  6. #46
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie

    Ja sobie ostatecznie sam zaktualizowałem, polecam, dla samej kamerki cofania warto, całość działa też stabilniej jeśli chodzi o BT i AA. Proces przebiega bezproblemowo, trwa może z 10 min. W ASO powiedzieli że nie mogli pobrać updatu, 4 razy probowali. Ostatecznie powiedzieli że mogę to sam zrobić albo umówić się na następny raz. Dali mi instrukcję, taką jak ta w linku od [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] tylko po polsku. Dodatkowo były wydrukowane strony do oryginalnego źródła softu ale nie mam tam loginu i hasła. Powiedzieli też że jak sam zgram update to powiązane moduły zaktualizują następnym razem.

    Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #47
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nie ściągnęli w ASO bo link w dokumencie PDF był zły, przynajmniej w wersji angielskiej, tzn tekst dobry, ale łącze pod nim złe... z tego linka pobierało plik zip (to akrat bez logowania szło) w którym był skrót do właściwego pliku 1.4GB (to już z logowaniem).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #48
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Wgrałem, wszystko poszło gładko, dzięki [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]. W sumie nie przyglądałem się jeszcze bardzo, ale przysiągł bym że obraz z kamery wygląda jakoś inaczej, nie zrobiłem niestety wcześniej fotki żeby porównać, obraz na navi lekko się zmienił dodatkowo ten pasek po prawej który np. pokazuje kolejna stacje teraz jest lekko przezroczysty. Ogólnie jeżdżę z wyciszonymi komunikatami głosowymi navi, ale po aktualizacji były włączone i nie spotkałem się z tymi krytykowanymi konsulatami kilometrów/kilometry. Nie wiem może za krótko jechałem.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200210_152911.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	65.8 KB
ID:	266041
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200210_154021.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	69.7 KB
ID:	266042

  9. #49
    Użytkownik Świeżak Avatar PolAlfaStelvio
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    46

    Domyślnie

    Jakiś miesiąc temu zrobiłem aktualizację do wersji 090.... Potwierdzam, że "coś" się zmieniło w nawigacji - według mnie jaśniejsze kolory, przezroczysty pasek. Może sobie wmawiam, ale chyba nieco lepszy obraz z kamery w porównaniu do poprzedniego (nie dotyczy czystości kamery ). Piszę bo wczoraj system odwalił małego "kiksa". Najpierw nie wyświetlał mi z kontaktów nazwiskami tylko same numery telefonu - osobiście nic nie zmieniałem w ustawieniach. Po dojechaniu na miejsce zamknąłem auto - standard. Po około 4 h wróciłem do auta. Po uruchomieniu i podłączeniu telefonu były już kontakty z nazwiskami ale stwierdziłem, że system wyzerował mi przebiegi tras A i B. Na 1000% nic nie "naciskałem". Czy komuś się to przytrafiło ?

  10. #50
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Jak dotąd nie zanotowałem noc takiego. Dodatkowo zmieniło się to jak wybiera numer nie widać tego na całym ekranie tylko na dole wyświetlacza że wybiera

Podobne wątki

  1. [Giulia] Infotainment a Spotify - czy zawsze automatycznie wraca do ostatniego utworu?
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2019, 23:20
  2. [159] Blue&me USB update error 10
    Utworzone przez krzysiu182 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-12-2018, 12:03
  3. Aftermarketowy infotainment z Aliexpress
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-06-2018, 09:58
  4. [Giulia] Infotainment/deska rozdzielcza
    Utworzone przez Trevor w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 10:21
  5. [MiTo] Apple kontra AR infotainment
    Utworzone przez PanPe w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-2015, 16:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory