Strona 17 z 29 PierwszyPierwszy ... 789101112131415161718192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 282

Temat: infotainment update

  1. #161
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał grucha2666 Zobacz post
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]

    Zauważyłem na stronie https://www.alfaowner.com/threads/ho...dates.1185573/

    że jest już wersja:

    ETM_SW_A90.zip

    czy ta wersja będzie pasowała do auta z 2018 roku (czyli z tym szybszym procesorem).

    Obecnie mam zainstalowaną wersję: 085.000.046

    czy jest sens aktualizować?

    Mam też pytanie: w warszawie jak wbijam adres niestety domyślnie zamiast miasta widzi mi dzielnice: np. śródmieście, wola, białołęka itp (ten problem mam jedynie w Warszawie) - ktoś może miał/ma tak samo i wie co zrobić aby to zmienić?

    problem jest taki że każdorazowo muszę wbić najpierw miasto: Warszawa, dopiero potem ulicę co strasznie irytuje.
    tak będzie pasowała, sam mam wgraną, ale czy coś polepsza - nie zauważyłem

    1.zgadnij kto wypuścił tą wersję w świat (dał jwq)?
    2.pisałem w marcu tu na forum i dawałem link o tym
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #162
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Były: AR146, AR156, AR156FL, są giulietta 2.0 JTD 170KM i giulia veloce 2.0 TB 280KM AT8 Q4
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tak. z późniejszych doświadczeń w aucie z ori firmwarem MV001.xxx po updacie (jak to jest opisywane na forach) do MV002.xxx.xxx trzeba wgrać instrukcję na nowo - pierwsza próba niestey expired date, wystarczyło zmienić datę w radiu na przed grudniem 2018 (o ile pamiętam) i już poszła (ta data jest w pliku z instrukcją, pewnie tam też można wyedytować)
    Dziękuję epsonix - po zmianie daty w radiu na czerwiec 2018 wgrała się, ale dopiero z gniazda USB w podłokietniku. Z tego w desce rozdzielczej, gdzie zwykle aktualizowałem, nie chciała pójść.

  3. #163
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Witam
    Zauważyłem, że prawdopodobnie po aktualizacji zmienił się dźwięk asystenta pasa ruchu.
    Wcześniej buczał a teraz dzwoni. Też tak macie i czy jest możliwość zmiany tego dźwięku?
    Regulacja głośności ostrzeżeń nic nie daje. Mam wgraną najnowszą wersję dla najstarszego radia 002.010.041

  4. #164
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    nie zmienisz, tak to jest w nowszych wersjach - u mnie od nowości (4.2018)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #165
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał arturo132 Zobacz post
    Witam
    Zauważyłem, że prawdopodobnie po aktualizacji zmienił się dźwięk asystenta pasa ruchu.
    Wcześniej buczał a teraz dzwoni. Też tak macie i czy jest możliwość zmiany tego dźwięku?
    Regulacja głośności ostrzeżeń nic nie daje. Mam wgraną najnowszą wersję dla najstarszego radia 002.010.041
    Też tak mialem.

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  6. #166
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał arturo132 Zobacz post
    Witam
    Zauważyłem, że prawdopodobnie po aktualizacji zmienił się dźwięk asystenta pasa ruchu.
    Wcześniej buczał a teraz dzwoni. Też tak macie i czy jest możliwość zmiany tego dźwięku?
    Regulacja głośności ostrzeżeń nic nie daje. Mam wgraną najnowszą wersję dla najstarszego radia 002.010.041
    Hmm wczoraj sprawdziłem i u mnie buczy tak jak poprzednio.
    Mam ten system wyłączony cały czas więc nie zwróciłem uwagi. Ale u mnie aktualizacja nie zmieniła dzwięku ostrzeżenia.

  7. #167
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Mamy coś do stelvio 2020 ???

  8. #168
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

    Domyślnie

    Do pierwszej generacji radia pojawiła się aktualizacja 002.010.043

    można pobrać z zaktualizowanego wczoraj wątku na alfaowner

  9. #169
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan3387 Zobacz post
    Do pierwszej generacji radia pojawiła się aktualizacja 002.010.043

    można pobrać z zaktualizowanego wczoraj wątku na alfaowner
    To jest do starej stacji multimedialnej.
    Mój obecny zaczyna się od 119.

    Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  10. #170
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    ciekawe komu możecie podziękować za te pliki.

    Cytat Napisał dziadzia82 Zobacz post
    To jest do starej stacji multimedialnej.
    Mój obecny zaczyna się od 119.
    no jest, niech się ludzie updatują, choć wiele poprawek nie ma akurat względem 002.010.041. a że Ty masz nowe auto to i masz nowy firmware, sorry, ale nie bardzo kumam komentarz.

    są też dwie wersje MV119 do radia 3 generacji, dziwne że FCA wystawiła 2 osobne z trochę innymi numerami, jedne do Q drugie do nie-Q - te akurat można sobie w ASO wgrywać no bo polifty to wszystkie na gwarancji jeszcze a poprawek też trochę doszło, jednak jak ktoś woli, to samemu czemu nie. PDF mam tylko do nieQ, z tego co pamiętam chyba coś w opisie tego ciut nowszego pisali że poprzedni update coś tam w Q nie wspierał i stąd inny dla Q
    55.014.20.pdf
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 12-01-2021 o 10:51
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulia] Infotainment a Spotify - czy zawsze automatycznie wraca do ostatniego utworu?
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2019, 23:20
  2. [159] Blue&me USB update error 10
    Utworzone przez krzysiu182 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-12-2018, 12:03
  3. Aftermarketowy infotainment z Aliexpress
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-06-2018, 09:58
  4. [Giulia] Infotainment/deska rozdzielcza
    Utworzone przez Trevor w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 10:21
  5. [MiTo] Apple kontra AR infotainment
    Utworzone przez PanPe w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-2015, 16:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory