Strona 14 z 29 PierwszyPierwszy ... 456789101112131415161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 282

Temat: infotainment update

  1. #131
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wszyscy piszą pełny format, kombinujecie niepotrzebnie a potem zamiast stosować sie do instrukcji niepotrzebne kolejne posty śmigają.

    co do wyłączania silnika podczas aktualizacji - pójdzie zakłucenie/szpilka w zasilaniu i może się wywalić komunikacja. nie możecie po prostu zrobić aktualizacji z wyłaczonym S&S? mapy lubią się wywalić właśnie jak S&S się wyłącza. może zależy od stanu naładowania aku, obciążenia itp?
    Dokładnie!!
    nie wiem po co kombinować? zrobić pełny format , odpalić sobie samochodzik i czekać aż sie skończy aktualizacja a nie kombinowanie bez włączonego silnika z włączonym s&s w czasie jazdy etc- po co?. Gorzej jak sie system wysra całkiem w czasie aktualizacji wskutek wyłączenia zasilania albo spadku napięcia i beda jaja - nie można normalnie?

  2. #132
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wszyscy piszą pełny format, kombinujecie niepotrzebnie a potem zamiast stosować sie do instrukcji niepotrzebne kolejne posty śmigają.

    co do wyłączania silnika podczas aktualizacji - pójdzie zakłucenie/szpilka w zasilaniu i może się wywalić komunikacja. nie możecie po prostu zrobić aktualizacji z wyłaczonym S&S? mapy lubią się wywalić właśnie jak S&S się wyłącza. może zależy od stanu naładowania aku, obciążenia itp?
    ... u mnie bez jakiegokolwiek formatu dysku. Stary, używany z full danymi dysk przenośny (nie pendrive). Dorzuciłem te dwa pliczki luzem tylko do niego. Pracujący silnik na postoju, wyłączyłem na wszelki wypadek S&S (ale na postoju, po uruchomienia jakie to ma znaczenie ? Żadne. Silnik nie zgaśnie). Tyle, poszło.
    Ostatnio edytowane przez SFilip ; 22-05-2020 o 16:02

  3. #133
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Giulia
    Postów
    287

    Domyślnie

    Udało się. Zrobiłem jak pisaliście: pełny format pena pod windowsem, system NTFS, uruchomiony samochód (zaryzykowałem w trakcie jazdy). Dwa pliki oczywiście wypakowane.
    Tak jak było napisane wcześniej, proporcjonalnie powiększony jest obraz z kamery do wysokości ekranu.
    Dodatkowo większe są cyfry temperatury i wydaje mi się, że ostrzejsze są krawędzie wszystkich czcionek.
    Mapy nawigacji pozostały nie ruszone.
    Wielkie dzięki za pomoc.

    Nadal brakuje mi opcji wyłączenia odjeżdżania fotela i wyłączenia składania lusterek po zamknięciu.
    Może następny soft to ogarnie?

  4. #134
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post

    Nadal brakuje mi opcji wyłączenia odjeżdżania fotela i wyłączenia składania lusterek po zamknięciu.
    Może następny soft to ogarnie?
    Odjeżdżanie fotela to niestety dopiero pewnie Epsonix nam zrobi jeśli ktokolwiek. Na razie miejsce za kierowcą dla osób lubianych bez przesady.


    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  5. #135
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    Może następny soft to ogarnie?
    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Odjeżdżanie fotela to niestety dopiero pewnie Epsonix nam zrobi jeśli ktokolwiek. Na razie miejsce za kierowcą dla osób lubianych bez przesady.
    nie tylko soft radia, co najmniej soft też modułu CSWM, ale on nie wyskakuje w ASO nawet jako opcjonalny update (skąd go brać), do tego zmiany proxi, pomijam już potencjalne problemy z lusterkami (dziwna kampania, dziwne rozwiązania części nie do zamówienia, zdobyte po znajomościach nie działają tak ja powinny)
    od 2 tyg mam pracownika i odgruzowuję firmę, wreszcie są perspektywy na normalniejsze działanie gdze w końcu zajmę się develppmentem a nie wszystkim poza developmentem. trochę cierpliwości dla siebie życzenia wytrwałosci i tego że fundusze na zabawę w nową firmę się nie skończą, to będzi produkt który to ogarnie (i parę innych).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #136
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    trzymamy kciuki!

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  7. #137
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Były: AR146, AR156, AR156FL, są giulietta 2.0 JTD 170KM i giulia veloce 2.0 TB 280KM AT8 Q4
    Postów
    28

    Domyślnie

    Dziś po szybkim formatowaniu pendrive'a wgrałem MV-002-010.041, silnik pracował na postoju, po włączeniu telefonu i jego Bluetooth'a od razu (bez ponownego parowania) pojawiały się na wyswietlaczu 8,8" kontakty, a ulubione dały się edytować (dodawać, porządkować, usuwać), co było niemożliwe w MV-002.009.055. Dzięki dla kolegów za podpowiedzi - resztę funkcji sprawdzę po wyjeździe i ewentualne uwagi przekażę.

  8. #138
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    A ja bez sukcesu. Obecnie mam MV 002.009.061

    Na USB sformatowanym na NTFS (quick format)
    wgrałem unzipowane 002.010.041 co dal mi dwa files:

    ETM_FFC 5KB
    U2_19425A.002_010-041 1,315,457 KB

    Dokładnie robie to co strona dająca mi link (#28 tego wątku) kazała i.....pojawia sie message ze nie ma "valid files" do zrobienia update. ????

    Teraz robie nie "quick format" formatowanie...powolnike idzie....i wgram znowu te files po dekompresowaniu ich ponownie ze tego co Ysciagnolem ze strony. Moze pomoże? Co zrobić?U

    DRUGA proba i fiasco...

    Tak wiec sformatowałem USB stick ponownie na nie quick format (ten stick używałem niedawno i ostatnio do aktualizacji map i bylo dobrze...

    wgralem na niego ponownie:

    ETM_FFC XML document tym razem pokazał 71KB
    U2_19425A_002_010_041 BIN File 1,320,990

    Ponownie auto mowa ze "nie ma ważnych update files" na nim.

    WTF?
    Ostatnio edytowane przez Giorgio ; 25-05-2020 o 11:22

  9. #139
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    pelny format, a jak nie da rady to inny pendrive.
    ten firmware 002.009.061 to byla jakas poprawka na australie, tak jak wczesniej 002.009.059 na USA/Kanade (cos odnosnie radia satelitarnego) -generalnie to byl odpowiednik naszego 002.009.055 tak naprawde tylko z poprawka na ich specyficzne sprawy
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #140
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ten firmware 002.009.061 to byla jakas poprawka na australie,
    To mi wgrali w AR ASO w Regensburgu w październiku na drugim pełnym przeglądzie...nie w Australii....dlaczego to mieli wiec?

    Zrobiłem pelen format (patrz wyżej) i nic.....zaczne jeszcze raz wszystko od początku.... moze bede lucky!

Podobne wątki

  1. [Giulia] Infotainment a Spotify - czy zawsze automatycznie wraca do ostatniego utworu?
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2019, 23:20
  2. [159] Blue&me USB update error 10
    Utworzone przez krzysiu182 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-12-2018, 12:03
  3. Aftermarketowy infotainment z Aliexpress
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-06-2018, 09:58
  4. [Giulia] Infotainment/deska rozdzielcza
    Utworzone przez Trevor w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 10:21
  5. [MiTo] Apple kontra AR infotainment
    Utworzone przez PanPe w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-2015, 16:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory