Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 282

Temat: infotainment update

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Giulia Quadrifoglio
    Postów
    14

    Domyślnie

    Czy update mogę robić bez przeszkód i myślenia o utracie gwarancji?

  2. #12
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowywalfie Zobacz post
    Czy update mogę robić bez przeszkód i myślenia o utracie gwarancji?
    Przecież to jest oprogramowanie orginalne alfy a nie własnej roboty.

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    updaty, te które wypłynęły na forach są wymienione w service newsach które ASO powinno znać, i radia do nich updatować. ludzie mieli problemy czy to z parowaniem bluetootha (1 gen tu update na MV002.009.055) czy z resetami radia (2 gen tu update na MV085.000.046) i po skardze ASO samo za free w ramach gwarancji powinno załadować - to tak jakby ktoś się już obawiał (nie wiem czego) wgrywać sam. ktoś powie niewiadome pochodzenie pliku - MV085 który jest udostępniony przez jwq na alfaowner jest 100% pewny - zgadnijcie kto go wydobył z ASO i wysłał jemu? MV056 zaś był w kampanii na rynku USA, MV002 był w service newsie - w tamtym czasie FCA nie blokowało loginem ściągania ze swoich serwerów i kazdy mógł pobrać dokładnie to samo co dealer.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 06-12-2019 o 11:58
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    sTELVIO 2.0T 280km
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cześć a można odrazu od najstarszej wersji zrobić update do najnowszej? Nie robiłem jeszcze nigdy, ale jak widzę, że jest większy obraz z kamery to warto zrobić

  5. #15
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał jazdza Zobacz post
    Cześć a można odrazu od najstarszej wersji zrobić update do najnowszej? Nie robiłem jeszcze nigdy, ale jak widzę, że jest większy obraz z kamery to warto zrobić
    Można.

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    sTELVIO 2.0T 280km
    Postów
    32

    Domyślnie

    dzieki
    Ostatnio edytowane przez jazdza ; 11-12-2019 o 19:10

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Były: AR146, AR156, AR156FL, są giulietta 2.0 JTD 170KM i giulia veloce 2.0 TB 280KM AT8 Q4
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    updaty, te które wypłynęły na forach są wymienione w service newsach które ASO powinno znać, i radia do nich updatować. ludzie mieli problemy czy to z parowaniem bluetootha (1 gen tu update na MV002.009.055) czy z resetami radia (2 gen tu update na MV085.000.046) i po skardze ASO samo za free w ramach gwarancji powinno załadować - to tak jakby ktoś się już obawiał (nie wiem czego) wgrywać sam. ktoś powie niewiadome pochodzenie pliku - MV085 który jest udostępniony przez jwq na alfaowner jest 100% pewny - zgadnijcie kto go wydobył z ASO i wysłał jemu? MV056 zaś był w kampanii na rynku USA, MV002 był w service newsie - w tamtym czasie FCA nie blokowało loginem ściągania ze swoich serwerów i kazdy mógł pobrać dokładnie to samo co dealer.
    Moja giulia jest z 2017 roku, wyświetlacz 8,8", miałem wersje MV-002.008.041, TV-002.008.041 i UM-002.008.021. Przy przeglądzie robionym po 2 latach w serwisie zapewniano, że wszystkie aktualizacje będą wgrane. W domu dopiero sprawdziłem i widzę te same wersje. W zasadzie wszystko działa, chociaż przy aktualizacji map zniknęły wgrane ulubione numery telefonów (iPhone sparowałem po Bluetooth, bo nie miałem mirroringu ani AA czy CP). Czy warto samemu zaktualizować i do jakiej wersji moje urządzenia? Do serwisu mam 120km i z ww powodów nie bardzo im wierzę. Będę wdzięczny Kolego - posty Epsonixa są zawsze chwalone za fachowość i przydatność.

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andy123 Zobacz post
    Moja giulia jest z 2017 roku, wyświetlacz 8,8", miałem wersje MV-002.008.041, TV-002.008.041 i UM-002.008.021. Przy przeglądzie robionym po 2 latach w serwisie zapewniano, że wszystkie aktualizacje będą wgrane. W domu dopiero sprawdziłem i widzę te same wersje. W zasadzie wszystko działa, chociaż przy aktualizacji map zniknęły wgrane ulubione numery telefonów (iPhone sparowałem po Bluetooth, bo nie miałem mirroringu ani AA czy CP). Czy warto samemu zaktualizować i do jakiej wersji moje urządzenia? Do serwisu mam 120km i z ww powodów nie bardzo im wierzę. Będę wdzięczny Kolego - posty Epsonixa są zawsze chwalone za fachowość i przydatność.
    Obstawiam, ze ASO miało na myśli te updaty, które im wyskoczą do zrobienia jak podłączą egzaminer. A firmware radia raczej do takich nie należy.
    Możesz samemu wgrać. Ale w tym radiu niczego nowego w opcjach nie zobaczysz, poprawi się praca bluetootha jeśli masz jakieś problemy. U mnie w tej wersji radia po sparowaniu telefonu widziałem w radiu kontakty, ale jak wysiadłem z auta i ponownie wsiadłem to już się nie pojawiały. Np. w ostatnich połączeniach widziałem tylko numery, bez opisów.
    Po wgraniu nowego softu wszystko działa jak należy.

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    j.w, [MENTION=83694]Andy123[/MENTION] dla Ciebie najnowsza to MV002.009.055
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #20
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Były: AR146, AR156, AR156FL, są giulietta 2.0 JTD 170KM i giulia veloce 2.0 TB 280KM AT8 Q4
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    j.w, [MENTION=83694]Andy123[/MENTION] dla Ciebie najnowsza to MV002.009.055
    Wczoraj ściągnąłem ze wskazanej przez epsonixa lokalizacji tę właśnie oraz instrukcję, a teraz zastanawiam się, czy zaktualizować. Ktoś pisał, że nowa mapa wgra się po aktualizacji krócej, np 30 minut zamiast 70 - nie pamiętam jednak, czy chodziło o moje radio, czy o te instalowane po jesieni 2017 roku. A właśnie ściągam wersję 1041. Bardzo dziękuję za szybkie porady obu kolegom.

Podobne wątki

  1. [Giulia] Infotainment a Spotify - czy zawsze automatycznie wraca do ostatniego utworu?
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2019, 23:20
  2. [159] Blue&me USB update error 10
    Utworzone przez krzysiu182 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-12-2018, 12:03
  3. Aftermarketowy infotainment z Aliexpress
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-06-2018, 09:58
  4. [Giulia] Infotainment/deska rozdzielcza
    Utworzone przez Trevor w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 10:21
  5. [MiTo] Apple kontra AR infotainment
    Utworzone przez PanPe w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-2015, 16:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory